Не приема плодовите пюрета

  • 349
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
Много странно при нас неможем да се захраним с плод защото не го иска- а се е позапекла вече два дни не ака и се чудя какво да и дам като неиска плод  newsm78, давайте съвети

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Какво ще рече "не го иска". Нормално е като нещо ново и различно от цицата на мама да отказва в началото. Предполагам и с лъжица за първи път се среща. Пробвай няколко дни, по-малко, нужно е търпение. С какъв плод започваш? Изобщо, разкажи по-подробно как процедираш, за да открием евентулано проблема.

# 2
  • Мнения: 1 043
захранила съм преди два месеца - не започвам да и предлагам нещо ново сега - давам плодове всякакви но не ги възприема - смесвам с кърма но най много една две лъжички опитва и то не с ентусиазум - в началото си помислих че със всяка храна ще е така , но се оказа че зеленчука и местното пюре който и предложих и харесаха и си хапва поне по 5- 6 лъжички ,
а аз исках по скоро да се посъветвам какво да и дам за да я разхлабя - защото знам че се дава плод / круша примерно / а тя не го иска

# 3
  • Мнения: 1 043
давах и ябълка банан, круша , праскова дори

не искам да съм настоятелна , но се опитвам да предлагам също поне по три четири дни една храна за да може да я възприеме - уж но не съм видяла да има резултат досега

не ми се иска да и давам сокчета засега затова и това отпада като вариант

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А защо не пробваш да настържеш плода и тя да си го взема с ръчички. При нас това беше любимо занимание. Само че, въоръжи се с нерви, че всичко ще е омазано наоколо

# 5
  • Мнения: 1 091
 krissie, и ние сме така, харесваме месото, горе-долу зеленчуковите пюрета, а плодовете -  Naughty. Не разбрах дали кърмиш, ако "да", може да хапваш сини сливи /сушени накиснати, и водата се пие/. При нас действа.
 микки, това днес го пробвахме, ама наистина трябват здрави нерви hahaha Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 760
Като се е позапекла недей да въвеждаш нова храна. Само ще вложиш нещата...
Пробвай с тиквички, броколи...каквото сте въвели  Peace

# 7
  • Мнения: 3 423
има бебета,които не харесват плодове
сина ми е вече голям на 14 месеца и пак не иска плодове,най много една-две лъжички успявам да му пробутам и ги яде с отвращение
преди време питах дали си набавя нужното от кърмата ми ,като аз ям плод и Бу каза ,че да-от тогава ми е спокойно,ям плодове и кърмя.
за сметка на това малкия обича много месо-вкус.
а въвела ли си царевица-тя също разхлабва newsm78поне при моето дете.

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
тиквата разхлабва.

Общи условия

Активация на акаунт