Какъв епилатор използвате?

  • 37 051
  • 205
  •   1
Отговори
# 75
  • Berlin
  • Мнения: 11 237
Моят е Ровента с ексфолираща и обезболяваща приставки, чупеща глава и лампичка. Имам го от година и половина, много съм доволна.
и моят е подобен - само дето няма лампичка Simple Smile подарък ми е, имам го вече 1,5 год. върши ми работа. преди не съм ползвала епилатор и затова не мога да направя сравнение с други модели. след време бих си го сменила с някой на браун или може би пак ровента.

# 76
  • Мнения: 2 035
Браун от 6 години го ползвам и грешка няма  Peace

# 77
  • Мнения: 115

Имам най-новия модел на Браун Silk Epil  - с пинсети е и с насочваща лампичка. Ами какво да ти кажа, просто разликата с Филипса с дискове (такъв беше предишният ми епилатор) е огромна и е в полза на Браун.

и аз съм с на Браун Silk Epil, но май е по старият модел, че нямам такава лампичка...Какъв е този, по добър ли е от старата версия?!?
Почиства перфектно, бързо и много по-безболезнено. Да не говорим, че вече не ми растат така подкожни косъмчета, както преди. Мисля, че епилаторите с пинсети са по-добри. При тах няма начин да се късат космите, както е при тези с дисковете. А това е важно предимство. Peace


и аз съм с този Peace

# 78
  • Мнения: 115
съжелявам за сгрешеният цитат...Та исках да попитам...Какъв е този с насочващата лампичка, по-добър ли е от старият модел на Silk Epil и дали излизат подкожни косъмчета с него....?!? Мерси предварително

# 79
  • София
  • Мнения: 7 765
С Браун - доволна съм.

# 80
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
съжалявам за сгрешеният цитат...Та исках да попитам...Какъв е този с насочващата лампичка, по-добър ли е от старият модел на Silk Epil и дали излизат подкожни косъмчета с него....?!? Мерси предварително


Аз съм с него По добър е има приставка за интимните  и др. нежни части и за къси косъмчета , но не съм чувала да съществува епилатор за подкожни косъмчета  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 197
Brown и Philips са една и съща марка, но Brown е от по-висок клас. Имах приятел, който работеше за дистрибуторите на Philips в България. Иначе аз смених моя епилатор Brown , който ми служи вярно 8 години за един прост Елит. Еми няма разлика.

# 82
  • Мнения: 423
Имам Браун от почти 10 години и съм си страшно доволна от него.  Ако някой ден ми се развали пак ще си купя тази марка не бих рискувала с друг /изпитана марка както се казва/. Сестра ми си купи на Филип и също е доволна. Така, че успех в избора!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 294
Имам Филипс от 10 години (може и повече да са  Thinking). Върши ми чудесна работа, за сега не искам да го сменям. Ако някога откаже да работи може би пак Филипс ще си взема  Peace

# 84
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Филипс- вече 7 г. Без никакви екстри.
Много съм доволна.

# 85
  • Мнения: 742
Елит Peace Върши ми чудесна работа от една година Wink
Ползвала съм и на Браун и не намерих друга разлика освен цената  Thinking

# 86
Момичета реших да си купя нов eпилатор, но не мога да реша с дискове или пинцети? Някой би ли ми казал кое е ....много ще съм ви благодарна. Гледам тук сте писали с керамични дискове не знам какво си, ама на мен не ми се дават 180-200лв. за епилатор. Искам да си взема някой до 70-80лв. не повече. Надявам се да ми помогнете пи избора Simple Smile
Иначе моят епилатор е Braun 2075 - съвсем обикновен  старичък Grinning http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021845

# 87
  • София
  • Мнения: 1 423
Браун  Peace
Ползвам го от 7 години и върши перфектна работа.  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 727
иаз съм с Филипс,старичък вече но си върши работата Laughing
искам този с въздушната струя,някой има ли го да сподели мнение Thinking

# 89
  • Мнения: 56
Браун!Имам го повече от 5години и съм страшно доволна!

Общи условия

Активация на акаунт