Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Скоро ще се наложи да се местя и ще ми трябва  превоз и товаро разтоварачи Моля яко някой е ползвал  скоро , да напише  координати  .Става въпрос за София.

# 1
0887 473354
Не знам дали са най-добрите, но ползваме услугите им вече 3-4 пъти и сме доволни. Заявяваш какъв обем ще се товари/пренася и те преценяват каква кола да ползват. Студенти са /фирма/ и са доста чевръсти и яки. Успех и дано да съм помогнала.

# 2
Скоро ще се наложи да се местя и ще ми трябва  превоз и товаро разтоварачи Моля яко някой е ползвал  скоро , да напише  координати  .Става въпрос за София.

Студентско хамалско дружество Сърничка Grinning 2 пъти съм се местила с тях, пренасяли са целият ни офис - на 300 души нещата. Аз съм много доволна, макар че последния път двамата младежи нещо се туткаха повече отколкото ми се щеше и леко ни натовариха с цената, но може би бяха уморени от друг обект. Мисля, че е добра идея да се поръча преместването да е рано сутрин, за да са свежи младежите. 0888252222 и 9252222 са им телефоните.

Ако нещо не те кефят тези - пускаш в гугъл търсене за "хамали" и ще ти излязат много. Има опция да си поръчаш само товарен превоз - около 25 лв на час или превоз с хамали - по-скъпо - при сърничките май беше към 40. Искай точна цена още при поръчката за час, защото имат навика да си съчиняват леко после. 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт