Отговори
# 60
  • Мнения: 526
Вярно е от свои най-много боли, но не ми пука от нищо. Мислех да пазя в тайна че ще си осиновявам дете но при събиране на документите се наложи да давам обясниния в нашия малък град. Ужас, после си сложиш капаците на очите и си казах че това косае само мен, на всяка крачка всяка институция познати, не ми пукаше. Всички говорят но никой не знае какво е на една жена да няма дете и изведнъж да се сдобие с ъс слънчице. Бъдете смели и сплотени със съпрузите Ви.  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 9 517
Първо казахме на моите родители. За съжаление майка ми не го прие никак добре, поне от моята гледна точка.
Изравям темата, защото искам да разкажа за продължението сега, когато вече е определено нашето детенце.
Отношението на майка ми е коренно различно, дори стигнахме до там, че май ще има бой кой (тя или свекърва ми) ще гледат Исак, за да ни помагат. Виж бебе никой не иска в къщи Sad.
Пиша това, за да кажа, че хората се променят - когато видят малката невинна душичка в сърцата им трепва нещо и топлината ги обгръща. Естествено, има си изключения, но слава богу, моите роднини не са сред тях Grinning

# 62
  • Мнения: 921
Фоксче, много се радвам за вас! Подкрепата от близки хора е важна. Надявам се и при нас нещата да се развият толкова благоприятно, ама за сега няма такива изгледи Cry

# 63
  • Мнения: 526
Tanya  не се притеснявай и не си слагай негативни мисли за другите хора, ти достатъчно си изтрадала. Важно ти и съпруга ти да се разбирате и детето да е добре, свекърви или майки тяхното мнение няма значение за теб. Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 921
Tanya  не се притеснявай и не си слагай негативни мисли за другите хора, ти достатъчно си изтрадала. Важно ти и съпруга ти да се разбирате и детето да е добре, свекърви или майки тяхното мнение няма значение за теб. Heart Eyes

Да, така е! Не ми пука много от мнението на другите, но все пак би било хубаво ако близките ти хора те подкрепят и са съпричастни на това, което преживяваш. Както и да е - никой и нищо няма да промени решението ми, така че да са живи и здрави! А пък ние с мъжа ми ще се справим и сами - както винаги досега. Peace

# 65
  • Мнения: 526
Точно така бъди смела това е твоя живот то техния вече са го изживяли. Моята майка без да осъзнава ми каза веднъж, аз забременях с тебе веднага, дори не осъзна колко много ме жегна, само моя баща реагира остро и  инаправи забележка. За другите жени че са забременели веднага е нещо естествено и не могат да си предствят на какви мъки сме подложени. Сега след толкова време мога да кажа че е по-важно през тези години да си изградиш и опазиш семейството целокупно и сплотено, защото дори да имаш свои биологични деца нямаш ли семейство зад гърба си нищо нямаш.

Общи условия

Активация на акаунт