За странните въпроси, които ни задават?

  • 2 127
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 426
Мамо, а ти как се сети да направиш секс, че да се родя аз, или татко ти каза?

# 31
  • Мнения: 3 479
Най-странния, а и доста труден въпрос е "Къде съм бил преди да се родя", след като обясних за коремчето, а преди това - семенцето на тати, въпросът се трансформира: "За семенцето е ясно, ама къде съм бил ПРЕДИ това, ПРЕДИ семенцето???"

 Embarassed Нямам идея, честно.

За този период най-големият ми син сам беше стигнал до някакъв извод и попита: Аз въздух с крила ли съм бил? Laughing

Матей:
Мамо, ти защо си майка?

# 32
  • Мнения: 2 577
Охххххх, ами ние като сме големи как да отговарям кажете ...
В трети клас се учи вече за оплождане, та когато му заявих, че ще си има братче или сестричка много се зарадва. Няколко дена след това обаче ми зададе въпроса :
"Добре бе мамо, ясно ми всичко, ама едно не мога да разбера - как точно сперматозоида от татко стигна, че и влезе даже в яйцеклетката ти?"  #Crazy /явно урока от там започва/

# 33
  • Мнения: 1 072
С досада:
- Ох, мамо, не мога ли да го изхвърля този нос, само сополи ми причинява............?  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 877
Днес минаваме покрай паметник и дъщеря ми гордо ме информера, че това са Кирил и Методи. След няколко крачки ме попита:
- Мамо, кой е Кирил, кой Методи?
Шах и мат.  Confused
По-слабичкият е Кирил.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
С досада:
- Ох, мамо, не мога ли да го изхвърля този нос, само сополи ми причинява............?  Mr. Green

Ох, успокои ме  Hug Не сме единствените, значи... hahaha

# 36
  • Мнения: 2 051
Искат да знаят децата. Мен са ме питали: защо дупчицата за пишкане не ми е на палчето... толкова неудобно са я направили, трябва всичко да събличаш... Laughing

Потвърждение:
"На бати дупката е по-лесна"  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 733
" Аз защо не съм те познавала преди да се родя ? ", "Едно момче в уч-ще ме нарече кучка, какво означава това?"

# 38
  • Мнения: 3 164
Мамо, отвори си устата за да ти извадя бебето , което си глътнала Crazy Joy-казва тогава 5г ми син
и
Искам да стана доктор за да ти извадя бебето от корема Grinning
Какво е секс? Crazy-пита 8г ми син
Ние като умрем какво ще стане? Confused ooooh!-пак той
Луната къде е?-пита 3г ми син
А защо е там?-пак той
Защо поливаш цветята?
Жирафа има ли си къщичка?
А  защо е с дълга шия?
Крокодила защо има бодли на гърба?
и т.н все в тоя стил-ясен е природолюбителския дух на малкия човек Grinning

# 39
  • Мнения: 3 323
А къде е таткото на Тони? Sad

# 40
  • Мнения: 524
Средната дъщеря: "Демирка откъде знае, че си й майка? От нас ли се е научила?"

# 41
  • София
  • Мнения: 6 555
Цвети: Мамо, а ние защо сме близначки, защото сме били в коремчето на една мама ли? (2 г. и 6м.)  Shocked
Цвети: Мамо, ти и на двете ли си майка? (това беше преди първия)
Тати ти защо тази брада я махна (за брадата на бузите иде реч), а тази си я остави (космите на гърдите)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тук се включва и Плами - Защо майките нямат бради , а татковците имат ?
Цвети: Мамо, аз като порасна ще имам ли големи цици като на мама ? Crazy Crazy Crazy

# 42
  • Мнения: 3 323
Рождения ми ден е на 10-и... Не е на 10-и, на 22.10. е! Да, ама така изглежда по близо...

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Цвети: Мамо, аз като порасна ще имам ли големи цици като на мама ? Crazy Crazy Crazy

Същото, само че Дени изсъсква на Васи: Не цици, а гърди Laughing

# 44
  • Мнения: 23
Тате, защо мама кара колата?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт