Само на мен ли ми се върти полата докато ходя

  • 2 164
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 043
ми...много тъп върос, но всички поли ми се въртят около д...-то, и то във една и съща посока, на ляво  Embarassed
Чувствам се адски некомфортно, непрекъснато си я подръпвам, въртя си я докато ходя и ми е кофти...
Само да отбележа, че това става със всякакви видове поли - летни, дънкови, скъпи, евтини, прави, леко разкроени - щом ми е по дупето и ми се върти....само аз ли съм такава дефектна  Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 6 607
Ми  като ти е малко д...то  Laughing  Аз добре си ги изпълвам Cry

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 694
и на мен така ми се въртяха полите, само че на дясно. Според мен си с фино кръстче и талията на полата идва по-широка и при ходене полата се повдига нагоре и почва да се върти. Мале, как го обясних само newsm78

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
не си само ти и при мен е така- ако не се завърти, със сигурност ще се надигне

# 4
  • Мнения: 492
и на мен така ми се въртяха полите, само че на дясно. Според мен си с фино кръстче и талията на полата идва по-широка и при ходене полата се повдига нагоре и почва да се върти. Мале, как го обясних само newsm78
При мен е точно така.Обяснила си го страхотно.

# 5
  • София
  • Мнения: 298
Не, не само на теб, и на мен ми се въртят и много се дразня. Тъпо, но факт. Вчера даже си "загащих" полата в чорапогащника под ризата, за да застане на едно място, тъй като започна да върти втори пълен оборот  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 811
въртенето не ми пречи, но набирането...аз цяла софия съм прекосила с набрана на дупето ми пола. най после едни цигани подвикваха евала евала и нещо по адрес на задника ми и се усетих. а иначе вътрят се май щото са големи

# 7
  • Мнения: 1 120
и на мен ми се въртят не само полите,ами и коланите,поставени върху блуза или рокля.няколко пъти съм си намирала токата на гърба  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 393
И при мен се въртят полите ooooh!На дясно.

# 9
  • Мнения: 1 120
И при мен се въртят полите ooooh!На дясно.

при мен е винаги на ляво  Thinking

# 10
  • DE
  • Мнения: 521
И при мен се въртят полите ooooh!На дясно.

при мен е винаги на ляво  Thinking

Дали има връзка с политическите ви предпочитания?  Joy

# 11
  • Мнения: 2 427
И аз съм със същият проблем.Днес пък излизах с една копринена рокля върху дънките и като се прибрах и се видях...нали е много тънка материята,без да я усетя се овъртяла между краката ми и заприличало на някакъв гащеризон върху дънки.А аз се чудих защо толкова ме гледат хората,какво странно ми има Joy

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 426
При мен и в двете посоки се въртят  newsm78.

# 13
  • Мнения: 1 027
Леко се изхлузва нагоре и се върти като пумпал  Joy

# 14
  • Мнения: 2 386
А според мен се въртят зради дамските чанти - рамото, на което я носим е повдигнато маалко по-нагоре, съответно центъра на тежестта се измества, фигурата се накланя и ..хоп- полата се върти

Егати научното обяснение, дето изкарах   hahaha bowuu

Общи условия

Активация на акаунт