Гел за измиване на лице за мазна и смесена кожа

  • 4 823
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Аз ползвам на Българска роза - Карлово със серамиди и съм много доволна защото след измиване, не ми е гадно суха кожата. Нещо взех да залагам на българската козметика.
И аз съм на това мнение.
Мисля, че високата цена на вносната козметика, не е гаранция за по-доброто качество.

Много мами хвалят Нивея синия, бих го пробвала, на Джонсън също.
Ползвала съм някой неща на Фриман, много съм доволна.

# 46
  • Мнения: 1 952
Бг козметиката не е лоша като цяло, но просто има още много път да измине. Не разполагаме с необходимото оборудване.
Имам впечатления от Талодерма, от Дева и тн.
Да, не са лоши, оправдават си цената, но добри в никакъв случай не са.

# 47
  • Мнения: 184
този гел е доста силен - става само за мазна кожа

купих си го - като си мислех че имам мазна и проблемна кожа. след 2 дена ЦЯЛАТА кожа на лицето започна да ми се лющи на големи парчета Close ходех три дена като стара баба или като змия някаква

едвам после успях да я хидратирам, толкова ми се изсуши.
внимателно с него, ако не сте сигурни че кожата ви е мазна

# 48
  • Мнения: 327
Доволна съм от Нивея Hug.

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ползвам рядко гел за имиване на лице ,но съм доволна от гелчето на Клинианс и Галеник.

# 50
# 51
# 52
  • Благоевград
  • Мнения: 84
От години използвам измиващия гел на Avene.Струва около 20 лева, но се ползва изключително дълго време.Моята дерматоложка ми препоръча също и тоза на la roche-posay като ми свърши този.Аз съм със мазна, чувствителна кожа.По принцип винаги се консултирам с лекар за кремове, измиващи гелове и слънцезащитни продукти.

# 53
  • Мнения: 22 407
Какъв ще ми препоръчате?От кой сте най-доволни?

Лореал или Клинианс. Имат за всякакъв тип кожа.
Аз ползвам за суха и съм много доволна.

# 54
  • Мнения: 4 770
В момента ползвам Дева син за смесена кожа - не е лош, но смятам да го сменя с нещо по-добро...  Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 1 423
Ползвам Garnier Pure и съм доволна  Peace

# 56
  • Мнения: 4 770
А какъв тип е кожата ти? Че аз съм чувала всякакви неща за него. По-конкретно съмнява ме да не е много силен...

Общи условия

Активация на акаунт