Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Случвало ли ви се е акото на бебето да мирише малко по-различно-на вкиснато,иначе си е жълто на цвят.Дали има нещо обезпокоително.При детето не съм забелязала някаква промяна.
Цитирай

София

И нашето ако мирише така понякога, но засега не сме имали проблеми. Щом си папка и ака, мисля, че няма проблем.
Цитирай

София

И при нас понякога мирише така, чак на мен ми става лошо.
Цитирай

София

Случвало се е, но щом при детенце няма безпокойство, значи всичко е наред
Цитирай

Blagoevgrad

При нас също се случва дори често.Ние имаме проблем с тоалетната и все си мисля че заради това е така,тъй като престоява по-дълго време .Не мисля има нещо притеснително щом бебо се чувства добре.
Целувки!
Цитирай
Щом бебо се чувства добре,няма място за притеснение!При нас също се случва често.
Цитирай

ми...у нас

и при нас мирише на кисело всеки път- и то доста силно.не знам дали има нещо общо с факта че бебка ака на 4-5 дена веднъж(но няма запек-просто усвоява почти всичката кърма ;о))
Цитирай

Банкя

Aкото на бебетата на кърма си мирише така по принцип. Аз на бебчо му виках "мандричка" (от мандра - мястото, където се правят млечни продукти Wink ). Повярвайте ми миризмата е много по-приятна, отколкото миризмата на акото, когато започне да яде твърди храни Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.