Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте.Искам да питам дали някой е ходил на тези прегледи и знае ли какво включват?Четох някъде,че продължавали 2 седм./което ми се струва абсурдно/ и те гледали ''под лупа".А колко струват и само в София ли се правят?
Цитирай

През девет форума в десети

Стюарди за какво?  newsm78
Едно време имах голям мерак да ставам стюардеса, даже и връзки в комисията се намериха, но точно медицинските прегледи в София ме отказаха.
На един от медицинските прегледи за парашутизъм пробутах една приятелка вместо мен, ама на тези в София нямаше как - специална книжка със снимка.  Crossing Arms
И безмоторно летене не можах да тренирам, пак по същата причина...  Crying or Very sad
Цитирай

Варна

За самолети,не за автобуси,ако това имаш предвид.
Цитирай

На един от медицинските прегледи за парашутизъм пробутах една приятелка вместо мен
И паршута не се отвори?
Цитирай

За самолети,не за автобуси,ако това имаш предвид.

А, има и стюарди на кораби, не само на автобуси.  Laughing
Да, много щателни бяха прегледите навремето - по цял месец. Сега не знам как са, щом са само 2 седмици...  newsm78
Цитирай

Една бивша колега мина през тях. Не и разрешиха да иде на курса за стюардеси, защото не чувала н'ам си каква си чистота. Преглеждаха я обстойно и се изръси с една торба пари.
Цитирай

Варна

Ама дали има разлика между мед.преглед и летателна годност?Щото не вярвам скачането с паршут и безмоторното летене да съм към прегледа.
Цитирай

Ама дали има разлика между мед.преглед и летателна годност?Щото не вярвам скачането с паршут и безмоторното летене да съм към прегледа.

За сега не знам, но навремето за летци (моторни и безмоторни) и стюардеси комисията беше една и съща.
За парашутизма прегледът беше при местните доктори.  Wink

И паршута не се отвори?
Отвори се, отвори се. Ама то хубаво ми казваха хората, ако се беше приземила на глава, нямаше да си счупиш крака...  Mr. Green 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.