Орифлейм 9

  • 10 473
  • 338
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 540
Първа  Flutter

# 2
  • Мнения: 35 891
оправих ги, поне нямам пропусната буква в заглавието този път  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 782
оправих ги, поне нямам пропусната буква в заглавието този път  Laughing
Peace
И аз се записвам. Дано направим интересна тази тема.

# 4
  • Мнения: 2 922
Аз да се запиша и да похваля дневния лосион с фактор 30.
Много съм доволна. Приятна консистенция, не омазнява кожата.
 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Ани 9, за ексфолиращия душ гел не си пропуснала. Много е рядък, частиците са малко и въобще не ексфолира. Ползвам си го като нормален душ гел, имам в предвид, не разчитам на ексфолиращата му функция Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 782
Ани 9, за ексфолиращия душ гел не си пропуснала. Много е рядък, частиците са малко и въобще не ексфолира. Ползвам си го като нормален душ гел, имам в предвид, не разчитам на ексфолиращата му функция Rolling Eyes
И сега какво да правя.  newsm78 От горещините ми излизат едни пъпчици и се чудя с какво да ги махна. Търкам с четката в банята,но това не е достатъчно.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Какво ще рече - мус за тяло от детската серия? Хубав ли е?

# 8
  • Мнения: 9 095
Ани за кой гел говориш че нямам известия и съм изтървала цялата тема ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 782
Душ гел с нар и череша. Искам нещо за ексфолииране на кожата на тялото.

# 10
  • Мнения: 3 782
Какво ще рече - мус за тяло от детската серия? Хубав ли е?
Мисля,че консистенцията му е по-гъста и затова е мус. Thinking Незнам дали е хубав,но мирише много приятно.

# 11
  • Мнения: 9 095
Душ гел с нар и череша. Искам нещо за ексфолииране на кожата на тялото.

оле не съм стигнала до него, аз бях доволна от ексфолианта на зимната серия Peace

# 12
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Какво ще рече - мус за тяло от детската серия? Хубав ли е?
Мисля,че консистенцията му е по-гъста и затова е мус. Thinking Незнам дали е хубав,но мирише много приятно.

и аз се чудя за този мус, сигурно ще е готин. newsm78

# 13
  • Мнения: 1 616
Да споделя - вчера си получих поръчката. Фон дьо тенът на Джордани ми хареса как стои, но не е много матиращ - по едно време взех да лъщя... Но пудра не съм слагала - следващият път ще пробвам.
И очилата си получих - страхотни са! Малко са ми големички, но пък ми харесва как стоят, та ще ги нося... С други думи този път съм доволна!
А от спиралата се отказах - вместо нея си купих на Макс фактор 2000 калории. И не съжалявам - стои ми много добре, наистина драматично! Grinning

А, и още нещо да допълня - отдавна се каня да похваля енергизиращите капсули. Наистина светва кожата от тях. За съжаление не дават добра хидратация и се налага отгоре да слагам и крем ("Водна енергия"), но ефектът наистина си го бива!

# 14
  • Мнения: 33
Да ви попитам,можете ли да ми кажете Oriflame предлагат ли хубав избелващ крем с висок фактор.Не сам си порачвала много неща от тях.Извинете ме за некомпетентноста по отношение на предлаганите продукти.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт