Орифлейм 9

  • 10 489
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 782
И аз и аз съм тук, ами за чашите какво ще кажете?
За кои чаши,от програмата ли?Черните,нали.Какво да кажа аз вече не помня колко пъти пия от тях. Харесват ми,но ми се искаше да са цветни. Иначе нямам забележка. Кафето ми в тях изгледжа още по-възбуждащо. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 9 095
аз забравих да ги поръчам, ама сега ще ги взема, на пръв поглед не ми допаднаха особено ама ще ги видя Peace

# 47
  • Мнения: 3 782
Що се отнася до спонсорите,незнам какво да кажа Thinking Незнам дали точно тук трябва да говорим за тях,но и те са хора. Моята спонсорка ми предлагаше възможността от две три години.Но аз си бях решила, че не искам да се занимавам с това. Още повече,че имах една съученичка,която беше много на "ти" с нахалстовото и винаги свързвах Орифлейм с нахалство. В един момент обаче си казах защо да не пробвам? И от тук ми се звънеше всяка събота,при което моят приятел ме питаше - ти да не си в някаква секта? ooooh! На мен също ми се виждаше много странно,но в един разговор на четири очи и казах,че аз ще действам така,както намеря за добре.Т.е. когато имам нужда от помощ ще я търся,но не мога да кажа,че ще се развивам бързо... Много се раздух. Искам да кажа,че май самите спонсори искат не искат стават такива. Сега когато аз регистрирам хора, не искам да бъда такава.Искам да давам на всеки шанс за самостоятелно развитие.Всеки сам решава какво да прави и как да го прави. Party

# 48
  • Мнения: 9 095
дайте дасе преместим в другата тема Peace

# 49
  • Мнения: 3 782
що така не ми хареса нищо в новия каталог, а като видях как стои червилото на джордани руж фютюр, което си бях заплюла, направо се отчаях. Много гадно с тези предложения, ако купите това, само тогава може да купите онова.
Ти кое червило си хареса прасковата ли? Една приятелка го има и изобщо не стои по този начин както е показано. На мен лично ми хареса,розовее,но не е с отбясъци.

# 50
  • Мнения: 9 095
ми че то прасковата е един от малкото хубави цветове от тази серия май

# 51
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Ей, момичета, вие не спите ли? Изписали сте 2 стр., не мога да сваря да чета. Браво на ентусиастите  bouquet

# 52
  • у нас
  • Мнения: 5 714
да ви кажа и аз нищо не си харесах от мини каталога, доста ретро ми се струват нещата, които са предложени, особено за абитуриенти като днешните - натокани, модерни, съвременни. Hug

# 53
  • Мнения: 3 782
 
да ви кажа и аз нищо не си харесах от мини каталога, доста ретро ми се струват нещата, които са предложени, особено за абитуриенти като днешните - натокани, модерни, съвременни. Hug
Peace Peace

# 54
  • Мнения: 9 095
дори и нощем нашите пари се въртят... Joy

# 55
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Да, Ани прасковата руж фютюр си бях харесала на джордани, но съм си поръчала и всички мостри така, че вече няма да се лъжа така лесно, ще видя как ми стои. Аз харесвам и пинк пойзън пак руж фютюр на джордани, дано не е много крещящо.

# 56
  • Мнения: 3 782
Да, Ани прасковата руж фютюр си бях харесала на джордани, но съм си поръчала и всички мостри така, че вече няма да се лъжа така лесно, ще видя как ми стои. Аз харесвам и пинк пойзън пак руж фютюр на джордани, дано не е много крещящо.
Peace Най-добре наистина да го видиш на устните си първо. Мострите са неизменна част от по-добрата и качествена работа на консултантите. Досега не ми се е случвало да има разминаване на мастра и червило. А от каталога,дори и картата на цветовете не може да се разбере точно цветът.

# 57
  • Мнения: 3 782
Има малко затишие, а? Момичета да ви питам някол ползвал ли е тези сенки? Ох,много се чуда за тях? newsm78
Искам ги, а ми се струвам малко скъпи. А иначе много яко са гримирали модела с тях.

# 58
  • Мнения: 9 095
аз обичам по- неутрални цветове, въпреки че обичам да се обличам цветно, особено вечер за разходка по плажа Blush немога да се реша да си купя от този вид Thinking

# 59
  • Мнения: 3 782
аз обичам по- неутрални цветове, въпреки че обичам да се обличам цветно, особено вечер за разходка по плажа Blush немога да се реша да си купя от този вид Thinking

 newsm78 Теди,много ми помгна.Какво да правя сега. Е май искам първо да ги видя. На модела не са толкова фрапиращи,но ви се струва,че няма много отблясъци. ooooh!
Агата,ти може би ще знаеш от по-дълго се занимаваш с козметика. Ако си наблизо,пиши.

Общи условия

Активация на акаунт