Тампони (превръзки). Купувате ли на жените си?

  • 7 277
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моят купува, но и баща му ми купува, дори май това си е като навик ве4е! срам нямат!знаят и марката и размера!

# 46
  • Мнения: 830
защо няма опция -никога не ми е купувал Laughingмоя мъж е от тях Mr. Green

# 47
  • Мнения: 302
... Оказало се, че жената му предлага...презервативи "Паломита" (тогава научих че имат и такъв артикул от марката) hahaha и тогава той споменал, че всъщност иска тампони... Скъсали се от смях всички в аптеката ...

И аз се скъсах от смях!  Joy
Иначе купувам, без никакви скрупули. И на голямата кака (на 16) купувам. Добре, че ползват една марка - ОВ, че да не ги бъркам. И без да ми казват "колко капки", аз си знам. За първите дни, към края на цикъла и т.н.

# 48
  • Мнения: 2 197
За съжаление за това не мога да рачитам на приятеля ми. Не му е неудобно, но никога не уцелва верните - примерно при поръчани Олуилс Ултра розови ми се появи с жълти. Естествено обвини аптекарката, не го била разбрала. Та вече си ги купувам сама.

# 49
  • Мнения: 4 406
купува ми , като следва инструкции за марка и цвят на опаковката

# 50
  • Мнения: 1 691
Моят само веднъж ми е купувал превръзки, че нямаше да ме пуснат лично от родилното Wink Не ми и хрумва да го накарам, защото знам, че няма да му е особено приятно. Пък кой знае всъщност, май трябва да проуча въпроса.

# 51
  • Мнения: 2 700
Купувал ми е с неохота.

# 52
  • Мнения: 334
Купува и още как.Даже знае точно какви .

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Купувам.
Знам и познавам.
Нямам скрупули.
Не виждам и нищо уникално.
Колкото до това дали на някого му е притеснено или неприятно ... същият ефект може да има и при покупката на ракия, примерно, или на краставици...
 hahaha

# 54
  • Мнения: 1 564
Моят ми купува винаги, когато го помоля, но знам, че не му е особено приятно и затова - само в краен случай Naughty
И при моя мъж е така. Tired

# 55
  • Мнения: 24
Купува ми такива дамски работи само в краен случай.Казва че му е тъпо да го прави!

# 56
  • Мнения: 634
След като веднъж му изчетох лекция, че няма нищо срамно в това и че всеки един продавач знае, че не той си ги слага Laughing, повече не се е опъвал, ако се наложи Mr. Green Даже по едно време знаеше повече от мен какви са наизлезли, кои колко стрували.. Embarassed

# 57
  • Мнения: 364
Да, купува ми, често при това!
Обикновено купува предпочитаните от мен превръзки от кварталното магазинче, където продавачът е млад мъж.
Когато няма от моята марка, продавача му препоръчва други, най-близко до моите предпочитания.
Няма нищо страшно или срамно! Аз как преди време купих 20 кутийки презервативи / по 3 в кутийка/ - аптеката беше в ликвидация и бяха с намаление. Е, малко странно ме гледаше женицата, но си беше чиста инвестиция! Joy hahaha Joy

# 58
  • Мнения: 104
Моят мъж  наскоро беше имал смешна случка по този повод в местния магазин (да уточня, че е от онези малки магазинчета, в които не си избираш сам стоката, а продавачът ти ги подава). Та отива той и казва Always нощни, а продавачът - някакво младо момче - го попитал знае ли ги кои точно са, че не разбира. Е, моят и той не разбира, та умували с продавача, насъбрала се прилична опашка и накрая един мъж от края на опашката се провикнал "Абе гледайте колко капки има. Какви мъже сте вие?"   Joy май скоро няма да се навие пак да купува...

# 59
Взимам и хич не ми дреме,дъщерята като порастне и на нея ще взимам!
Даже колкото и да е смешно жена ми не знае какви точно и взимам,все забравя колко капки и т.н.
за мен няма нищо срамно или притеснително.
Вече не е като едно време,не може да се делят нещата това го копува жената другото мъжа и тем подобни остарели привички.
Даже и ника си за форума ми предостави като няма време аз да чета и разпитвам хавите дето я интересуват!

Общи условия

Активация на акаунт