Боди за новородено

  • 2 180
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 295
здравейте

моля ви, ако някоя мама знае откъде мога да си купя такова http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121477&photo=3 боди да сподели. не държа на марката, а на многото закопчалки  Peace
мерси преварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 311
В Бебелан на Плиска има  Peace

# 2
  • Мнения: 645
Аз ползвах такива на фирмата Захи от магазина ул.Бигла Peace

# 3
  • Мнения: 188
Повечето от бодитата за новородено на КОМЕС са от този тип

# 4
  • Мнения: 295
мерси много Hug

# 5
  • Мнения: 1 172
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=21_143&products_id=1165

А иначе във повечето магазини за бебeшки дрехи имат и такъв модел. Просто трябва да уточняваш, че търсиш бодита със копченца по цялата дължина отпред Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 457
Повечето от бодитата за новородено на КОМЕС са от този тип
на комес ако ги дръпне6 малко по-силно и стават на дупки по край копчетата,по -добре търси такива на фуар или  другитемарки които се шият от фуар Peace

# 7
  • Мнения: 255
има и на Захитекс и на Азис бебе такива съм виждала в магазина Пинко на Бул Гоце Делчев

# 8
  • Мнения: 86
Почти всички бодита в Премаман са този тип - и ние ползваме такива и са много удобни - а пък и като цени ако си купиш пакет от 6 излизаха по около 8 лв. едното.  Hug,  което ме учуди защото по принцип там е доста скъпичко.

# 9
  • Мнения: 2 467
Не купувай всички бодита такъв тип. По-добре купи от различните видове по едно две и пробвай кое ще ти е най-удобно за обличане.
На мен например, тия ми бяха кошмарни за обличане, особено ако реве бебето се изнервяш от всичкия копчалък  ooooh! Никога не успявах да закопчея всички  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 457
Не купувай всички бодита такъв тип. По-добре купи от различните видове по едно две и пробвай кое ще ти е най-удобно за обличане.
На мен например, тия ми бяха кошмарни за обличане, особено ако реве бебето се изнервяш от всичкия копчалък  ooooh! Никога не успявах да закопчея всички  Laughing
аболютно купи различни видове и пробвай newsm78

# 11
  • Мнения: 255
От Премаман някои бодита ми се свиха като ги изпрах.

# 12
  • Мнения: 295
мерси много Hug ще последвам съвета да купя от няколко вида и да пробвам Wink

# 13
  • Мнения: 2 197
Когато дъщеря ми беше съвсем малка най-удобни ми бяха тези с това закопчаване: http://mal4o.com/product_info.php?products_id=736&osCsid=1fc … 02092f843635f4596. Тези, които си показала супер ме изнервяха, докато намериш и закопчаеш вътрешните копчета, после да го прихлупиш и да търсиш външните, абе кошмар. След третия месец вече започнах с тези с обличане през главата. Имай предвид, че тези бодита ще ги носи 1 месец максимум, така че не се хвърляй на супер маркови и скъпи, после ще имаш много време да купуваш скъпи дрехи, но поне за 20-тина обличания да стават.

# 14
  • Мнения: 2 467
На мен много удобни са ми тия през главата дето се мушат, само с 3 копчета долу. Мушкам за секунда, закопчавам за 3 сек и готово. От първите дни установих, че те са ми най-удобни и досега все с такива караме.
А за това - да не са маркови и скъпи дрехите, съм на друго мнение. Точно за новородено трябва да са от хубава материя и добро качество. Не с кофти ръбове и кофти материи, от които да се обрине бебето. Много им е нежна кожичката и най-малкото кофти ръбче може да им причини неудобство.

# 15
  • София
  • Мнения: 44 088
ами те почти всичките за новородени са такива,със сигурност имапочти във всеки ммагазин - и бългърски и чужди марки, ние нямахме др вид изобщо - много са удобни....може би само тип потничета няма такива, или не съм се заглеждала, все пък съм със зимно бебе и съм купувала за новородено само с дълъг ракав.

и този тип също ми бяха удобни http://family-bg.com/prX_881.htm?osCsid=827bd87a711727a7fb095362af94d62a

http://family-bg.com/catX_30_154_185.htm?osCsid=827bd87a711727a7fb095362af94d62a
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=20

# 16
  • Мнения: 994
На мен много удобни са ми тия през главата дето се мушат, само с 3 копчета долу. Мушкам за секунда, закопчавам за 3 сек и готово. От първите дни установих, че те са ми най-удобни и досега все с такива караме.
А за това - да не са маркови и скъпи дрехите, съм на друго мнение. Точно за новородено трябва да са от хубава материя и добро качество. Не с кофти ръбове и кофти материи, от които да се обрине бебето. Много им е нежна кожичката и най-малкото кофти ръбче може да им причини неудобство.

И аз така мисля - колкото по-малко копчета, толкова по-добре. Само че искам обратния тип закопчаване -дупето върху предната част, а не обратното - далеч по-удобно е

Нещо такова



това за мен е идеален тип боди - лесно влиза през главата и е само с 3 копчета. Но не знам откъде можеш да намериш в България.

# 17
  • Мнения: 295
bubu_to и аз съм се насочила към бодитата на Захитекс по предпоръка на Demmi Wink
и най-вече ще си кувя от всички модели по 1 да пробвам Simple Smile
КТВ, този тип бодита ги оплюваха в една от темите - бързо им се разтягало около вратлетата. какво е твоето мнение?

# 18
На мен много удобни са ми тия през главата дето се мушат, само с 3 копчета долу. Мушкам за секунда, закопчавам за 3 сек и готово. От първите дни установих, че те са ми най-удобни и досега все с такива караме.
А за това - да не са маркови и скъпи дрехите, съм на друго мнение. Точно за новородено трябва да са от хубава материя и добро качество. Не с кофти ръбове и кофти материи, от които да се обрине бебето. Много им е нежна кожичката и най-малкото кофти ръбче може да им причини неудобство.

И аз така мисля - колкото по-малко копчета, толкова по-добре. Само че искам обратния тип закопчаване -дупето върху предната част, а не обратното - далеч по-удобно е

Нещо такова

Peace

това за мен е идеален тип боди - лесно влиза през главата и е само с 3 копчета. Но не знам откъде можеш да намериш в България.
има в новата колекция на азиз бебе такива

# 19
  • Мнения: 994
Аз не съм в България и не знам какво е качеството на българските такива. Ползваните от мен са на Carter's, GAP, OshKosh и не са се разтегнали досега  - а някои са наследство от преди 5 години  от дъщеря ми и са все още  в добро качество.

# 20
  • Мнения: 2 467
КТВ, този тип бодита ги оплюваха в една от темите - бързо им се разтягало около вратлетата. какво е твоето мнение?

Не съм КТВ, но...
Ползвам точно този тип бодита от как е родена. Зависи си от самото боди. Ако е кофти качество и материя и с хиляда копчалъка да го накачиш, пак ще се разтегне и смачка.

Аз ползвам бельо на Гербер, Картърс и GAP.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 088
и аз да си кажа - много зависи от качеството на трикото дали ще се разтегне или не, не от модела. Само от това как е направена дрешката. Тези през главата има и с копченца на рамото също, има и такива като на снимката. Всъщност почти до сега сме нямали бодита които да се разтегнат - само 2 -3...а ползваме всякакви - бг, турски, щатски....

# 22
  • Мнения: 295
ми мерси Simple Smile ще се доверя и ще ги пробвам и тези тогава

# 23
  • София
  • Мнения: 44 088
да вземи си едно да пробваш, при мен проблема с този тип през главата беше, че детето крещеше до бога докато му минеше главата през дупката и после още поне 15 мин не се успокояваше, дори в пътите , когато успявах да му го сложа бързо и сръчно, защото на мен самата в началото ми бяха крайно неудобни, особено когато дойдеше момента да му сложа ръчичките в тези дълги, теснички и мънички ръкавчета докато той се гърчи във всички посоки и крещи с полно гърмо. С  всички видове с предно закопчаване той седеше прилично спокоен и тих и чакаше да приключим с обличането. Та реално такива през главата почнах да ползвам чак след 3-4 месец, просто защото много по-трудно се намират такива с предно за по-големи от новородените бебета.
Но най-хубаво е взимай и пробвай различн видове, за да намерите това което за вас ще е най-удобно.
Само за да нямаш проблеми избирай видимо по-качествената материя, за да няма секси голи рамене на бебе после Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
Моят опит е:даста удобни са тези с закопчаване през цантъра/мамите по нагоре са дали снимки/. Аз лично имам такова на Захи. готини са, но са доста теснички на ръкъва/говоря за дълъг ръкав/.И определено на Захи -са съвсем мънички. Ние се родихме 3450, изписаха ни 3300,49 см,а надраснахме 1-цата на Захи много бързо.
Като поотрасне детенце и вече си по уверена, можеш спокойно да си вземеш и такова през главата.
Тези с прехлупването, които показваш, има и в Малечко-не успяхме и веднъж да го облечем-копчето се скъса преди това/горе са описали как/.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 088
ами те си имат номера, а това че са мънички са удобни за дребни бебенца.
А за тесните ръкави, то на почти вс бодита с дълъг ръкав е така, не само на Зъхи, а спец, зъхи и късия им ръкав е тесничък, което на мен ми беше приятно., защото си имам малък слабушко.Wink а иначе по принцип всички най-малки бодита им разтягах долу ръкавките, че наистина иначе  беше трудно.

# 26
  • Мнения: 17 407
 
КТВ, този тип бодита ги оплюваха в една от темите - бързо им се разтягало около вратлетата. какво е твоето мнение?

Ако си купиш на Fuar такива, няма да се разтегнат. ПОлзвала съм такъв модел български някакви- пълен боклук.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 088
по-тънките на фуар на мен сами се разтягали, от по-плътното трико не...та пак зависи

# 28
  • Мнения: 994
Според мен копчетата отпред ще създават дискомфорт за бебето, когато лежи по корем.
За обличането е въпрос на техника. Аз им свикнах още с първото и за следващите въобще не съм се замисляла - само такива бодита съм взимала.
 

Общи условия

Активация на акаунт