Помогнете!!!

  • 708
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте момичета!Искам да ви попитам за някакво лекарство или крем за премахване или поне за избелване на белези.Ударих се много жестоко на челото и белега е голям и червен,ако не е прикрит с фон-дьо тен картинката е много неприятна.Дано някои да може да ми помогне

# 1
  • Мнения: 1 027
ми освен лед, за да не посинее друго не се сещам. Знаех, ама сега ми излезе от акъла  newsm78  Виж в търсачката на здравния форум.

# 2
  • Мнения: 101
Има един крем Контратубекс /така мисля, че се казваше/ -за заличаване на белези е. За него първо се сетих, но не съм го ползвала и не мога да ти дам допълнителна информация    bouquet

# 3
  • Мнения: 1 027
Да бе, верно  Whistling Сега като го прочетох и се сетих. И аз това знам, кума ми го ползваше за заличаване на рана на челото и действа, ама трябва постоянство.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Контратубекс Peace,особено ако е пресен белег.

# 5
  • Мнения: 332
Пробвай с Арника.  Peace Моят син вчера се удари и с няколко намазвания заздравя.

# 6
  • Мнения: 101
И аз имам същия проблем - от  два месеца и половина гаден белег на челото CryДосега само Контрактубекс използвам, но ефект...никакъв. Препоръчаха ми Дерматикс, много по-скъп е около 70 лв, мисля скоро да си го взема, казват че имал много по-добър ефект от Контрактубекса, но докато не видя резултат върху себе си не вярвам много. Май за сега решението ще е да си подстрижа бретон, колкото и да не ми се ще Confused

# 7
  • Мнения: 33
Благодаря ви много че се отзовахте ще видя с кое да пробвам.Днес си взех избелващ крем със силен фактор за да може да се избели и предпази,защото от слънцето още повече ще си личи. Иначе една козметичка ми каза че ако го поизбеля с крем може и да стане с химичен пилинг но незнам.Дано да подейства PraynigЛошото е че белега е от около 3 месеца.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
Контратубекс, но мазането трябва да минимум 2 пъти на ден! Наистина помага! Изпробвала съм го

# 9
  • Мнения: 2 759
                     Имаше и някакви лепенки, но бяха доста скъпи, а ефекта не е много ясен.

# 10
  • Мнения: 6 155
Контратубекс Peace,особено ако е пресен белег.

 Peace Само, че трябва постоянство с мазането Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт