Отново за столчетата за кола

  • 573
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, има ли някоя от вас , която е ползвала за детето си столче за кола което покрива 0-18 кг .Аз си взех такова, но като сложа дечко в него той стои почти прав.Какви са ви впечатленията от него дали става за толкова малко бебче?Столчето изглежда така

# 1
  • Мнения: 379
и нашето столче е от този тип /не на тази марка/, но синът ни е на 10 месеца вече инаистина е седнал в него; ако искаш да е легнало, може би трябваше да купиш първо кошница; нещо такова: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_124&products_id=1302
за сега пробвай да издърпаш червената дръжка под стола в максимално наклонено положение; дано стане по-удобно на детенцето Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 12
Този стол е за голямо дете над една година. За малките са тези тип кошница, в които бебето стои полу легнало и обърнато с лице назад за да е по безопасно.

# 3
  • Мнения: 7 914
Този стол е за голямо дете над една година.
абсолютно -  това не може да е столче за бебе  Peace

това е столче за бебе, което не може да сяда  Peace

# 4
  • Мнения: 105
За столчето за кола ние също имаме такова от 0-13 кг. Не трябва да се притеснявате, че е полуседнало бебето. Аз също имах притеснения, но когато ходихме на профилактичен лекар ортопед го попитах за столчето. Той ми каза, че това е абсолютно правилно и нямам основания да мисля за това.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 617
И аз имах известни притеснения отношно кошче за кола (кошница)за малко бебе, защото стоеше като седнало, а ние сме още много малки. Но когато прочетох тук в форума се успокоих. И Вече го използваме. Удобно е.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 676
Това е за голямо дете,което може да стои седнало,ти би следвало да купиш тип кошница,а това си го остави за по-нататък.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Нашето столче от 0-18 кг имаше 3 степени на седалката, предполагам, че и това има полулегнало щом го дават от 0. Като е по-малко детето се ползва тази допълнителната възглавничка, която допълнително прави по полегато положението на тялото.

# 8
  • Мнения: 300
В това положение столчето е за голямо бебе, поне на 8 месеца когато стои устойчиво седнало. Трябва да има и други положения в които бебето да е почти легнало за да му бъде удобно иначе когато заспи главата му много ще клюмне.
Ние първоначално си взехме кошница 0-9 кг и наскоро взехме взехме стол 9-18кг.  Peace

# 9
  • Мнения: 75
искам и аз да питам нещо по темата.ние сме на 2г. и досега не сме използвали столче за кола.казаха ми че вече е късно да  го заучвам,нямало да седи на едно място щом не е свикнало.моля споделете.да знам дали има смисъл да купуваме.да кажа само че бебо хич не може да си седне на дупето.постоянно се мести в колата.затова спешно се нуждая от помощ.дали със столче ще си реша проблема или напротив.много благодаря на всички,които вземат отношение към мойто питане.  newsm78

# 10
  • Мнения: 5 393
искам и аз да питам нещо по темата.ние сме на 2г. и досега не сме използвали столче за кола.казаха ми че вече е късно да  го заучвам,нямало да седи на едно място щом не е свикнало.моля споделете.да знам дали има смисъл да купуваме.да кажа само че бебо хич не може да си седне на дупето.постоянно се мести в колата.затова спешно се нуждая от помощ.дали със столче ще си реша проблема или напротив.много благодаря на всички,които вземат отношение към мойто питане.  newsm78

Няма такова нещо.Дори и да не му е приятно първите няколко пъти, ще свикне.Никога не е късно да почнете да ползавте столче(а защо досега не сте Confused??) Въпроса е да издържите на неговите лудории докато свикне, и да не го гушкаш в момента в който почне да недоволства.

# 11
  • Мнения: 75
мерси за отговора.мислех си че е малък и затова досега не сме използвали столче,пък и много не пътуваме.но вече ми е много трудно,дори ми е мъчение като тръгнем до село.той обикаля непрекъснато лежи на земята в колата .пълен ужас.да не ви занимавам с мойте проблеми.все пак много благодаря.друго е да разбереш и чуждо мнение

# 12
  • Мнения: 2 891
morgan_as, Аз имам подобна на твоята седалка. За ръчката отдолу са ти казали вече. Издърпваш максимално напред и НЕ ЗБРАВЯЙ да монтираш седалката обратно на движението, докато детето не стигне 9-те кг. или 6-7 месеца.

vesi22 , моят бандит е на 2 и половина и до края на месеца, ще му вземем това



Закрепва се с коланите на колата и може да се ползва до 36кг.

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 15:33 от jj okocha

# 13
  • Мнения: 46 436
Ако няма степени за легнало положение- не можете да го ползвате преди бебето да започне да сяда стабилно- след 7-8 месец.
Подобно гледахме и на него пишеше, че става за новородено, но нямаше степени, в магазина не успяха да обяснят как е за новородено, като има само седнало положение, взехме кошница.

Общи условия

Активация на акаунт