Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 568 отговора

Бургас

нова, че старата стана километри  Peace
а ето я и нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136810.780;topicseen
Цитирай

сърцето ми е до морето

Къде продават хубава качествена коса
Цитирай

София

Записвам се веднага с въпрос.  Very Happy

Къде има хубав хоризонтален солариум ?

Прочетох само за вертикален.  Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

И аз пак да питам Blush - къде изграждат маникюр с гел или акрил?
Цитирай

Wink
Цитирай

гр.Бургас/

Smile
Цитирай

DE

Записвам се веднага с въпрос.  Very Happy

Къде има хубав хоризонтален солариум ?

Прочетох само за вертикален.  Rolling Eyes

Хубав хоризонтален има  на много места.
Има в центъра до "Кенара", ако знаеш къде е!
Има и на Кирил и Методий, но не знам как се казва улицата!
Цитирай

Бургас

Мен силно ме вълнува одължаването и сгъстяването на коса и ми е много интересно да споделите пвече впечатления и цени разбира се!
Цитирай

SE

Благодаря na Kasidy за инфото за верт. солариум  bouquet, веднага си записвам адреса. Някой беше споменал за антицелулитни масажи. Моля нека сподели  Hug И да ми препоръ4ате добър козметик за по4истване на лице. Събирам инфо за вси4ко това, защото ще бъда два месеца в Бургас с бебка и да не се лутам насам - натам. Благодаря!
Цитирай

аз ходя на антицелултни масажи при една масажистка в Лазур. Ако те интересува повече питай
Цитирай

Карнобат

Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing
Там има и козметик (за Meliss@)

Цитирай

у нас

Момичета, знаете ли за вертикалния солариум какви са цените и за колко време? Ако някой има инфо нека сподели.
Цитирай

Бургас

Мен силно ме вълнува одължаването и сгъстяването на коса и ми е много интересно да споделите пвече впечатления и цени разбира се!
виж ако искаш в стара тема към последните две страници май...писахме разни коментарчета,пък за цени според зависи от салона,начина на поставяне и не на последно място естествено самата коса и дължината и . Very Happy
Цитирай

BE, 2260

Goldie, ноктопластика с акрил или гел можеш да си направиш в хотел Космос. Маникюристката е много мила и внимателна  Laughing

Маникюристката да не е Венелина?
Цитирай

Бургас

И аз, като Лилита, да попитам за Венелина ли става въпрос, защото разбрах, че напоследък никак не са доволни от нея Rolling Eyes Но ти благодаря за информацията bouquet Сестра ми беше ученичка на Венелина преди години, но работи само с удължители, а аз не можах да ги изтърпя ooooh! Но, понеже, сестра ми от една година не работи заради беба, си е прекъснала контактите и не може да ми помогне за акрил Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 568 отговора