Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-261 от 261 отговора

Вселената.

Здравейте!
Казвам се Соня, регистрирах се преди много години, но все само четях. Днес ми дойде вдъхновението да започна да пиша.
От София съм, имам две дечица, висшистка без работа, ха-ха-ха.
Обожавам да чета книги, те са моето хоби.
  Very Happy
Цитирай

Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...

Здравейте, момичета! Да представя и себе си - казвам се Ирена, лекар съм, живея в Плевен и работя в региона на града. Напоследък се увличам по ръчно изработени картички и се надявам тук да срещна съмишленички, с които да споделим опит, техники и изделия.
Цитирай

Ами и аз да се запиша в темичката. Подобно някои други само чета форума - рядко пиша. Какво да кажа за себе си - най щастливо омъжената жена на света. Със съпруга ми сме фотографи въпреки че само той е завършил това.. аз съм уж икономист ама хич не се занимавам с това - помагам му на него. Фотографията е голямата ми страст.. другите са да прави разни малки неща у дома - пачуърк или декупаж. Заклети пътешественици сме и обожаваме и кафе.. в общи линии двата сайта които имаме се въртят около три неща - Кафе, фотография и пътувания Smile   bouquet
Цитирай

Варна

И аз да ви се представя! Привет!
Казвам се Диана,на 32 години съм.
Живея във Варна.
Имам 1 прекрасно дете,което обичам безкрайно! Също така и любящ,мил мъж!
Обичам: Да шия някои от дрехите на прекрасната ми дъщеря. Да чета. Да готвя.
Работя като учителка в училище ''Цар Симеон I'' Варна.
Не пуша. Не пия (поне не прекалявам).
Обичам чистия въздух.
Не стоя много пред телевизори,компютри,мобилни телефони и т. н. Лятото пък да не говорим. Половин ден изкарваме навънка. Или на море,или в някой парк караме колелета. Приказка! Flutter
Харесва ми да се грижа за градинката ми с цветенца отвън и то да си имам малка помощничка,която припка около мен през това време.  bouquet

Цитирай

Пловдив

Здравейте. Съвсем нова съм в сайта. От няколко месеца само чета постове, но реших да се включа и в коментарите след като  се регистрирах ха ха. Все още не съм станала мама, но скоро ми предстои сватба и живи и здрави сме планували и бременност след това Smile .
Идеята за хоби тема е страхотна. Аз обичам много ръчно изработените бижута и аксесоари като цяло. Обичам да се чувствам уникална. Често ходя на базари (През определено време в Пловдив имаме такива) и си купувам разни красоти. Понякога и сама си ги правя, но напоследък не ми остава време покрай организацията на сватбата. Скоро попаднах на един страхотен творец ако имате интерес мога да дам линкове Smile
Цитирай

Варна

Здравейте  Hug И аз да се вмъкна при вас Smile
Жулиета, от Варна, на 28 (почти). Мъж - имам, деца - нямам (ама се надявам скоро да имам). С висше образование и завиден трудов стаж (като за възрастта ми), но в момента безработна... И като безработна имам време да се занимавам с какво ли не - декупаж, изработка на дръвчета и цветя от мъниста, квилинг, моделиране, рисуване... Обичам да снимам, ама с фотошоп не работя. Освен това ми е готино да готвя вкусотии за любимия (което вече почва да ни се отразява на талиите), да си гледам двете кучета (децата бесни на мама и тати) и градината (само цветята, доматите ги гледа ММ). Поради рязкото застудяване градината ще остане мираж през следващите няколко месеца, но пък ще има повече време за другите неща Smile
Цитирай

Здравейте, приятно ми е.
Аз съм Габи. Едно от хобитата ми е да правя сайтове. Харесвам и фотошоп и всякаква обработка на снимки. Обичам да шия и създавам дрехи, не съм много добра, но ми се отдава. Иначе работя в голяма телекомуникационна компания /на заплата/ . Там осъзнах, че не мога да седя на един стол повече от 5часа. Обичам динамиката.
Имам си момченце на 4г. И той като мен активен и с много интереси.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-261 от 261 отговора