Овесени ядки и бирена мая!

  • 3 109
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Привет на всички! Hug

Въпроса ми е как си приготвяте овесените ядки и по колко на ден приемате?

По колко таблетки бирена мая пиете?

Аз започнах от скоро да ги пия и не знам дали така трябва:

овесени ядки 2 пъти на ден по 3-4 лъжици накиснати

бирена мая 3 пъти по 2 таблетки

# 1
  • Мнения: 19 294
а защо ядеш под график овесени ядки?аз ям от време на време,залети с гореща вода и стафиди
бирена мая само от безалкохолна бира или ovomaltine Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 381
Мюсли или овесени ядки по 1 купичка изяждам.Обикновено с кисело мляко си ги приготвям.Бирената мая взимам, както си писала- 3Х2табл. Grinning

# 3
  • Мнения: 2 467
Овесените ядки ям за закуска в мляко накиснати, със стафидки и подобни благинки  Laughing
Бирена мая когато се присетя.

# 4
  • Мнения: 4 242
Хапвам овесени ядки на закуска около 5-6 с.л. накиснати в кисело или прясно мляко или само вода, добавям мед, плод и бисквти, или масло и сирене, абе както ми хрумне.
Бирената мая и аз така 3х2.

# 5
  • Мнения: 11 003
Овесените ядки ги хапвам сутрин и следобяд с кисело мляко.
Бирена мая не искам да пия.

# 6
  • Мнения: 160

Бирена мая не искам да пия.
Защо?Да не се пълнее от нея, newsm78че това съм чувала! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 160
а защо ядеш под график овесени ядки?аз ям от време на време,залети с гореща вода и стафиди
бирена мая само от безалкохолна бира или ovomaltine Mr. Green
Не че ги ям под график,а сега започвам и незнам какво количество  е достатъчно за да се увеличи кърмата!

# 8
  • Мнения: 532
Може и варено жито - много полезно и пак силно лактогонно, като малка вариация на овесените ядки.  Grinning

# 9
  • Мнения: 617
Хапвам за закуска овесени ядки, но бирена мая не пия

# 10
  • Мнения: 196
бирена мая не по график  Thinking и сварено жито,съдържа витамин В12,който действал добре на нервната система и отпускащо при кърмачките,рефлекса на потичане на млякото се задействал по-бързо.В миналото давали на кърмачките да пият бира.Като добавка взимам  neurobex b1,b6,b12. между другото витамините трябва да са комбинирани с минерали

# 11
  • Мнения: 11 003

Бирена мая не искам да пия.
Защо?Да не се пълнее от нея, newsm78че това съм чувала! Simple Smile

Казват, че повишава апетита. Може би това е причината за пълнеенето. newsm78
Аз не искам да я пия по други причини.

# 12
  • Мнения: 19 294
а защо ядеш под график овесени ядки?аз ям от време на време,залети с гореща вода и стафиди
бирена мая само от безалкохолна бира или ovomaltine Mr. Green
Не че ги ям под график,а сега започвам и незнам какво количество  е достатъчно за да се увеличи кърмата!

за овесените нямам наблюдения при мен дали увеличават,но когато пия напитки с бирена мая действа безотказно.късмет с кърменето

# 13
  • Мнения: 110
И аз всеки ден ям овесени ядки - 4-5 супени лъжици накиснати в мляко със стафиди , пия бирена мая 2х3пъти,ям и варено жито и лук и пия лактогонен чай.Успех с кърменето! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 22
абе хора, само аз ли приемам бирена мая чрез бира. мисля че е много по-отпускащо и приятно за майката, отколкото да се тъпче с хапчета по сто пъти на ден. пък и по една бира на ден на вреди на бебето според мен, но може и да греша. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт