Любимият ви десерт...

  • 10 961
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 160
много ама много обичам шоколад-чист,млечен на милка,линц;обичам също сладолед но само сметанов с всички добавки и торта гараш.впрочем то си ми личи Laughing

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ох че провокираща тема!
Много обичам крем карамел.  От това нещо нямам насищане! coolcool

# 77
  • Мнения: 272
еклерииииииии

# 78
  • Мнения: 2 849
Крем-карамел ,милка с цял лешник ,един немски шоколад (не му помня името ,но като се сетя за него....).Баклава и една тукашна сладоледена торта . Grinning

# 79
  • Мнения: 1 877
че обича най-много толумбички. Хванал се на бас,че може да изяде цяла сладкарска тава...Но не успял.
Чувала съм,че цяла тава толумбички се изяжда без проблем,след като им изцедиш сока....,но не съм го виждала в действителност,а и аз самата не съм пробвала.А най-обичам торти - имаме една семейна традиция да правим една и съща торта за рождените дни - направо я обожавам.Много лека,елементарна и ммммммммного вкусна...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 814
- торта Гараш
- крем карамел
- сладолед
- шоколад
 Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 3 036

[img][http://images.pop.bg/content/pics/30216.jpg/img]

# 82
  • Мнения: 5 980
Захарен памук, Сладолед, Шоколад...и всички пройзводни на шоколада и сладоледа...  Crazy

# 83
  • Мнения: 5 255
Паста Тирамису  Flutter

# 84
  • варна
  • Мнения: 1 830
А най-обичам торти - имаме една семейна традиция да правим една и съща торта за рождените дни - направо я обожавам.Много лека,елементарна и ммммммммного вкусна...
И тази хубава тортичка няма ли да я споделиш с нас Rolling Eyes?Обичам лесните неща Hug Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 568
Обичам крем карамел,сладоледени торти,еклери.... newsm78   

# 86
  • Мнения: 952
аз съм луда по сладкото, дари има дни в които нищо друго ни ям само СЛАДКО Mr. Green ще гледам да ги сведа до минимум моите любими десерти но ще ми е малко трудно. Почвам от
тирамису,чийз кейк,шоколад с цели лешници,или стафиди., туикс туикс,сникърс. От кремовете обичам крем карамел, и брюлето Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 568
аз съм луда по сладкото, дари има дни в които нищо друго ни ям само СЛАДКО Mr. Green ще гледам да ги сведа до минимум моите любими десерти но ще ми е малко трудно. Почвам от
тирамису,чийз кейк,шоколад с цели лешници,или стафиди., туикс туикс,сникърс. От кремовете обичам крем карамел, и брюлето Rolling Eyes


ох ох ох нещо ме сви стомахът  Whistling
Я да прегледам хладилникът и шкафчетата... Mr. Green

# 88
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Най-най-обичам бонбони Рафаело, след тях е всичко останало!

# 89
  • Мнения: 1 558
И аз май обичам всичко сладко - колкото по-сладко, толкова по-добре! Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт