Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 96 отговора

...и колко искате да сте?

Аз съм 50 килограма и ми се иска да кача поне 3-4.За много от вас сигурно не е нормално това мое желание.Чувствам се отлично , не съм болна , не се лишавам от храна , но явно това е ген.Споделете как се чувствате във кожата си с вашите килограми?
Цитирай

София

54. Твърде много за мен. Най-добре се чувствам 50-52 кг. Но след едномесечно ограничаване на храната и никакъв резултат, му теглих една майна и си купих по-голям номер дрехи hahaha Нещо не мога да отслабна тая пролет, що тъй - не знам Rolling Eyes
Цитирай

А аз искам да съм с твоите килограми.Когато си 50 кг. не те ли питат защо си толкова слаба?На мен всеки ден ми задават този въпрос а не съм си променяла теглото от 6-7 години
Цитирай

София

Ами честно казано, питат ме, и мъж ми се оплаква, че той пък не обича слаби жени...ама аз си се чувствам добре! Леко ми е, няма целулит, няма да ми стиска панталона...А сега Embarassed
Цитирай

София

Завиждам ви благородно. Аз съм 62 кг, а искам да съм 48-50. В момента съм на ограничителен режим, дано да успея да ги постигна.
Цитирай

София

Аз съм 50 килограма. Чувствам се отлично , не съм болна , не се лишавам от храна , но явно това е ген.

Това се отнася и за мен  Very Happy
Цитирай

София

Сутринта се теглих - 49. Обаче преди да забременея бях 46. И не мога да ги махна тези 3 кг...
Цитирай

Аз съм 65-66 кг., а искам да съм 62!  Crying or Very sad
Ама много трудно се справям с намаляването на теглото!
Цитирай

58-59. Не ми е добре, започна да ми става лошо  Sad, а не мога да ям напоследък...Всички ме хвалят колко съм отслабнала, а аз се чувствам зле Sad
Цитирай

София

Сутринта се теглих - 49. Обаче преди да забременея бях 46. И не мога да ги махна тези 3 кг...

Колко си висока, че искаш да станеш 46  newsm78
Цитирай

София

Колко си висока, че искаш да станеш 46  newsm78
164
Цитирай

Аз съм 51 кг. Embarassed, но искам да съм 46, тъй като съм висока само 160 см.  Blush Правя всичко възможно да отслабна поне с няколко кг, но ще видим!
Цитирай

София

55  Rolling Eyes искааам 53 поне  Peace
Цитирай

В момента съм 52-3 кг  Peace
Искам да съм 47 кг и се боря с тези ужасни  последни кг за сваляне  Peace
Цитирай

Варна

41кг. съм, а незнам колко искам да бъда Embarassed
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 96 отговора