А вие подкупни ли сте?

  • 1 532
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 423
Айде, ако ви е срам да си кажете,
ще пусна анкета. Ако обаче искате
да се изфукате, сега е моментът!
От другата страна на подкупа.
Те ви дават, вие кимате под мустак и вземате.
Може ли да ви подкупи човек? С какво?
Аз си признавам. Сладоледът ме размеква.

# 1
  • Мнения: 4 806
не знам, дали съм подкупна
просто животът не ми е поднесъл достоен тест

# 2
  • Мнения: 3 423
Айде, има и анкетка за всяка мажоретка...

# 3
  • Мнения: 920
Много. И с малко. Моля всеки, който иска, да опита. Приемам кебапчета, кюфтетя, пържоли...всичко. Май е време за вечеря.  

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
като работех в Социала (Соц. грижи), една циганка ми донесе 1.5 л. домашно прясно мляко и чифт плетени терлици. взех ги. подкупна съм, разбира се.

# 5
  • Мнения: 3 423
Каква беше по-нататъшната съдба на млякото?

# 6
  • Мнения: 3 205
Подкупна съм. В момента можете да ме подкупите с картофени кюфтета.

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
Каква беше по-нататъшната съдба на млякото?
котката ми го изпи, лека й пръст. не умря от млякото, да не си помислите...

# 8
  • Мнения: 6 992
Ъм, не виждам каква "услуга" бих могла да свърша newsm78
Но едно апартаментче така...не бих отказала Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Абсолютно подкупна съм. Mr. Green

# 10
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Абсолютно подкупна съм. Mr. Green
и аз  smile3521

# 11
  • Мнения: 920
Брех, то като в оня виц, бря - Господа, курва се намери, дайте да събираме парите.

# 12
  • Мнения: 8 505
Последна опция Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 629
Изобщо, аз съм смотла и добра душа, просто няма нужда да ме подкупват.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз като мюриель  -  една усмивка, един мил поглед и колко ми трябва. Не съм подкупна

# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мммда, искам и корумпирана да бъда  Crazy

# 16
  • Мнения: 2 195
Ами малкия като ме гушне , цунка и ми каже колко ме обича преди да е поискал нещо ...  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Не съм подкупна, но си ценя усилията. И обичам подаръци, пък! Crossing Arms Това брои ли се? Кола, обаче, никой не се е натискал да ми дари... Що ли? Дали щото съм неподкупна?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Склонна съм да вярвам, че съм. Даже направо вярвам.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ех, преди около две седмици цъфна един неук и пожела една информация. Отпечатах му я и го съжалявах, че щом за такива неща не знае, какъв залък е налапал и пр. А той, милият, извади 2 лева, да ми дадял за разпечатката. Мъжът ми беше таман за късмет в офиса и аз отказах. Нека не се приема отказът ми, че е било, щото е трябвало да деля със съпруга  Mr. Green
Ма ся, това прави ли ме неподкупна  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 409
Да.Всеки си има цена,някой по-висока,друг по-ниска,но няма неподкупни хора.Който каже ,че не е лъже яко

# 21
  • Мнения: 2 792
 Май не, прекалено добродушна съм гранича с патица в това отношение, не е за хвалба. Склонна съм да помогна на всеки объркани заблуден без грам користна мисъл, отделно, че и аз самата не запомням това, не случайно съм в Космоса...
 

# 22
  • Мнения: 3 674
Май съм подкупна... newsm78 Като се сетя как децата са ми носили цветя,картички и дребни подаръчета ей така с повод и без повод...ама как да им откажа на милите Rolling Eyes  Подкупна гад съм и то   от деца.....какъв ужас Shocked  Ми ся...? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 468
Ма ся, това прави ли ме неподкупна  Laughing
Ъх, да откажеш 2 лева е лесно. Опитай да откажеш 20 000 newsm78. Аз няма да мога Thinking.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Явно излъчването ми е такова на неподкупна или поне не с малко Mr. Green, та затова не си спомням някой да се е пробвал да ме подкупи.
Някой ще се пробва ли и за какво ли ще му притрябвам, като и без подкупи се раздавам Wink

# 25
  • Мнения: 5 877
От партията на Мю и Кифлата - няма нужда да ме подкупват, да си хабят парите на вятъра  Laughing
лесно могат да ме убедят, че е чест и отговорност да направя еди-си-що-си...

# 26
  • Мнения: 5 370
Когато бях класна-получавах цели тонове цветя и трева-и ми бяха научили РД, та ме изненадваха от време на време.
Но в истинския смисъл на думата-подкуп не ми тежи на съвестта.
Иначе-опция 5.

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами с някоя вкуснотия може и да стане...Но поднесена със стил.

# 28
  • Мнения: 4 138
аз действам за тиквени медали. и с подкуп, и без, правя каквото мога. никой обаче нищо не предлага Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Както казва шефът ми - подкупни сме, ама никой не ще да ни подкупи...

# 30
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да, и не ме е срам да си го призная. Естествено, зависи обаче за какво се отнася подкупа. Не че ми се е случвало...

# 31
  • Мнения: 7 110
ПроЗта съм. Родена съм да се минавам. Thinking

# 32
  • Мнения: 698
съм. приемам пари, бижута с естествени камъни, шоколад и домати със сирене (особено синьо). през месеците октомври-май - и пържени картофи.  Peace

# 33
  • Мнения: 1 095
Предполагам,че съм подкупна Simple Smile
Само ,че искам да разбера точно колко ми е висока цената  Twisted Evil
Някой ще се пробва ли? newsm03

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
... и много корумпирана, родена съм за политик, ама пусти късмет ...  Mr. Green

# 35
Както са казали хората "каквото не става с пари, става с повече пари"
А и смятам, че това дали си склонен да те подкупят не зависи от големината на банковата ти сметка. Естествено не за 2лв, подкупът би бил доста по солидба сума. Като се замисля познавам само един човек, който не би приел пари, за да си ги сложи в джоба. Но пък има други неща, с които биха го подкупили. Например ако приемайки този подкуп ще помогне на детето си или на някой друг свой близък. И по друг начин не би успял...

# 36
  • Мнения: 3 091
леле, много съм подкупна, корумпирана и изобщо... само дето досега никой не ми е давал рушвет. в очакване съм

# 37
  • Мнения: 3 634
Ако мога да направя нещо и то не противоречи с принципите ми,  подкуп не ми е нужен. Ако обаче трябва да ги наруша предполагам ще съм подкупна. Обаче "изкушението" ще трябва да е много голямо. 

# 38
  • Мнения: 7 110
Предполагам,че съм подкупна Simple Smile
Само ,че искам да разбера точно колко ми е висока цената  Twisted Evil
Някой ще се пробва ли? newsm03
Бонбони Лакта? Но не знам какво удоволствие мога да дръпна насреща  Rolling Eyes. Кажи си.  Simple Smile

леле, много съм подкупна, корумпирана и изобщо... само дето досега никой не ми е давал рушвет. в очакване съм
Една 32-каратова усмивка  Mr. Green.

# 39
  • Мнения: 1 095
Давай лактата Simple Smile)) Знаеш ли от кога не съм ги подушвала даже  Laughing
сега е твой ред да си искаш Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 5 605
НеВеРоЯтНо подкупна съм.

Общи условия

Активация на акаунт