EUROVISION 2007-ПЕСЕН N01-ЕЛИЦА И СТОЯН!ВСИЧКИ ЗАЕДНО!

  • 12 088
  • 435
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Хайде,мисля,че дойде момента, да се организираме,сериозно и да подкрепим нашата страхотна песен!НАЙ-ДОБРАТА!Нека покажем,че доброто може да ни обединява-НАС БЪЛГАРИТЕ,по света(и в частност Европа).Гледайте от самото начало концерта в четвъртък вечерта,защото нашата песен е първа в програмата.Успех на Елица и Стоян,този път сме най-добрите!НЕКА ПОКАЖЕМ ЧЕ "ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ОТБОР"! Heart Eyes  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 098
Кои са тези?Дай някакъв линк да ги видим и 4уем как пеят и какво. newsm78
От българското представяне на Евровизия спрях да се интересувам,за да не се ядосвам,тъй като винаги избират най_неподходяЩите хора с най_неподходяЩа музика.Трябва да има шоу,динамика,живот,които в наш изпълнител,допуснат до кастингите им,не съм видяла.Така и не разбраха нашите,4е никой не е отишъл да гледа някоя как вие или пък някакви си да пеят протяжно и меланхоли4но,имитирайки някоя английска или американска група.
Няма да ги подкрепя,ако не ми харесат.
Просто винаги нашите не могат/не искат да направят подбора.

# 2
  • Мнения: 3 521
Марица, ето клипа на песента http://www.vbox7.com/play:5796ad6b. За първи път толкова ми хареса нашето представяне на ЕВ Peace.

# 3
  • Мнения: 93
А ако ти харесат ще ги подкрепиш ли Laughing,Маrica?

# 4
  • Мнения: 1 363
имат моята и на още няколко колеги подкрепата. Песента е страхотна.  Peace Peace Peace
НА 10 Май, нали?

# 5
  • Мнения: 3 098
Гледах ги. Grinning Не мога да си изкривя душата_свежи са и са много разли4ни от досега класиралите се за там.Ще ги подкрепя,foti. Peace
surfline ,благодаря ти!Интересното е,4е съм ги гледала стотици пъти по Сити тв,но не знаех,4е те Ще представят България.

# 6
  • Мнения: 93
Да,на 10 май,откриваме ние конкурса в 22.00 БГ време!

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На мен нещо не ми допада тази песен. Не си падам по този стил. Иначе клипът много ми напомня на клипа на онази от Украйна, която спечели преди две години /ако не се бъркам за годините/.  Но бих подкрепила песента, все пак е българска...

# 8
  • DE
  • Мнения: 521
Освен че песента е заредена с много емоции и огън, двамата доста се постараха, за да я популяризират в Европа!

Браво, дано да успеем този път да се класираме достойно!  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 098
На мен нещо не ми допада тази песен. Не си падам по този стил. Иначе клипът много ми напомня на клипа на онази от Украйна, която спечели преди две години /ако не се бъркам за годините/.  Но бих подкрепила песента, все пак е българска...
То4но такъв стил гледам,4е се котира на Евровизия.Затова и Руслана,после и Елена спе4елиха.

# 10
  • Мнения: 7 091
Къде можем да гласуваме? Аз отдавна я харесвам и само чаках да я пуснат за да гласуваме! Не мога да гледам БГ телевизия в момента в нета, така че ако някой знае телефоните, пуснете ги моля!  bouquet

# 11
  • Мнения: 93
Tandoori,мисля че от Америка не може да се гласува,за съжаление.Затова е Евровизия т.е,Европа избира песен-победител.Е,поне ще стискаш палци за нашите. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 091
Tandoori,мисля че от Америка не може да се гласува,за съжаление.Затова е Евровизия т.е,Европа избира песен-победител.Е,поне ще стискаш палци за нашите. Simple Smile

Ееее, че гаднооооо Sad Дано да гласуват повече хора за тях!  bouquet

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eдин тъп въпрос  Blush - а къде да гледаме?  newsm78 Имам предвид по коя програма ще го дават? Нали тогава изписват номерата за гласуване....

# 14
  • Мнения: 4 399
И аз нещо не си падам по този стил, а и не съм убедена че тази песен е добра за Евровизията. Но там всичко опира до шоу и ако успеят да го направят, може пък и да имат шанс.

Tandoori, гласуването става по телефон, който излъчват по време на предаването. Но и аз мисля че само от Европа е възможно да се обадиш. Поне при броенето включват само европейски страни.

Вес, ако не ме лъже търсачката май само ORF1 и SF2 ще излъчват в четвъртък.

Общи условия

Активация на акаунт