Старата любов

  • 3 611
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 871
Щом е бивш, значи не си е заслужавало. Винаги съм била дефинирана. Връщане назад няма. Такава посока няма. Животът ми е вектор.

В живота нищо не е само черно или само бяло...

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 ... особено едно момче, което много нараних ... сега не бих го направила ... той беше страхотен и все още е

# 17
  • Мнения: 4 665
Има един единствен мъж,който не съм виждала от 6 години, просто изчезна без да каже и дума. Искам да го видя, но едва ли...

# 18
  • Мнения: 6 029
Голямото разчувстване е форумът тези дни!
То едни сънувания, то едни ако, ами, как, оу.
На мен нищо не ми става, ако срещна стари
любови. Късам и хвърлям и гледам напред.

Пролет е Лисо, нормално е хората да ги жегва под лъжичките.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Щом е бивш, значи не си е заслужавало. Винаги съм била дефинирана. Връщане назад няма. Такава посока няма. Животът ми е вектор.
В живота нищо не е само черно или само бяло...

Не ми противоречи!

# 20
  • Мнения: 698
нищо от никъде не ме жегва - стара съм вече за тия работи...  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 418
Виждаме се доста често.Ми май не ме жегва.(вече) Mr. Green
Ама си го обичам,но по друг начин.

# 22
  • Мнения: 871
Щом е бивш, значи не си е заслужавало. Винаги съм била дефинирана. Връщане назад няма. Такава посока няма. Животът ми е вектор.
В живота нищо не е само черно или само бяло...

Не ми противоречи!

Нидей тъй ма, со кротце и со благо се прааат избори bash

# 23
  • Мнения: 4 138
единият е в израел, другият е в мюнхен. поддържам и с двамата приятелски отношения. нищо не ми трепва като ги видя, обичам си ги като част от живота ми.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Не, даже като го видя и се чудя с кой акъл съм била с него. Толкова ме ревнуваше и тормозеше, че добре, че съм се отървала Praynig

# 25
  • Мнения: 1 952
Не, даже като го видя и се чудя с кой акъл съм била с него. Толкова ме ревнуваше и тормозеше, че добре, че съм се отървала Praynig

Същият случай Peace

# 26
  • Мнения: 2 663
Болна тема.........има един човек , за когото се сещам много често, сънувам...много искам да го видя, приятели сме, пишем си на Q-тo понякога, защото не живее в България.Всичко остана там някъде в миналото, супер неизживяно и все се питам какво ли щеше да стане ако нещата не се бяха случили така.Ако нямахме такава разлика в годините, ако не живеехме на 3000км разстояние(той в България , аз  далече, обратното на сега), ако , ако....Знам, че винаги ще остане в сърцето ми...Видях го преди 3 години за последно и след това бях като смазана, всичко се върна, преливах от чувства....та....май не е добре да се виждаме, но пък страшно ми се иска......... ох очите ми се пълнят със сълзи

# 27
  • Мнения: 3 268
Скоро го срещнах...него,старата любов.В един пианобар,аз с компания,той с гадже.Цяла нощ ме гледаше как танцувам,чак девойката с него взе да се обръща,за да види кого гледа той.Специално този човек събужда у мен смесени чувства.Прекалено емоционални бяха отношенията ни,прекалено.При всички случаи се вълнувам като го видя,но наистина не знам положително или отрицателно ми въздейства появяването му.Странна смесица от двете чувства....

# 28
  • София
  • Мнения: 1 476
Шансът да го срещна е минимален, слава Богу. Чувствата ми са смесени, приятелски уж. Поддържаме контакт чрез мейл, понякога и чатим. Той сега е с много старо гадже, доста богата наследница и  Animal Pig , но сякаш не му е много добре. Галфон Laughing  Но го води през месец в Италия и предполагам, че финансовите му проблеми са приключили. Беше ми писнало на кофата да слушам как не му стигат парите и колко е голяма издръжката на бившата му жена.
Мда, дано не се срещаме повече, контактът чрез интернет е ОК.

# 29
  • Мнения: 8 999
Обичам спомена за старата любов. Но, щом е стара, вече не ми пука за нея. Имам си нова и тя е най-важната за мен.

Общи условия

Активация на акаунт