Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Балсамът е на OPI. Миналата Неделя ходих на маникюр и там ме намазаха с него. Кожата на ръцете ми стана страхотно гладка и мека , отделно и ароматът е невероятен.
Ето това е:

Направо съм възхитена от този продукт!
Цитирай

при Arctic Monkeys

а цената каква е newsm78
Цитирай

София

И къде се продава?
Цитирай

Велико Търново

И аз се нареждам с горните 2 въпроса, че ръцете ми са като на перачка вече!
Цитирай

София

Не знам къде се продава.......маникюристката ми каза, че тя може да ми продаде, но.......цената е доста солена. Както тя ми каза голямият балсам е около 1л. ( но не съм сигурна) и струва около 40лв., а малкият около 2о лв и нещо.
Незнам дали някъде не се продава по -евтино  Rolling Eyes
Цитирай

гр. София

Пробвай кремът на Glysolid - това е единственият крем за ръце, с който не са ми като на перачка, колкото и по неволя да ги кисна в препарати. Мажа ги редовно сутрин и вечер и така ги поддържам в чудесен вид с този крем вече няколко години.
Цитирай
аз го ползвам този балсам много съм доволна верно малко е скъп но е много икономичен малката опаковка си я купих от арена на красотата за 25 лв и я ползвам вече 3 -ти месец
Цитирай

София

аз го ползвам този балсам много съм доволна верно малко е скъп но е много икономичен малката опаковка си я купих от арена на красотата за 25 лв и я ползвам вече 3 -ти месец

Да, наистина, тя ми нанесе няколко капки и ефекта беше страхотен........вече се навивам да си го купя-наистина е много икономичен...... Smile

малко OFF: Скоро ще има ли Арена на красотата или мина?
Цитирай
тя пролетната май мина не съм много сигурна но Опи имат магазин представителен от който можеш да си купиш всичко намира се в първата успоредна пресечка на бул Скобелев посока към пирогов
Цитирай

София

Пробвай кремът на Glysolid - това е единственият крем за ръце, с който не са ми като на перачка, колкото и по неволя да ги кисна в препарати. Мажа ги редовно сутрин и вечер и така ги поддържам в чудесен вид с този крем вече няколко години.
И аз съм с две ръце за този крем  Peace Ползвам от години но реших да сменя малко марката и си купих  на  AVON с глицерин и силекон , който също е много хубав  Naughty
Цитирай

Какъв е този крем Glysolid ,колко струва и от къде може да се купи?
Цитирай

В полите на Пирин планина

Какъв е този крем Glysolid ,колко струва и от къде може да се купи?

Продават го в аптеките, не е скъп - има го на утия и туба - мисля, че цената е до към 5-6 лева.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.