Какъв епилатор използвате?

  • 37 054
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
БРАУН от по - старичките е моят. Ползвам го вече пета година и е пушка  Laughing

# 16
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Как мислите, кои обезкосмяват по-добре с пинсети или с дискове? По-бързо, по-дълготрайно и по-безболезнено Simple Smile
Аз имам Филипс на 100 години с дискове, много съм доволна. Епилатор с пинсети не съм ползвала Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 2 060
Имам най-новия модел на Браун Silk Epil  - с пинсети е и с насочваща лампичка. Ами какво да ти кажа, просто разликата с Филипса с дискове (такъв беше предишният ми епилатор) е огромна и е в полза на Браун.
Почиства перфектно, бързо и много по-безболезнено. Да не говорим, че вече не ми растат така подкожни косъмчета, както преди. Мисля, че епилаторите с пинсети са по-добри. При тах няма начин да се късат космите, както е при тези с дисковете. А това е важно предимство. Peace

# 18
  • Мнения: 1 120
Филипс сатинеле ползвам го вече 6 год . и съм доволна.

и моят е от 6г. не е мръднал,а не се спирал да работи

# 19
  • Мнения: 1 540
Филипс сатинеле ползвам го вече 6 год . и съм доволна.

Абсолютно същия е и моя. И аз го имам от сумати години и работи супер, само дето кабела на адаптора се прокъса наскоро.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 113
а били ми казала от къде точно си купи най- новия модел на браун и на каква цена?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
Мъжо ми го купи за подарък. Знаеше, че искам да имам нов епилатор и така. Мисля, че струва около 165 лв. Има го в Техномаркет, ако не се лъжа. Просто питай за последния им модел!
 Hug

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Имам най-новия модел на Браун Silk Epil  - с пинсети е и с насочваща лампичка. Ами какво да ти кажа, просто разликата с Филипса с дискове (такъв беше предишният ми епилатор) е огромна и е в полза на Браун.
Почиства перфектно, бързо и много по-безболезнено. Да не говорим, че вече не ми растат така подкожни косъмчета, както преди. Мисля, че епилаторите с пинсети са по-добри. При тах няма начин да се късат космите, както е при тези с дисковете. А това е важно предимство. Peace


И аз съм със същия  Peace

# 23
  • Мнения: 1 299
Филипс, но се чудя дали да не си купя нов дето уж обезболявал....че с тоя на някои места мнооого боли, ама едва ли с другия ще е по добре  newsm78

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Филипс, но се чудя дали да не си купя нов дето уж обезболявал....че с тоя на някои места мнооого боли, ама едва ли с другия ще е по добре  newsm78


Не съм ползвала Филипс , но мисля че не е измислен още епилатор с който да не те боли  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 677
Докато използвах епилатор, имах Braun и ми вършеше много добра работа!

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Браун,също доста стар.Но работи безотказно и не виждам смисъл да го сменям.
Защо избрах Браун?-преди време нямаше особено голям избор,читавите епилатори бяха на Браун и Филипс.Предпочетох пинсети вместо дискове.
И аз имам един дърт браун  Mr. Green ма не е мръднал, защо да го сменям Thinking единствено се замислям за смяна, защото ми казаха че с новите  ставала по-бързо епилацията  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 234
Ровента имам WinkЧестно казано не съм го избирала,подарък ми е,ако аз си бях купила щеше да е Филипс,имала съм такъв преди и бях много доволна Stop

# 28
  • Мнения: 2 922
Ползвам един Филипс Сатинел на достолепна възраст. Не ме е предал още.

# 29
  • Мнения: 3 388
Браун Silk Epil  Peace

Общи условия

Активация на акаунт