На колко се разболяха за първи път вашите бебоци?

  • 2 941
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Моето момиченце се разболя на 1.10г. когато я пуснах на яслата.

# 16
За мое съжаление на 8 месеца преболедува за първи път.

# 17
  • Мнения: 4 621
Досега слава богу не е бо;едувала сериозно. Имала е няколко леки настинки, като първата доколкото помня беше на 9 месеца.

# 18
  • Мнения: 2 467
На 1г.и 7м. настинка с Т за 24 часа.
Мисля че дългото кърмене има "пръст" в цялата работа. Имала е контакт с болни деца, аз и баща и сме карали  грип покрай нея, тя е удържала фронта.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 907
Около 1г. - хрема с висока температура и конюнктивит.

# 20
  • Мнения: 3 334
на 4м. изкара бронхиолит Confused,но оттогава много радко се разборява и ни минава бързо Praynig

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
На 8 месеца лепна вирус /преди около 2-3 седмици/.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
След 1 година малко, но беше лека настинка и не съм и давала антибиотик.

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
На 7 месеца !

# 24
  • Мнения: 9 050
Сега ни е за първи път ( седем месеца и половина ). Ларингит. Обаче се оказа, че е на алергична основа, а не е вирус.
И ме "успокоиха", че го израствали това децата. Така щял да е само до към петата година, после щял да се оправи ooooh!

# 25
  • Мнения: 5 577
 Sad На 40 дена беше с 40 градуса, кошмар, направо добре, че беше лекарката в нас (за друго), иначе незнам дали бихме овладяли положението, нямахме опит още.

# 26
  • Мнения: 4 555
mi6ka82, много бих искала да видя статистиката, но не мога да гласувам, защото още нямам дете.
Би ли редактирала анкетата да може да се виждат резултатите и без да се гласува?

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На 8 месеца вдигна температура,нямаше хрема или нещо друго,само температура.Свали я доста бързо.
 Малката все е болна от много мъничка  Cry

# 28
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На 5 месеца хвана някакъв вирус, температура, хрема и зачервено гърло. Пи антибиотик 1 седмица.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 252
Малко след годинката му се разболях от бронхит и поразболях малкия. Той направи отит и се наложи да пие първия си антибиотик.

Общи условия

Активация на акаунт