Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

някъде под слънцето

Здравейте, има ли в България Водоустойчив фон дьо тен? На кои фирми и евентуално ако някой ползва да сподели цена?
Цитирай

Габрово

Аз имам на Импала, немска марка е, от доста нисък ценови клас, но съм доволна. Цената му беше нещо от рода на 4 лв.
А ти за какво търсиш точно водоустойчив? В смисъл, не съм влизала под душа с грима, че да видя дали ще се измие  Wink Доволна съм, че не се разтича самият ФДТ, понеже съм с доста мазна кожа - издържа доста време.
Иначе наистина не мога да го махна добре с измиващ гел - само с тоалетно мляко става.
Цитирай

някъде под слънцето

Трябва ми тъй като имам ужасни стрии на пръсците и да ги скрия по някакъв начин, та се надявам с водоустойчив ФД да става, с обисновен няма да стане все пак
Цитирай

Габрово

Дано да успееш, аз лично не съм се сещала за такъв вариант, макар че и на мен ми се намират стрии точно под сгъвката на колената. Пробвала ли си с автобронзанти да изравниш тена? Моите стрии не почерняват изобщо на слънцето и си стоят бели, добре, че съм доста бяла и не се пека по принцип, иначе ще се открояват много гадно, ако съм с тен, та напоследък ми минават мисли да се "бронзирам" точно по тази причина.
Ако наистина пробваш с водоустойчив ФДТ, пиши после какво е станало
Цитирай

някъде под слънцето

Аз пък за автобронзати не се бях сетила и ще взема да пробвам! Моите си личат защото си имам по принцип една боя и цяло лято съм на слънце, а те не почерняват! не се чувствам добре нито с пола, нито с къси гащи!С обикновен ФД става но не държи а и цапа, та затова питах за водоустойчив!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.