Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 310
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Силистра
  • Мнения: 288
Да честитя и аз синовете, на Кирова и Мом ан!
Да са живи и здрави, да растат обичани дечица!
Дали са родили в един ден?
И да ви се оплача моя разбойник си разби главата, в понеделник вечерта, беше кошмарно, имаме три шева, но вече всичко е наред и си ходим с превръзката на челото ... това ни чака, и май така побеляват косите...

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 14:23 от svetly_

# 76
  • Силистра
  • Мнения: 288
Ето снимка от нашата контузия

# 77
  • Мнения: 640
Aз ви напускам за 10 дни.Утре заминаваме на санаториум-релакс и сън. Само,че с Иван дали ще ми се сбъднат очакванията ?smile3507 Smile. Засега ЧАО и ще разказвам след завръщането си. wavey

# 78
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Брей, покрай тия бебчета се показахте доста мамета май. И къде се скатавате, че не пишете  Mr. Green. Айде де нашата тема най-замряло го раздава.
Светли бая сте се мацнали виждам, ама важното е че сега сте добре. Тия малчугани само по белите ходят. Мойта кака пък преди седмица така излетя от една люлка, че още ме държи, ама слава Богу нищо й няма.
Нели дано успееш да починеш, ама като видях и твоя Иванчо каква фога е ненагледна  Mr. Green. Все пак дано се сбъднат очакванията ти за почивка, че то има нужда човек да се поразтуши малко. Ще чакаме да пишеш като се върнеш.  Hug

# 79
  • Мнения: 4 509
Юхууу!  smile3534
Ей разбихте ме с вашите пророчества, чак сега ги прочетох!  smile3532
Значи, аз родих на 24-ти в 6:50 сутринта, а h.kirova (Хриси) - на другия ден. Бях много радостна, че сме в една стая. Мен ме изписаха вчера, но те ще поостанат сигурно, че тя е с операция заради предишното раждане. А малкия е страшен сладур и много прилича на нея. Само дето малко не иска да суче, но сигурно вече се е научил.
Моето змейче си хапва здравата, но на свободен режим, а аз по принцип съм привърженик на режима, но както и да е. Важното е да сме живи и здрави.
Благодаря на nellykoyo, че ми стана щъркелче!
Светли, тц тц тц! Дано бързо да се оправя малчугана!  Peace
Сега ви оставям, че имам някаква травма на едното ходило и отивам да ме превързват, утре ще ви разказвам по-подробно.

# 80
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте момичета! Да побутна малко темата и да попитам миналата година имахме май 3 бебета, тази колко са ? И кой ще се запише за догодина? newsm78
mom_an ,  оказа се че моето свеки и твоето свеки са колежки  Wink, преди месец два ме питаха за количката и аз викам да няма проблеми, а то за кого било за вас. Ама вие вече сте си намерили.
Момичета хубав ден   bouquet

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:49 от svetly_

# 81
  • Мнения: 616
Здравейте момичета ето ме и мен  и ние вече се завърнах ме в къщи днес ,но както ви е писала а Ани малко ме ремонтираха и сега не мога да седя седнала на стол и затова няма да ви разказвам повече подробности че ми е трудно до пиша в полуправа поза .

# 82
  • Мнения: 4 509
Светли, кое ти е свекито? Наистина си намерих временна количка, утре ще я вземем и в неделя-понеделник живот и здраве - с Максим на разходка.
Хриси, добре дошла у дома! Кога ви пуснаха? В четвъртък ли? как е Сашко? Да знаеш, че аз ще се помотвам из квартала сигурно, така че може да се засечем около Ред Кафе-то.
Абе все забравям да ви благодаря за пожеланията! Много сте мили! Да ви се връща! Mr. Green

# 83
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ха, добре сте се завърнали с рожбичките у дома. Много се радвам за вас, така като се раждат бебчета покрай мен и все се навивам и аз  Mr. Green. Тъй се навих за второ, та сега като гледам скоро ще ме навиете и за трето  Mr. Green. Ех, че хуваво  Hug. Ай де да сте здрави и като почнете да излизате да свиркате за разходки  Heart Eyes. Чао за сега от мен, отивам да спя, че съм гороги, дано поне вечерта да е по прохладна, че не се живее в тия жеги.   bouquet

# 84
  • Мнения: 152
Здравейте мамчета,
На 12 май се роди нашата дъщеря Николина- 3600, 51см. В събота ще идваме на гости на баба и и дядо и в Силистра и ще останем 2 седмици, че тази София ми омръзна. От декември не съм си идвала и много , много се затъжих. Пишете, че са страшни горещини в Силистра, в Дунавската става ли за разходка, има ли комари?
 mom_an- Да ти е жив и здрав сина, много да те радва, да е кротно, но и буйно дете.
Ники е послушно бебе, много е лакома и се дави доста. Много обича разходки и майка и също  Laughing. Колики имаше само 10 дни и добре, че свършиха, щото луднах от дундуркане, пеене на песни, танцуване, а бе какви ли не щуротии. Чао, че дребосъчето се събужда. А ето я и нея: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143674&photo=102

# 85
  • Мнения: 616
Не мога много да пиша но ето ви една , две снимки на Сашко
http://images18.snimka.bg/003314248.jpg
http://images18.snimka.bg/003314331.jpg

# 86
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Qnush , да ти е жива и здрава дъщеричката, много е сладка  Heart Eyes. Тук в Силистра верно, че са големи горещини, но комари нямаме въобще. То и комарите бягат от пустите жеги  Joy
Кирова, мале моя все едно не е бил такова малко червейче. Как бързо се забравя брей  ooooh!. Да му нацелуваш дупето на малкия Сашко голямо мушмуроче е и той.   bouquet

# 87
  • Мнения: 4 509
Яни, чакаме те да се завърнеш в Сс и да пишеш, че си вече тук. Ще ходим ли по разходки с бебоците?
Горенаписаното не се отнася само до Qnush, а до всички ви, ей! Grinning

# 88
  • Мнения: 2 274
Ехоооооооооооо, вече сме в Софетооооо  Mr. Green!
  Честито на Ани и Хриси  Hug   bouquet! Дано бебчетата са много послушни и само да папкат и спинкат  Hug Hug Hug, а мамите бързо да се възстановят   bouquet! Ако знаех, че сте родили щях да дойда да ви видя, че така и не уважих поканата на д-р Николов да отида и да видя обновеното отделение  Mr. Green!
 Честита бебка и на Qnush   bouquet! Да расте здрава и умна и много да слушка мама   bouquet!
  Срещата беше супер! Моето фото се изложи и за това имаме само една снимка - срамота! После ще я кача, както и снимки от морето! Бяхме на къмпинг на Каварна с бебо и на него много му хареса  Mr. Green!

# 89
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ирена, избяга пак към Софето бре, ама така се измъкна само с една среща. Срамота!  Mr. Green
Ани, Хриси айде бе мацки каво става кога ще видим малките ви мъже на живо  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт