ПАРФЮМИ ОТ GET.BG?

  • 9 733
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
Тъкмо мислех да пускам същата тема. Simple Smile Но разликата е, че аз вече си купих. Обаче ме обзе голямо съмнение... Взех си "Nina" на Нина Ричи без дори да знам как ухае. Глупаво беше от моя страна, но имах късмет и си го харесах.Simple Smile  Смути ме обаче разликата в шишенцето- моето и това от сайта за поръчки и от този на Нина Ричи. Нямаше едни такива сребърни листенца, които правят шишенцето да прилича на ябълка. А и не е много траен, но аз нали не знам как е в оригинал....
Писах им, но както очаквах ме увериха, че всичко е оригинално. Та се чудех до колко може да им се вярва?! То на какво ли може вече да се вярва 100- процентово де, ама все пак....Sad

Не се притеснявай - аз имам такъв парфюм на Нина купен от магазин за маркови парфюми и той няма такива сребърни листенца. Не е от гет.бг. Парфюма е 30 мл за другите незнам как изглеждат.  Peace А трайността и при мен е средна.

точно така е  Peace

30 мл. изглеждат така:

50 и 80 мл. така:

аз често си поръ4вам от там

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Тъкмо мислех да пускам същата тема. Simple Smile Но разликата е, че аз вече си купих. Обаче ме обзе голямо съмнение... Взех си "Nina" на Нина Ричи без дори да знам как ухае. Глупаво беше от моя страна, но имах късмет и си го харесах.Simple Smile  Смути ме обаче разликата в шишенцето- моето и това от сайта за поръчки и от този на Нина Ричи. Нямаше едни такива сребърни листенца, които правят шишенцето да прилича на ябълка. А и не е много траен, но аз нали не знам как е в оригинал....
Писах им, но както очаквах ме увериха, че всичко е оригинално. Та се чудех до колко може да им се вярва?! То на какво ли може вече да се вярва 100- процентово де, ама все пак....Sad

Не се притеснявай - аз имам такъв парфюм на Нина купен от магазин за маркови парфюми и той няма такива сребърни листенца. Не е от гет.бг. Парфюма е 30 мл за другите незнам как изглеждат.  Peace А трайността и при мен е средна.

точно така е  Peace

30 мл. изглеждат така:

50 и 80 мл. така:

аз често си поръ4вам от там
И аз това имах предвид, когато зададох въпроса си  Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
 bubanka , sanyy Ох, поуспоихте ме момичета!  Hug Значи има вероятност и да не са ме прекарали. Моят наистина е 30 мл. То оставаше и да си поръчам 100 мл, както не съм го и помирисвала и после ако не ми хареса  #2gunfire Само че себе си! Simple Smile Но пък като чета с какъв порядък са по - ниски цените пак  не ми се хваща вяра.
А бе.... свършена работа! Да съм се размисляла преди това! Сега ще си се пръскам и ще се самоубеждавам че  е автентичен. Simple Smile Пък може и да си повярвам ... някой ден. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт