Момичета, някой ползвал ли е такъв уред...

  • 683
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Момичета, някой ползвал ли е такъв уред...да дадете повечко информация, колко е голям, вместимост и т.н. Ако някоя иска да си го продаде, може да поговорим  .
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_100&products_id=2442

# 1
  • Мнения: 4 447
Брех!  Party

И такова ли имало. Много готино! Сега купих столче за папкане на същата цена и като дойдат малко кинти май и аз ще го огледам туй чудо на чудесата по-отблизо. Много готино като функционалкност,практичност ит.н. изглежда. Наистина,ако някой го има или има наблюдение - да казва веднага!  Grinning Grinning Grinning

  bouquet

п.п. 10:59 - Разгледах сайтове и теми и т.н. След което установих,че няма смисъл да давам 150лв. за тйу чудо. Намерих вкъщи кошничка чистак-бърсак нова, за пържене на картофи и ако занете как чудно се свариха картофките - муцка! Турнах на тенджерка смалко по-тесен отвор и - БАМ - Уред за варене на пара!  Flutter Peace

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 10:58 от anche_mamche

# 2
  • Мнения: 683
Не бях и виждала даже! Ама изглежда много практично /и здравословно.../

# 3
  • Мнения: 4 621
Не бях и виждала даже! Ама изглежда много практично /и здравословно.../
Така е  Peace

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
има такива уреди и на други фирми ...... варенето става на пара , по-здравословно е  Peace

# 5
  • Мнения: 230
Мами, понеже това наистина ми се стори доста практично и ми се искаше да получа повечко информация, защото от снимката не мога да преценя колко е голямо - дали ще правя 200 гр или 2000 гр пюре ( малко пресилено де, ама наистина размера не мога да го преценя). И друго - мами, ако знаете подобни машинки на други фирми, моля ви покажете ги, ако може и с цените, щотот тая не е много ефтина. Благодаря на всички.

# 6
  • Мнения: 4 447
Мами, понеже това наистина ми се стори доста практично и ми се искаше да получа повечко информация, защото от снимката не мога да преценя колко е голямо - дали ще правя 200 гр или 2000 гр пюре ( малко пресилено де, ама наистина размера не мога да го преценя). И друго - мами, ако знаете подобни машинки на други фирми, моля ви покажете ги, ако може и с цените, щотот тая не е много ефтина. Благодаря на всички.

Както написах по-горе - разгледах и наблюдението установи,че: има и по 300, 200, 100 и 50 лв. НО, аз май няма да си закупя. Направих си сама  Grinning Grinning Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 362
Не бях и виждала даже! Ама изглежда много практично /и здравословно.../
И аз.

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз си всех мрежа за готвене на пара за 7лв. и съм си супер доволна само дето малко по бавно стават.

# 9
  • Мнения: 4 447
Аз си всех мрежа за готвене на пара за 7лв. и съм си супер доволна само дето малко по бавно стават.

Аз незнам колко бързо става с уред,но при мен с мойта мрежа за 2,50лв. стават доста бързо Wink

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 09:31 от anche_mamche

# 10
  • Мнения: 128
Мисля да си го взема като му дойде времето. Имам добри отзиви от майчета които го ползват.
Можеш да приготвяш зеленчукови, месни и плодови пюрета в такова количество каквото желаеш според възрастта на бебчо.

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз си всех мрежа за готвене на пара за 7лв. и съм си супер доволна само дето малко по бавно стават.

Аз незнам колко бързостава с уред,но при мен с мойта мрежа за 2,50лв. стават доста бързо Wink

Мисля, че има значение големината на тенжерата в която го поставяш.Може би мойта е по малка  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 447
Аз си всех мрежа за готвене на пара за 7лв. и съм си супер доволна само дето малко по бавно стават.

Аз незнам колко бързостава с уред,но при мен с мойта мрежа за 2,50лв. стават доста бързо Wink

Мисля, че има значение големината на тенжерата в която го поставяш.Може би мойта е по малка  newsm78

Ами то големината при мен "дойде" от размера на мрежичката, защото пасва идеално,запира се на "гърлото" на тенджерката и не опира в дъното. Тук цената естествено не е определяща Peace Grinning

# 13
  • Мнения: 145
Когато бебо се роди мъжът ми купил уред за готвене на пара  БРАУН.  Ползвах го за изваряване на шишетата,  а сега го използвам за приготвяне на пюрета.  Много съм доволна  Hug, можеш да приготвиш колкото искаш, има три големи отделения включително и едно за ориз.  Струва около 150 лв., не мога да кажа с точност . Има го в Технополис. Доста добра инвестиция за мен ,и го препоръчвам на всички Peace 

# 14
  • Мнения: 3 886
Момичета, някой ползвал ли е такъв уред...да дадете повечко информация, колко е голям, вместимост и т.н. Ако някоя иска да си го продаде, може да поговорим  .
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_100&products_id=2442
Гледах го това доста отдавна и найстина мисля че е страхотно.Жалко че ние сме голямички вече за него защото ядеме всичко

Общи условия

Активация на акаунт