Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-261 от 261 отговора

Карлово

Не мислите ли, че е крайно време и в този подфорум да си направим темичка, в която да се запознаем виртуално? Преди време фотошопките си спретнахме такова представяне и беше много забавно.
Да започна аз, нали?

Казвам се Мария, на почти 32 години, от Карлово. Имам дъщеря Мартина на 1г и 6м. Учител по математика и информатика съм. Определено от тук се запалих по Фотошопа. Друга страст са ми цветята-и стайни, и градински.
Цитирай

Русе

включвам се
казвам се Анна.От Русе съм.Имам 3 деца,ако всичко е наред след 8м ще имам и четвърто.Завършила съм дърворезба и промишлен дизайн.Занимавам се предимно с интериорен дизайн,но сега мисля да отворя и детски парти клуб в Русе/все пак толкова деца някой трябва да ги гледа 35 35 35/Интересите ми са много-цветя,играчки и всякакви други джиджавки,изобщо с всичко което е свързано с творчество.От няколко месеца БЛАГОДАРЕНИЕ НА МОМИЧЕТАТА ОТ ФОТОШОПА се запалих по фотошопа ,като програма с която мога не само да работя ,но и да се забавлявам.
Цитирай

далече от морето

казвам се Мая.от София съм и съм на 20г. Нямам все още деца.Студентка първа година специалност биология в СУ.Основни знимяния танци и цветарство
аз пък с фотошоп,не знам как да работя  Sad
п.с. пазете си цветята  Laughing видя ли цвете,което нямам,започват да ме сърбят ръцете
Цитирай

Микки, браво за темата!
Отдавна си мислех да пусна нещо подобно, защото гледам, че се въртим все едни и същи имена.
Някои ме познават от старата ми регистрация като "стройна" Фиданка.
Казвам се Екатерина. С две деца на почти 7 и вече 4 г. Подвизавам се от 9 г из Германия. Малко мед. сестра, много куклена актриса и поетеса, по малко салфетаджийка, цветарка, шивачка, плетачка и напоследък доста фотографка. Ама пишман 35
« Последна редакция: чт, 10 май 2007, 15:52 от Вечерница »
Цитирай

Аз съм Михаела, на 22 (почти 23). Нямам деца. Трябва някога да звърша СУ, френска филология. Laughing
Тук най-много пиша в темата за фентъзито, музиката и се вясвам при поетесите, макар че съм голяма скръб в това отношение, по ме бива в прозата. Май. Иначе обичам и много  да снимам, но при фотографките ме е срам да се запиша Crazy
Цитирай

Иначе обичам и много  да снимам, но при фотографките ме е срам да се запиша Crazy
Тц, тц, тц! Naughty
Не хапем, само лаем  Mr. Green
Добре си дошла!
Цитирай

Хайде и аз в кюпа:
Име: Наталия
Възраст: според дата на раждане 31
              по акъл 10-12

Сем. положение: щастливо омъжена
Деца: 2, момиче-6години и момче-4години
Местоживеене: Бургас
Професия: (по диплома) детска учителка
Месторабота  към момента: у нас Mr. Green
Обичам да правя най-различни неща с ръцете си.Фотошопа не ме влече. (засега)
Плетене, шиене, декупаж, рисуване, моделиране...-мога от всичко по малко.
« Последна редакция: чт, 10 май 2007, 16:14 от Caprari »
Цитирай

София-там нейде в западната част

готина темичка да се отчета и аз  Laughing
казвам се Десислава,Софийско чадо съм имаме дъщеричка Ема на 1.6 година с мъжо работим заедно,занимаваме се със изработка,доставка и монтаж на огледала и стъкла/мале като реклама звучи но днес пиша 3 оферта вече и ми е малко  #Crazy35
подвизавам се най-често във Фотошопската тема,обожавам и ретешната темичка ... от работата се занимавам с програмата но определено страшно много дължа на всички в темата   bouquet ... харесвам и фотогравската но не съм дорасла за нея   Mr. Green ... цветя нещо не мога да отгледам като хората,не плета но определено някой ден и с това ще се захвана ...обожавам да слушам музика и съм си телеманче но не съм се записала в темите - незнам защо   33uu
ми май е това  Peace
Цитирай

Fight club

Аз съм Лора, на 24. Имам си Маргарита, скоро ще стане на две и половина. Журналист съм във в. "Стандарт" и си довършвам магистратурата в Софийския.
Част съм "МелоМадами"-те, много ми е хубаво там. Наминавам и в литературния клуб...
Цитирай

София

Здравейте и от мен.Аз съм Гери от София .На 30г. съм.Имам 2 деца ,както се разбира от подписа ми.Стоматолог съм по професия,но засега съм си в къщи и се занимавам с децата.Хобитата са ми шиене на гоблени,направи си сам,пробвах се в декупаж,цветарство по малко,но имам голямо желание да се запиша и във фотошоп.За сега само ви чета и се мъча да ви разбера LaughingСкоро почвам работа и тогава сигурно съвсем няма да имам време за хобита,а толкова ме запалвате по какволи не 35
Цитирай

In the world of miracles...

микки чудесна тема!
Така ще се поопознам, и при нужда от съвет, ще знаем към кого да се обърнем. Дето се вика, тука сме си като едно малко общество.

Това съм го правила и преди, но нищо не ми пречи пак да се представя.  Very Happy
Казвам се Таня, на 30 години от Разград.
Имаме син на 2,6 години, в момента съм си вкъщи, но от понеделник се връщам на работа. Занимавам се с графичен дизайн и предпечат.
Хоби - Фотошоп /основно колажи, ретуш/, фентъзи.
С интерес следя фотографската тема, защото научавам доста интересни неща от там.
Пишман цветарка, и там само чета без да се включвам.
Цитирай

Ива,на 27.Хлапе-Ирина,в много кофти възраст.Живея в София,но не съм от тук.
Слабост ми е направата на всякакви полезни и безполезни неща,а лошото е,че имам все по малко време (напоследък дори никакво) за тях.
Следя и шивашката тема,но в последно време май единственото,което правя,е да скъсявам панталони (и то по неволя,защото съм една дългокрака... Mr. Green).
Цитирай

на върха

Иначе обичам и много  да снимам, но при фотографките ме е срам да се запиша Crazy
Тц, тц, тц! Naughty
Не хапем, само лаем  Mr. Green
Добре си дошла!

Я не обиждай! Аз хаяп и то много! Mr. Green  35 Освен това се държа много надменно с всички новаци, така че който е припарил там, мнооооого лошо му се пише 35

Руми съм. И аз съм лигаво градско софийско чедо. Таз година чукнах тийсетака. Имам две дечица Мартина (1,7г) и Виолина (8,5 г) и планове за трето Mr. Green Карам ски, карам кънки, плета, чат пак творя със салфетки, обожавам фентъзи, но тук основно пиша/хапя във фотошопската тема и да не пропуснем фотографската, защото съм силно пристрастена към снимането Very Happy По професия и образование съм на светлинни години от тази област - към настоящия момент работя в една голяма застрахователна компания. Определено съм си сбъркала професията. Според мнението на близките ми е трябвало да уча или нещо творческо или да стана инженер, защото не мирясвам до като не разбера кое как функционира и как е направено (след това част от нещата повече никога не сработват отново 35 ).

Деситка ще взема да ти се обадя тези дни
Mr. Green
« Последна редакция: пт, 11 май 2007, 10:34 от лулу! »
Цитирай

София

Лулу, аз пък винаги съм си мислела, че си професионален фотограф! Що снимаш толкова добре, че чак заблуждаваш, аааа ??!!!  35
Приятно ми е да се представя - аз съм Петрина, скоро ще стана на 28. Репортер съм в телевизия Европа, занимавам се основно с политика. От семейство на художници съм и може би затова завърших училището по приложни изкуства в София, специалност детски играчки, след което разбира се и журналистика в СУ. Но, винаги съм искала да се занимавам с телевизия и ей ме на. Творческите си въжделения останали от предишните години задоволявам с Фотошоп и по -конкретно с рамкиране. Таз програма допреди няколко месеца не я бях и отваряла, а сега съм нещо като пристрастена. Все още не съм семейна и нямам деца ... to be continued
Цитирай

Варна

и аз да се представя - ще гледам да съм кратка

казвам се Биляна, на 31г. щастливо омъжена и майка на едно дете - Малена на 2.5г.
по професия съм архитект, с това се и занимавам основно
иначе имам много други буболечки в главата
характерни белези :
1. луд фен на Джордж Майкъл
2. дневникът на Малена
3. бивша страстна кънкьорка /много се надявам скоро да се върна към тази си страст/
4. употребявам фотоапарата повече от дистанционното на телевизора
5. левичар/ка/
6. непрекъснато си търся поводи за пътувания. Любим град - Лондон
7. не пуша, не пия, не гледам телевизия = Секта Smile
Цитирай

София

Еййййй, трябваше и по една снимка да ударим ....
Цитирай

Еййййй, трябваше и по една снимка да ударим ....
Та да избягате и форумът да си остане за мен Mr. Green
Цитирай

София

Като гледам основно сме около 30 г.  35
Да се представя и аз:
Веси, бивша асеновградчанка, настояща софиянка  Very Happy
Луда съм  newsm21 по сина си - Ивайло на  9 месеца, мъжа си , котката, цветята и пристрастена към компютъра и пътуванията. Обожавам латино танците.
Голям детешар, затова си избрах и професията - начален учител. Обаче след 4 г. и половина реших, че стига толкова тъпчене в тази област и смених професията.
Тук посещавам редовно Дом и семейство и Готварски рецепти.
Любима тема - ФОТОШОПската  Very Happy. Мнооого й се радвам и кефя  Love
« Последна редакция: пт, 11 май 2007, 00:13 от Vesika »
Цитирай

Хм, така:
Цветелина, на 27 г., емоционално малко след 17.
Софийска порода, с типичният говорен дефект за региона: "едно кило уук."
Многостранно разпиляна, затова нищо не довеждам до край-имам начало на шал, основи на фотошоп (благодарение на вас момичета), а да, тук вече доста напреднах пак с помощта на форума-готварство и сладкарство, имам 1 кило желатинова моделираща маса в хладилника и готови две крави като от час по трудово 2 кл., пиша поезия и проза, когато съм нещастна, давам съвети всякакви, често удачни, стремяща се да бъде толерантна, спокойна, самодостатъчна и весела.
Любими: семейство, музика, филми (които не гледам напоследък), коктейл Мохито в Табако, море, пътуване, от скоро и да снимам.
Желание: любов, здраве и пари + дъъъъъъъъъъъъъълго море, на някакво хубаво място, ако още е останало, където ще можем да се развяваме по гол задник и съседите ни по хавлия да са на поне 20 м. от нас. Това последното май вече е невъзможно.....
Цитирай

София-там нейде в западната част

лулууууууууу трип ъти се връщат да чета  35 hahaha 35 много дребно бре  35
Цитирай

СОФИЯ

Ша взема и аз да изляза на показ,щото само ви чета пък избягвам да пиша.
Казвам се Росица.Отчаяна съпруга и майка на едничка мила дъщеричка.
 По професия съм моден дизайнер и се занимавам главно с това въпреки,че в момента отчаяно си търся и работа.
 Шия,плета,рисувам,моделиерствам,снимам,цветарствам,салфетаджийствам...въобще яко оТворявам.
 Фотошопа нещо не ме харесва.Като ги гледам ония мацки кви ги вършат и много се комплексирам... Crying or Very sadАма и него ще го преборя в скоро време,само да си купя нов фотоапарат... smile3521
 Много ви се радвам на всички. newsm10Страшно много ме вдъхновявате!
Цитирай

Тук най-много пиша в темата за фентъзито..

Пишеш ти, шикалки Crossing Arms

Ами темата за фентъзито - ́ако и да бях против отначало, ме забавляваше най-много.
Чат-пат литературния клуб, чат-пат - меломанския (но малко мацки там са ми в кръвната група).

Обичам котки, цветя - убивам, затова и не пробвам вече. Very Happy

Фотошоп - планирам в някой прекрасен ден да се науча, засега само съм мрънкала за колаж.

А, да: на 31 (все още). Обичам си ника, затова ще спестя името Smile
О, и професия ли? Счетоводител, от сф.
Цитирай

ПloveДИВ

Да се представя и аз. Очертавам се като лелката в подфорум Хоби. На 35 години съм. Живея в Пловдив. От 1 година съм във форума на бг-мама. Любимо място са ми подфорумите Хоби и Красива мама. Чат-пат и Клюто. В Хоби пиша в меломанската тема и съм горд собственик на темата за оригинали и кавъри. В приложните теми също надничам всеки ден, макар че съм родена с две леви ръце и се боря с този си фабричен дефект от как се помня. Опитвам се да правя от нищо нещо. Луда съм по камъните (не скъпоценните). Имам огромна колекция, която не знам защо домочадието нарича "камара". Грижа се с много любов за саксийните си цветя (моя гордост е 9 годишния Бенджи). Имам и цветна градина на вилата. Ползвам фотоапарата за удоволствие, като крада красиви мигове от живота си. Щастливо омъжена от ... години и майка на 9 годишната Зара. Истинското ми хоби са музиката и литературата. Дори съм модератор на едно Литературно чекмедже.

И това съм АЗ:

Аз нямам начало.
Имам само край.
Не живея- болезнено се лутам в него
В света на съвършеното си тяло,
В света на съвършените машини,
В света на съвършената омраза,
Съвършената любов
И позлатените стихии на страха…
Аз- болезнено бяла,
Болезнено нежна,
Болезнено самотна мълния,
Която няма до какво да се докосне…
(Е. Милев)
Цитирай

Да се представя:
Бонбонка(Дора)-21 години
Нямам деца(засега)
Уча за информационен брокер-3курс съм
Ходя за риба,имам градинка в двора,обожавам музиката,понякога правя скромни Бази дани(от училище)
в момента се боря с късметчетата за сватбата,украсите и другите дребосъци за Деня
нали съм бъдеща августовска булка  Flutter
Цитирай

Анкх-Морпорк

Здравейте и от мен,
Обитавам София, която все повече ми прилича на Анкх-Морпорк...
Луд фен съм на Тери Пратчет и Света на Диска.
Имам две деца, една голяма госпожица (кисел тийнеджър) и един много специален палавник, който много трудно оцеля в първата си година и сега още не може да говори.
По професия съм биолог, но от години работя друго, защото трябва да си храня децата. Вадя си хляба с Фотошоп, и сродни дейности и програми, затова не броя фотошопа за хоби.
У дома сме гледали всевъзможни любимци (без куче), както и цветя. В момента имаме аквариум само с растения, защото не ми остава много време за друго.
Най-вече влизам в темата за плетене, защото ми е приятно, не че имам много време, но плетенето ми действа като трудова психотерапия Smile
Цитирай

Hug
ей,така се запалих по тази тема ,че няма начин да не се разпиша!! Stop
казвам се катя от мълко китно градче.на 31 год.,през 2004 на 23,05,се омъжих,все още нямаме деца,но работим усилено по въпроса!! 35 35 тона е приятна работа-а-а!! Laughing Laughing Laughing
счетоводител съм,харесвам работата си.
колекционирам салфетки/може да е смешно ,но мен си ме кефи!!/,страст и то голяма са ми гоблените. Very Happy обичам понякога да експериментирам  и опитвам готварски рецепти,така че може спокойно да ме офертирате!! Laughing
обожавам котета особенно ангорчетата-те са ми слабост.
една от най-големите  ми  страсти е слушането на музика.аз специално не деля музиката на чалга и не чалга ,аз я деля на хубаво и лоша.мисля че така е редно!! newsm10
ами това е момичета!!
Цитирай

Тук най-много пиша в темата за фентъзито..

Пишеш ти, шикалки Crossing Arms

35
Бях ти обещала разказ, по едно време, пратих ли го или пак се ошматках и съм забравила? Че сега съм свободна и мога да о пратя Laughing
Цитирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

здравейте, търся си местенце в този форум, надявам се тук да бъда радушно приета Very Happy

Казвам се Ася, пасивен потребител, т.е. четящ и рядко пишещ. На 30 г съм и от 3 години съм в Германия, където следвам медия систем дизайн. Нямам грам време, но това не пречи в момента да съм захласната по китайските възли, макрамето и scrapbooking-а. Преди се занимавах и с window colors ама сега нямам време за тази дейност.
Нямам деца, но се надявам скоро и това да се случи Love. Тогава незнам какво ще правим с липсата на свободно време.

У нас е пълно с поникнали лимончета, от които искам да правя бонзай, ама все сърце не ми дава да ги режа и те си растат Laughing. В този ред на мисли имам поникнали : авокадо, фурми, смокиня, жълъд, кестен. Сега чакам маслината, гинкото, бамбука и банана.
за зеленчуците няма да обяснявам...и цветя имам, но не много, че жилището е малко.

Обичам да готвя и експериментирам в кухнята, но рядко споделям рецепти, че съм веге..., а хората искат мръвки да ядат 35
Обикновено любимия е опитното свинче, но той милия яде всичко Love

Обожавам да чета книги, ама няма кога...жалко наистина.

ох тва е от мен. дано скоро да имам какво да покажа в някоя от темите!

до скоро Hug
Цитирай

Да се представя и аз. Очертавам се като лелката в подфорум Хоби. На 35 години съм.

Тц, ни пузна! Laughing
Аз съм на все още на 37г. Има и по-зрели от нас дето пишат тук.
Забравих да вметна, че съм меломанка с фази, настоящата е насочена към ирландски фолк. Чета фентъзи от дете, но напоследък не ми остава време за нищо ново, пък и трябва да ги чета на немски Crazy
Асиалайн, защо не пишеш в немската тема? Не си единствената немама. Wink
Цитирай

ПloveДИВ

Тц, ни пузна! Laughing
Аз съм на все още на 37г.

Баш ми е драго, Вечернице.
Така и така съм се включила, да използвам случая да покажа моите  цветя, камъни, дъги, няколко пчели и един скакалец   Cool
Цитирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

Цитат
Асиалайн, защо не пишеш в немската тема? Не си единствената немама. Wink

Laughingмного бързо изписвате темите, не мога да ви хвана края hahaha, но скоро ще имам въпросче там...

извинявам се за оффа
Цитирай

София

Хайде и аз да се представя, така да се каже. За първи път се представям във форум, посветен на творческото в душата ни... За темата ще се включа като 'хобит'  Mr. Green, но иначе съм елфида откъдето и да го погледнеш... върл фен на Властелина, Матрицата, Ефектът на пеперудата и т.под....
Явно е, че се казвам Ивет - но си признавам, че обичам да се обръщат към мен по други начини - част от моето творческо съществувание е да обичам повече тях - Иве, Ив, Иви ...
Като че ли по някакъв знак от съдбата - майка ми харесала това име във френски роман - така ме кръстила - и животът ми на това прилича - стоя насред сценария и съм във вечното търсене на ролята си...и на щастието - в нея...
Таз година навлязох в Христова възраст - и може би затова годината ми се определя като умиращо-възкръсваща, преломна, определяща край на един период в живота ми и начало на друг...
Осъзнах се (или по-скоро започах да се осъзнавам) като творец мислител едва през последните години. Преживявайки големи драми и тъжни неща, духът ми многократно беше сломяван, за да може да се роди отново, в по-красив вариант - демек бях какавида многократно, и така докато стане нещо поне намекващо за пеперуда....
Подвизавам се в различни области на тоз златен подфорум, като основните от тях са поезия, ролери и музика, но освен това обичам да върша и много други неща, свързани с ръчна изработка, декупаж, компютърни програми, Фотошоп ми е любов, обичам да посвирвам на пиано и синтезатор, акомпанирам си песни на китара, мноу обичам да пея и си имам колекция караоке файлове, обичам да снимам - и с апарат, и с камера, и с мобилния си телефон  Cool... И какво ли още не, нямам спирка....
Освен това - омъжена съм от години.... Имам дъщеря на 11 г. и син на 3 г. - Йоанна и Анди.

Ще взема да спра тук, щото почнах да заемам много място  Mr. Green

Лора, да споделя тук, че съм голям фен на съботното издание на Стандарт - по-специално списание "За хората" - първото българско списание, чийто дух харесвам  Peace Откакто го 'открих', не го оставям и го чета от-до.

И .... нека творчеството бъде с вас ...  Peace
« Последна редакция: пт, 11 май 2007, 21:54 от Yvette »
Цитирай

Sofia

Аз се казвам Мария,на 33 години съм. Омъжена за ученическата си любов. Имам прекрасно момиченце на 4 години.
Завършила съм УАСГ и работя като строителен инженер. От работа нямам време за любимите ми неща, като екскурзии  и дълги морски ваканции.
Цитирай

в гората

Аз съм една жена на 33 (преди MardiGras). Временно съм на толкова.
Минавам често от тук, най-вече през фотографската тема, scrapbooking, декупаж-а и градинарството. В последното хич ме няма ама както и да е.
Приятно ми е!  bouquet
Цитирай

Римската околия

Аз съм Красимира, на ъъъ... 36 години Confused, (оба4е не ми ли4ат, 4естна дума). Живея в ъъъ... Италия от 7 години (но и това не ми ли4и). Обитавам основно темата за декупаж, а имам и намерение да нахлуя в scrapbooking, (което съ6то... нали). Завър6ила съм мениджмънт и реклама. Имам 2 деца: на 5 и 2 години и мъж_моряк. Надявям се един ден вси4ки да станем един екипаж. newsm08
« Последна редакция: сб, 12 май 2007, 01:53 от karlson »
Цитирай

София

Ха и аз си намерих място и тук!

Петя съм,на 28г,мед.сестра(специалност-спешна кардиология),имам дъщеря на 1,8г и мъж прелитащ от една на друга професия(а на мен не ми стиска)
Хобита множко,но на дневен (в моя случай нощен) ред е Фотошопа( такава графа имало към автобиографията вече  Mr. Green).Иначе рисувам,дърворезбовам,много обичам и гледам цветя,доскоро и животни(вече ще се радвам само на чуждите),и още сто неща!

Цитирай

София, ул. "Консервна"

Ми да си призная и аз...
Като гледам, за сега държа първенството - през ноември ще чукна 40 лазарника Laughing
Името ми и Ина, зодия Скорпион, ама отдавна вече не жиля...
Имам дъщеря на 4 1/2 год., Ралица, която, естествено, е най-умното и добро дете на света Wink
Обичам да готвя, но за жалост няма кой да оцени гозбите ми (дъщеря  с 2 любими неща, които яде (пържени картофи и салата от краставици) - другото е моментна прищявка, и мъж с колит и по тази причина си е измислил, че от почти всичко го боли корема newsm78
Иначе се вихря на вилата - тази пролет посадихме с щерката над 50 вида семена и луковици, но още не знам какво е покарало... Т.е. съм постоянно присъствие в Цветарство, Градинарство и Балконски сандъчета (не че имам балкон, де). С интерес следя темата за Декупаж, но все още не намирам време (и смелост) да се пробвам, а като гледам какви красоти има направо ми пада самочувствието (дето и без това го търся под масата Wink)И, понеже и Фотошопа ме вълнува, да кажа че ще се занимавам с него чак от есента, понеже в най-скоро време излизам в лятна ваканция и доста време няма да ме виждате  bouquet

П.П. Естествено и в животинските теми съм на линия Laughing
Цитирай

Джунгландия

ха, тема за разконспириране(да поспрем конете):
Мария наааа  newsm78 34г. Две щерки+ мъж. Колежка на микки отвсякъде- университет, спец., професия.
Хобита: шиене, плетене, рязане, лепене, отскоро подновявам хоби китки и се излагам при фотографките(май по- скоро уча фунцкиите на сапунерката)
Най- голямото ми хоби, което се надявам е полезно на останалите е да дишам праха на Хипатия, рефлекс и др. и да събирам електронните книги в сайт.
От време на време залитам- ако това може да се нарече хоби.

И ми беше много интересно да узная оттук, че Ани 69 е многодетна мама Hug
че има форумки, по- големи от сестра ми(софт на 39г.)...пък и колко ли други интересни неща ще науча? newsm78
Цитирай

Пловдив

Айде и от мен едно кратко CV  Mr. Green
Име: Кремена
Години: 24
Град: Пловдив
Семейно положение: Омъжена
Деца 1 бр. на име Дария, 1.7 месеца
Образование: Икономист и Конструктор моделиер на мъжко и дамско облекло
Хоби и страсти: Мода, Фотография, Изкуство, Фотошоп, Вътрешно обзавеждане

Цитирай

под тепетата

Срам-несрам,аз съм Биляна от Пловдив,на 38г.Омъжена от почти 17г.,с 2 щерки -Ивелина на 16 и Мария на 12г. Детска учителка съм и по диплома и по работа  Mr. Green и затова ми е интересен декупажа(само чета и набирам идеи и смелост),мотая се из готварските теми, за фотошоп не смея и да си помисля с моите технически умения. Опитвам се да отглеждам треви и цветя на балкона, а най-голямото ми хоби е да си хапвам, четейки(затова и сестра ми ме беше кръстила "Толумбичка" като дете  ooooh!
Цитирай

аз съм Теодора, на 30 години, шпионирам темите на Хипатия (от там се започна), декупаж, гоблени, бижута, шиене, лепене, абе- всякакви дзвъчки за правене, малко фентъзи, зелена тема... последните седмици повече пъшкам и лежа, но продължавам да хвърлям по някой поглед. специалността ми няма нищо общо с приложните изкуства, но пък трябва да има къде да избягам  Very Happy
Цитирай

Кой ще ме разконспирира мене, ако не сестра ми!

По паспорт-Софка.По приятели-Соф, Софи и каквото им хрумне.Вече знаете, на 39 лазарника, с дъщеря на 10 без малко, син на 1,8 и мъж, почти на моите килограми Very HappyЗемлячка съм на актьора Ники Урумов, живея в Добрич.
Образование-ССХУ за ПИ гр.Сливен.Работа-в шивашка фирма, далеч от хобитата ми, старая се да си вадя хляб и от живопис.Интереси-всичко, свързано с ръцете-рисуване, шиене,плетене, цапане, рязане, моделиране,темите на Хипатия "намерих" и картинна галерия" и още много.
Основното ми хоби е любопитството към нови неща и пространства.
Най-голямото огорчение в живота ми е, че не продължих образованието си.
Предстоящ интерес-фотошоп.
« Последна редакция: ср, 16 май 2007, 11:29 от soft »
Цитирай

In the world of miracles...

Момичета, много ми беше интересно да прочета кратките ви биографични данни, доста се посмях на веселите ви постове и понаучих още неща. Например не знаех че Малена е левичарка, как работиш с мишката  newsm78  Very Happy
KaРмeНчеТо не знаех че си на 24. А за лулу не знаех какво работи, и аз бях решила че е нещо в сферата на фотографията.  35
Цитирай

на върха

Изглежда доста народ съм заблудила 35 35 35 Това май не е лошо 35
Има софтуеър, който обраща бутоните на мишката за работа с лява ръка Mr. Green

Темата наистина е страхотна  bouquet
Цитирай

Джунгландия

oх пак миродията...
не съм Малена, но и аз и соф сме левичарки.
мишката е най- лесната работа. Питай как се реже с ножица за десняци...и....има много неща които са пригодени само за дясна ръка.
Цитирай

София

Аз съм Маргарита, на 29г., от София и майка на Йоан-калпазан (туристчето на аватара), който скоро ще стане на 3 годинки.

Химик съм по образование, но работата ми няма нищо общо с това Smile. Автор на техническа документация съм - намерих своята професия по случайност и много си я обичам.  Mr. Green

Тук се подвизавам при цветарките най-вече, малко в Литературния клуб и от скоро - МелоМаДамите. В другите теми само чета и се възхищавам на сътвореното от човешки ръце.
Цитирай

София

И тая тема няма да мине без мен:
Име: Силвия
Години: 27
Родена във Видин,живяла в София,сега в Своге
Дете: едно Виктория-Александра на 1,5г
Работа: ЕТ до преди да изляза по майчинство,сега работя върху себе си
Хоби: фотошоп,плета по малко,антицветар(каквото и да бодна-умира)
(шиенето ми е професия и затова го изключвам от хобита)
Цитирай

Джунгландия

35 вярно, мъжо най се дразни като кръстосам ръце с джезвето...
а като малка плета в ДГ и без да искам съм измислила нова плетка- без да я обръщам- ту наляво- ту надясно...(ту с лявата, ту с дясната).
Госпожите в чудо се видяха- как се плете туй чудо newsm78. Помня го още...
Цитирай

Карлово

И аз съм от левичарките. Но съм особена порода. Пиша с дясната, ножици-има и за левичари, скоро ми купи сестра ми. Мишката-настрйва се от Контрол панела, но аз работя с нея с дясната. Работила съм с първокласници и се оказва, че дори и да пишт с лявата, с мишката са с дясната. Тенис и бадминтон-познайте как се чувства противника, държа с ляват ръка ракетата. А като хвана нож с лявата все някой ще ми го измъкне, да не се заколя с това непривично държане. Та такива ми ти работи...да пуснем тема за левичарите ли Mr. Green
Цитирай

София

Хайде и аз да изляза на светло. Казвам се Петя, на 34 год., омъжена за левичар (като го видя да реже с ножица и умирам от смях  hahaha 35), майка на Ивайла, която скоро ще стане на 4 год. По професия съм учител по рисуване, но не я практикувам. Работила съм какво ли не, но в последната една година се прехранвам с иконопис (давам си сметка, че звучи брутално). Наскоро след дълга раздяла се върнах и към голямата си любов - живописта. Обичам всякакви ръчни занимания, за съжаление нямам много време да ги практикувам. Плетенето и шиенето не са ми стихия. С фотография не се занимавам, откакто навлязоха цифровите технологии. Цветя отглеждам, тъй както умея. Нямам си домашен любимец, освен мравките, които преминават през кухнята ми и тук-таме по някой паяк. Хвърлила съм око на фотошопа, но ще чака ред. Много обичам музиката, хубавите книги, сладко от череши, морето, боровите гори и спокойствието. Основното ми притеснение е, че животът е прекалено кратък и няма да ми стигне за всичко, което искам да направя.
Цитирай

Русе

хм, тази тема как е убягнала от клюкарския ми поглед????
аз съм Дени от Русе, още половин година ще съм на 29. имам син и мъж, които обожавам.
Хобитирам само във Фотошопската тема, но преглеждам и останалите ръкоделни. истинската ми страст е шевната машина, но шия само за детето.
Цитирай

густо майна Филибето

Аз съм Марчето, на 36г, от Пловдив , родом от Бургас, по професия строителен техник, но по стечение на обстоятелствата - домакиня. Умея да шия, да плета на 1 и 2 куки, гледам цветя и 3 деца, които не ми оставят време да упражнявам хобитата си, но това не ми пречи да отварям редовно повечето теми тук.
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

вчера нямах време да се представя.... докато ви изчетааааа  Hug

та значи аз съм Снежана (Снежната дама, както ме нарече мама Цоцоланка). по принцип бях от Пловдив, но от 10-тина години живея в Търново, така че вече съм болярка  Blush до преди няколко години никой не можеше да си ме представи семейна, но взех, че изненадах всички, и сега съм една безкрайно щастлива и влюбена до полуда в съпруга си семейна жена  Love преди по-малко от година си купихме жилище, така че сега съм напълно отдадена на идеята да го направим още по-хубаво и приятно за живеене (разбирайте от половин година сме в перманентни ремонти, но вече им се вижда краят  Rolling Eyes)

иначе тук се подвизавам при така наречените опитни (които май сме по-скоро пишман) цветарки, в темите направих си сама, декоративни свещи.... не съм влизала във фотошопа, но така като ви чета, май скоро ще ви навестя, пък вие ако щете ме хапете  hahaha

оф, годините забравих - след малко повече от месец цифричката две ще изчезне от предна позиция и ще стана на 30, но се чувствам като на 20  Love Love
Цитирай

И аз да се представя - казвам се Зори (Зорница) и след малко ставам на 25 (ама си крия възрастта). С една дъщеря почти на 5 и дребното - на 1.9г. и желание за трето след около десетина години!
По професия соц.педагог, а след 1м. се надявам да си защитя дипломната работа от магистратурата, отново в сферата на педагогиката.
Вече 5 години и половина го раздавам домакиня, преди това работех като фризьорка ( сега ми е само хоби ).
Освен да подстригвам роднини и приятели, обичам и да рисувам.
Тук пиша само във фотошопската темичка и чета във почти всички останали.
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

И аз на опашката Laughing
Антоанета съм, на 34 г. родом от Шумен, но съзнателния ми живот е в София. Имам си един Александър на 3, 6 г. - бесен и чудесен.
Цветарка го раздавам и в тази тема аз се подвизавам.
Нещо стана много в рима  Mr. Green.
Фотошопа го разбирам, но тъй като работя с него, гледам да си имам друго забавление. По образование съм юрист, но работя в едно списание не по специалността. Мога да плета на 1 и 2 куки, но ще се отдам на тези си удоволствия след 2-3 десетилетия.

микки, "Леворъките хобити" мноооого ми хареса Peace Mr. Green
Цитирай

София

Ей, как ме развеселихте и повишихте настроението ми  Very Happy  Hug
Много, ама много ми е приятно да се запознаем  Laughing
Прочетох разни интересни неща за интересни хора , които дори не подозирах.
Вечернице, ти си "стройна фиданка'  Shocked  ooooh! и си малко мед сестра   #Crazy (като мен Mr. Green )
За Лулу също мислех, че нещо с фотография си изкарва хляба  Laughing

Та такаааааа.Аз съм на 32 (вече).За сега домакиня в неплатено майчинство  Rolling Eyes Имам двама сина.Единият на 12 , а другият  на 2 години  Very Happy  Love
По професия мед. сестра, но в момента на кръстопът, май ще търся друго поприще за изява  Blush
От известно време момичетата от темата за ретуш ме запалиха по Фотошоп и от там се боднах в темата за рамките и няма мърдане  35
Чета тайно декупажа, но не се престрашавам да направя нещо  Embarassed
Стихотворната също  Blush - пиша стихове - все още.Дори по поръчка  35 (това не е шега) Шия гоблени когато имам време.Правя картички.Събирам календарчета , но вече не толкова сериозно.
Кофтито е, че съм овен и бързо и бурно се паля по нещо и после също тъй бързо ми стихва ентусиазма до следващият път  Twisted Evil Правя това, за което ми е дошла муза в момента.
Обичам да чета книги, за които напоследък нямам много време  Embarassed От скоро фен на Тери Пратчет и Света на диска  Hug
Готвя вкусно - поне така казва мъжът ми (ама той смее ли да каже друго  35 newsm29   Mr. Green )
Ми стига толкова, че скромността краси човека   hahaha  35   hahaha
Цитирай

Бургас

Аиде като сте почнали да се включа и аз
- казвам се Мадлена, на 27 год. /за малко да напише 26/ толкова бързо ми мина последната година, имам син който след 2 дни навършва 1 год.
Юрист по образование и професия, а от Бургас съм
Подвизавам се основно в декупажа но  доста от темичките съм разгледала а по някои съм си казала и "тежката дума", като цяло нямам творчески талант ама имам голямо желание, така че нещата някак си се компенсират
« Последна редакция: чт, 17 май 2007, 16:51 от madlena »
Цитирай

Дамаянти, ти си ми като астрална близначка направо.  Hug  (ама ти май си от малкото дето не са разбрали, че съм била "фиданката")
Само дето аз още стихове по поръчка не съм прописала, ама го докарвам откъм приказки.
А ти хич не се мотай, ами се разпиши в лирическата тема, а в декупажа не сме толкова страшни 35
Забравих да вметна, че и в кухнята съм с две леви (упс) златни ръце (извинете ме за лиричното отклонение), ама рядко надничам в готварския, че карам повече на усет, отколкото по рецепти.
Цитирай

Бургас

Ето ме и мен
Казвам се Радина, от Бургас съм. Скоро ще навърша 36 години, но усещането ми е някаде около 23. Омъжена отдавна. Имам и две момчета - на 12 и 5 години и основно играя синя каска в къщи. #2gunfire
Този форум ме вдъхнови да извадя музата от праха и да и дам възможност да полети.   bouquet
Основно се подвизавам в декупажа, свещи, бижута и други самоделни неща. Фотошопа е нещо, с което искам да се запознаем отблизо, но още не му е дошло времето Mr. Green
Работя като юрисконсулт, но си мечтая за магазинче, в което да продавам красиви неща, сътворени от талантливите ръце на такива като Вас
Цитирай

софия

Здравейте и от мен-Незабравка(Нези)! bowuu   Това е любимият ми подфорум,въпреки че повече чета отколкото пиша.  WinkЦяла зима бях в клуба на мамите скиорки и сега много ми липсват! HugНа 37 години съм. Имам син на 17 и дъщеря,почти на 8 години. По професия съм инженер-химик и отскоро оптичка,но не практикувам нито едното нито другото.За сега се занимавам основно с подивял тийнейджър и първокласничка. CrazyОбожавам цветята-имам доста в къщи и се опитвам да се грижа за градинката на вилата,затова често следя цветарската и градинарската тема. Определено съм с две леви ръце,но това не ми пречи да се възхищавам на мамите плетачки и тези от декупажа. Обичам да чета,не че ми остава време,но сега през ваканцията смятам да наваксам.До фотошоп не съм се докосвала,но с огромно удоволствие следя тяхната тема-всички сте страхотни  bouquet,фен съм на лулуто,Дамаянти и Mallena! Love
Цитирай

Джунгландия

Незабравке, ако имаш свободно време...може като една запалена скиорка да систематизираш спортните теми в Хоби. Ако има нещо за систематизиране де.

Идеята е тази- ако ти се чете:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180654.0
Цитирай

София

ваня, 28 г, имам едно слънчице, скоро прави годинка. умирам за градински цветя, но засега се утешавам със саксийните на южния ни балкон. завършила съм политология и съм работила и по специалността (протокол, ех, какви цветя редяхме за срещи в министерството)  и в частната сфера. сега си гледам бебка и поработвам почасово от къщи. мисля, че призванието ми е да сътворявам красота околот себе си, пък политическата грозота силно ме дразни и това не е на добре с оглед тясната ми професионална ориентираност. но какво да се прави.... ще се борим колкото можем, дано красотата спаси и нашия малък български свят!
Цитирай

От няколко дни се каня да пиша в тази тема... за да ви се представя.
Казвам се Илиана.  Smile  На 19 години съм. Имам приятел, на който много държа и много обичам.  Love Обичам също децата, природата, животните и красивите неща. Уча за помощник фармацевт в колежа във Варна.  Blush
Интересувам се от много неща, но сега съм си наумила да науча нещичко на фотошопа и съм благодарна на всеки, който ми е помогнал да науча нещо.   bouquet
Обичам да чета различни неща в тема хоби, но не всичко успявам да науча и да свърша, той като не съм от най-сръчните.  Confused
Но определено тук ми е любимо място.  Hug
Цитирай

Czech Republic

Здравейте мили "хобиТки"!  Hug

Време е да се разпиша и аз.

Казвам се Наташа(всички обаче ми казват Нат или Натали). Ще навърша 37 в началото на юни и като типичен Близнак се интересувам от много и различни неща! Бих могла да пиша в доста от темите тук, но за съжаление нямам толкова свободно време. За сега най-много се занимавам с готварство(сладкишите и тортите са ми слабост). С Фотошоп започнах да се занимавам от началото на годината, но определено има още много да уча от дамите пишещи тук! По-малко се занимавам с декупаж, бои за стъкла, писане на яйца и други приложни техники. Малко шия, малко плета на една кука и макар да не съм запалена градинарка и цветарка, познайвам нещо и за стайните цветя и аранжировки на букети, защото за кратко работих тук в един цветарски магазин. Учила съм за счетоводител, но никога не съм работила като такъв(слава Богу)! А, да омъжена съм за чех и живея в Чехия вече 9 години. Имам двама сина на 7 и 2 години.
Много се радвам, че този форум (Хоби) вече съществува и е по-лесно за нас да намираме сродни души! Hug Научила съм много неща от вас и съм се нагледала на прекрасни неща за което много благодаря!  bouquet
Цитирай

2 етажа над тавана

Я да прелетя да се представя, макар да не съм от най-редовно пишещите, но пък непрекъснато следя кой какво твори - на мен време от малката не ми остава, за съжаление.
Сега по същество.
Казвам се Ели, в края на юли ставам на 30, по образование съм начален учител плюс втора специалност Българска филология, но съвсем за кратко работих по специалността, по заместване и после - "Аре бегай, вече не ни трябваш"... После все като секретарка съм работила, това е последната ми служба, от която сега съм в майчинство.  Но ми допада - в добра фирма, поддържам си английския с многото преводи, е, не е като труд и творчество, но не може всичко да е розово. Mr. Green Нещо се отплеснах Blush
В този подфорум следя почти всичко - страшно съм пристрастена, зарибена, направо оплетена във всички тия плетки, в които не ме бива особено, шиенето го умея, но не перфектно както ми се иска, бродирането преди време много го практикувах, сега съм го изоставила, фотошопските творения силно ме впечатляват, но до Фотошопа все още не ми е достигнало времето, декупажа го обожавам и правя плахи опити, цветята са ми слабост, мъжа ми само ме подиграва за тия "бурени" дето отглеждам, макар да са си съвсем наред, просто са много буйни и заемат място.
Я подсказвайте какво хоби не споменах newsm78  Mr. Greenче при това море от любими ми дейности не знам как още не съм се удавила Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Стига съм бълвала глупости.
Възхищавам се на всички вас, скъпи Хобити, за таланта, вдъхновението, страхотните идеи и споделеното! Hug  bouquet
Цитирай

Abu Dhabi

тити  Mr. Green 34 години  ooooh! не правя нищо. Докато детето не проходи, имах много повече време да плета. От другите ръкоделия не умея нищо, плетенето ми се удава в средна степен, не съм майстор, но храня надежди  Mr. Green
надничам в темите за декупаж и "Направих си сама", но нищо друго освен плетенето не ме привлича достатъчно, за да се пристрастя. Само благородно завиждам на сръчните жени в този форум   bouquet
Цитирай

Magrathea

Ей, Мария, браво. Страхотна тема  Hug
Аз чак сега я видях ooooh!

На кратко:
Казвам се Емилия, на 29 години, живеем в София
Дъщеря Нели на почти 3 години
До момента се подвизавам като програмист.
В подфорума само във Фотошопската тема  Hug
Цитирай

Враца

И аз ще се запиша, въпреки, че съм писала точно 2 пъти във фотошопските теми Embarassed. Много ме влче, но съм абсолютен аматьор, а като им гледам красотите, чак ме е срам да постна моите очукани произведения Embarassed Laughing. Освен това правих самоделни бижута и рисувах яйца за Великден. Естествено не съм се записвала в темите... Скоро сигурно ще се включа и към шивачките, понеже ми върнаха шевната машина след едногодишен ремонт #Cussing out.

Та, аз съм Миглена на 28 години от северозападна България / родена съм във Видин, живяла съм 18 год. във Враца, после 9 в София и от няколко месеца пак съм във Враца ooooh!/. По образование съм туристка и до скоро работех по специалноста /слагах хората да си лягат Wink т.е. администратор в хотел/. Сега  работя майка-кърмачка на 24 часов работен ден и отделно вкарвачка на стоки в компютър в магазин за хранителни стоки, който си е наш Crazy и с амбицията това да е само началото Peace.

Цитирай

София

И аз да се запиша:
Казвам се Елена, на 31 г. от Монтана съм.Но вече 13г. живея в Софията.Имам щерка на 4,5 г.По професия съм строителен инженер и това си и работя.
Когато имам нет  35вися основно във фотошопската тема, отвреме навреме преглеждам литературния клуб- няколко пъти вече си купувам книги препоръчани от там и съм доволна- един вид го ползвам като справочник и при рибките хвърлям по едно око.
Но определено съм Photoshop addicted Laughing
Цитирай

Варна

ето ме, Теди съм, на почти 21 год, с Ламита ще дойдем връстнички, това ми е любимия подфорум май, а бг-мама мястото където ми е най- добре Crazy, нямаме си деца, защото ни чака сватба, с което организиране тепърва започваме, та ако слушате ще ви включа в списъка с гости 35
Цитирай

Eeee, голям купон в тази тема, а аз чак сега я видях Laughing
Ами да се представя- аз съм Ваня- 29 годишна бюсттабанлийка 35 35 35
Живея в Ямбол и имам две дъщери на 7 и 4 години. Пиша във фотошопската тема, но като гледам купона тече и по другите теми, така, че вече ще разглеждам и тях Mr. Green
Цитирай

На всяка манджа меродия, та и аз в кюпа!  Mr. Green

Да се представя. Весела, на 24 години, от София. С едно чаАве - Бранимир, на 8 месеца.
Вясвам се най-вече там, дето не ми е работа.  Embarassed През две три теми досаждам на фотошопките, иначе по-редовно кисна при поетесите. Направо не мога да живея без музика, ама меломадамите много дръпнаха напред, та ме е срам и там да им се изсипя.  Laughing
Цитирай

Някъде там...........

Добре се посмях докато ви изчета!  35 35 35
Така аз съм Здравка, на 28г. от София! Преди страстите ми прехвърчаха м/у декоративни рибки и цветя! Особено цветята!  Mr. Green Тук беше станало като ботаническа градина, но нещата се промениха след като родих-Мартин! Той вече е почти на две и половина, новсе още неможе да ходи или говори!  Confused Надявам се това да е още кратко време!  Praynig А иначе е с Ретинопатия на недоносеното-5 степен!  Sad Но се надявам и това един ден да е зад гърба ни!  Peace И сега единственото ми хоби е шия гоблени!  Love Това е нещото, което ме спасява от лошите мисли!  Peace

А съм намислила и Фотошопа да посетя, за да видя на какво мога да се науча!!!  Mr. Green
Цитирай

Казвам се Таня.На 5 април тази година направих 40. #Crazy
Имам син на 16 години.Казва се Ивелин.Тази година на 6 август ще направи седемнадесет.
Живеем в гр.Белене-това е на 30км. до Свищов и на 68км. до Плевен.
Строителен техник съм по образование,но не и по призвание.Работила съм само в началото,след завършването си като такъв.В момента съм безработна.Иначе съм замествала лятото като учителка в детска градина,други общи неща, като шивачка съм работила(но скоро се учих и шия бавно и не ме искат много-много,а тук не се и плаща 1\3 от това което и по колко се работи).
Цитирай

Там, където има пудинг

Здравейте, няма да се чудите и маете, но предвид, че всяка втора жена се казва Мария, техният брой сред хобитите рязко се увеличава.............с един  Mr. Green. Имам хлапе на три години и половина - Добромир. Аз съм хобит без ограничения, всичко ми е интересно. Чета почти навсякъде, стига да имам време, пиша тук там, когато се намери още малко време, а когато съм свръх свободна може да засечете и творчески прояви. Основно съм привлечена от фотошопските хобити, меломанките и градинарките. Ще ми се да имам повече време и за литературния клуб, както и за фентъзитУ, но и това ще стане...Харесвам темите и за самоделните бижута, напавих си сама, декупажа и храбрите шивачки......
Цитирай

Вече в моята си приказка...

Здравейте!
Казвам се Милена. Често разглеждам фотошопската тема, но все още нямам смелостта да пусна нещо там. Покрай Велкиден "влизах" и в декупажа, ама нещо не ми спори - не съм от най-сръчните. Иначе, надничам и в "Направих си сама...", въпреки, че нямам фантазията да измисля нещо оригинално, но това не ми пречи да се възхищавам на творенията, които се показват там. Ще ми се някога да имам времето да направя кошничката с найлонови пликове...
Цитирай

на втория етаж

Здравейте!Аз съм Лина!Имам големи синове- на 20 и 14.Хобитата ми са шиене ,цветя и готварство.Всеки ден съм тук и много ми харесва. 35 Peace  chef
Цитирай

Пловдив

От толкова време все се каня да се представя и аз...наканих се  Mr. Green
Казвам се Таня, на 33год., имам двама сина на 11год. и на 3год., живея в Пловдив от доста време, но съм Асеновградчанка. Весика - привет  Hug приятно ми е градска bowuu
Запленена съм от фотошопската тема, но нямам много време да участвам активно. Дечковците видят ли компютъра включен става борба голяма за работното място  hahaha
Приятно ми е да съм поредния хобит Very Happy
Цитирай

Стара Загора

здравейте,
и аз да се представя -на 31 години съм от Стара Загора.Моето хоби е да шия гоблени,понякога плета и обичам цветята.Тук при вас е много готино,забавно и въобще много обичам да чета и разглеждам творенията ви.
  bouquet
Цитирай

Елена, софиянка, понастоящем чужбинка. Laughing
Отначало чета фотошопската тема, напоследък и фотографската.
И аз се запалих по digital scrapbooking ,  да си призная без бой, но нямам модел ( бебе, дете), та съм хаотична.
От миналата година се увличам и от фотография, чета книжки, разучавам си фотоапарата и щракам на посоки.
Цитирай

Добрич

Хай, дружина!   bouquet
Как тъй съм изпуснала да се отчета тук?  newsm78 Mr. Green Та, казвам се Елица и съм от Добрич. На 29 години съм, омъжена с едно дете.  35 35 35
Пиша за сега в темите за Самоделните бижута, Декоративните свещи, и от вчера в Рисуване по дрехите.  А, забравих и в темата за поетесите.  Wink Увличам се и по шиене на гоблени, но с малкия вече ми е почти невъзможно. Ще го чакам да поотрасне и тогава ще мятам и следващите гоблени.  Wink Обожавам планината и не обичам морето.  Mr. Green

Hug  bouquet
Цитирай
Я да се запиша и аз, макар че май не съм много за тоя форум, но сред вас се чувствам много добре. Казвам се Мария , май станахме мночко Мариите но е за добро. Тая година навърших половин век и имам два големи сина на 24 и 27 години.Живея в Хасково.Имам няколко хобита - шия гоблени, плета и обичам много цветята. Радвам се много, че ви открих.
Цитирай

София

Хайде и аз да се включа, че с този разговор на тема гръдни обиколки повишихте рейтинга на сайта. Целия сервиз, всички монтьори хукнаха bg-mamma да четат. 35
Казвам се Паола, от София съм. На 39 години съм. Както разбрахте работя в автосервиз. Имам една дъщеря на 17години /ама устата ... не е за разправяне/ От новичките съм, ама дълго врене надничах през ключалката. Накрая се престраших да пиша и вече няма спирка Very Happy
То декупаж ли не щещ, то сапуни, бижута и къде ли не.
Много сте готини всичките Hug
« Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 09:59 от zax »
Цитирай

Павликени

ooooh! Малееееееее, аз чак сега забелязвам темата
Голям съм заплес, а уж главно тук подвизавам, макар че обикалям кажи - речи навсякъде.
В началото се запалих по книжките на Хипатия, от там лека полека по всичко  Hug Най-често се подвизавам във Фотошопската тема, където и се разписвам, а в другите главно чета, събирам идеи и понякога правя разни неща.
Та да се представя - казвам се Таня, на 25г. съм и за сега имам две деца (мечтая броят им да е четири). Живея в града в който съм родена - Павликени - малко градче близо до Търново. По диплома съм правист от Су, но не съм и нямам намерение да практикувам  Mr. Green Работих, преди да изляза по майчинство, в офис, който не знам като какъв да определя - правех ме всичко - като се започне от ДДС, визитки, рекламни материали, предизборни плакати, набор на компютър, некролози  и тем подобни. Искам да запиша втора магистратура свързана с компютрите и графичния дизайн
Цитирай

zavet

здравейте и от мен!
Казвам се Катя и съм от малък град - Завет
на 43 години с две пораснали вече деца/ да са ми живи и здрави/
аз също съм от новите но от доста време чета и се уча .Опитвам се да усвоя всичко което се прави  и твори с ръце,защото не се знае кое кога ще ти потрябва.Увличам се от Гоблени, шиене, плетене на 1 ;2 и 5 куки; Плетене със совалка , или по точно фриволите, сега и декупаж и май той е голямата ми любов!
Цитирай

Ех, дойдох да се представя  Crossing Arms
Но вие си говорите, кой ще ми обърне внимание  Tired
Ето това момиче не се престраши да се представи

bowuu
Звучно и благозвучно ви казвам здравейте, вече официално  Hug

Студентка в София, работя(на едно место за сега ) и уча(на две места едновременно  Mr. Green ) на 21 години съм  Blush
Много рядко намирам време за любимите си занимания, но не се отказвам от тях, обичам да плета и да "творя" .  Love
Компютърната графика ми е страст  Flutter скоро ще се включа и към фотошопките   bouquet  bouquet  bouquet
« Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 22:53 от bubanka »
Цитирай

Франция

От няколко дни се чудя дали да се представя,
1.защото гръдната ми обиколка е < 100 см и следователно няма да впечатля никого
2.защото ако кажа на колко съм години, Къдрокоска може да спре да ми вика "Фанситаааа", пък на мен това така ми харесва! Confused
Казвам се Надя, от Стара Загора съм и съм лекар. На 41 години съм, обаче и на мен като на Гая въобще не ми личат, честна дума!/пък по акъл хич, ама хич не ми личат/. За сайта ме светна дъщеря ми, която е на 20 години.Нейната регистрация е по-стара от моята, но няма публикувани мнения досега. Казва, че просто "се образовала". Тя си пада много по Красива мама, май и в Клюкарника често наднича.Аз съм твърдо от Хобитите. От тук научих, че имало декупаж и сега редовно кисна там, ако не съм там пък, мацам поредната изпречила ми се на пътя вещ...Искам и свещи да правя, и мозайка, и рисувано стъкло, и папие-маше...За Фотошоп не си правя илюзии като гледам колко са добри фотошопките...
Форумът като цяло ми харесва много, повечето от форумките-също Love Дано и вие ме харесате! Hug
Божее, ще взема и в Литературния клуб да се запиша, то цял малък разказ стана!
Цитирай

София

здравейте,

моето хоби са котките. имам две - казват се Бухта и Мухта и са на по 2-3 месеца Smile. не са роднини, но много се обичат вече /за разлика от първите 2 дни, когато само си пъхтяха и съскаха/. много обичам да си играя с тях и да ги наричам с галени имена - мацана, котана, мацуна, маца, маци, мацунчо, котунчо, котанчо, мацювец, котювец, тесто, ръмжалник, дивчо, бухтичка, мухтичка, мацунките ми итн Smile
ще се радвам много ако успея да се свържа с любители на мацунчета.

сруго хоби много скоро ще ми стане html-ът Mr. Green

--сат
Цитирай

София

забравих да кажа, че се казвам Соня, уча икономика, работя в международна фирма като мениджър на екип. имам и много други интереси освен изброените горе де...Smile

--сат
Цитирай

на брега на Дунав

Здравейте и от мен   bouquet. От много време следя няколко темички, но не се наканвам да се включа в нито една  newsm78. Защо ли, ами защото май навсякъде ме влече и се чудя от къде да започна  35. Но по същество да подходя. Казвам се Корнелия на 28 години от Силистра. Омъжена съм за страхотен мъж и любител на животните (ветеринарен лекар  Mr. Green). Имаме си две слънчица момченце на 1 годинка и четири месеца и момиченце на 5 годинки. Завършила съм инж, дизайн във Варна и по настоящем си гледам децата и едновременно работя от вкъщи. Работя главно с фотошоп и флаш което говори за афинитета ми към фотошопските темички. Обаче да си призная съм луда цветарка, затуй мъжлето ми вече е вдигнало ръце от мен  с толкова много цветя  35. Но да не забравя и шивачлъка и плетенето , а също и рисуването и като кажа рисуване и се почва рисунки върху стъкло, върху текстил и т.н и т.н. а да не забравя и декупажа, че от сума време съм се снабдила със салфетки  разни и лепилца разнообразни, абе въобще творческа личност  Crazy. Та сега разбирате ли що незнам в коя тема да се включа  Embarassed
Цитирай

край морето

Е хайде и аз да се представя  Very Happy
Казвам се Наталия, на 31 години от Варна
Имам един син на 9 години
Обичам цветята си  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=163176&view=1&photo=1
Обичам да шия гоблени  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164734
Обичам да правя сладкиши и тортички
Обичам животните, обичам да обикалям из България със семейството си, обичам да карам ски
И не на последно място - обичам да пазарувам  Mr. Green
Цитирай

Габрово

Нека тогава да се представя и аз.
Казвам се Десислава от Габрово, 40 години с голяма дъщеря студентка,учителка(но не от стачкуващите).
Обичам си цветята,обичам да имам свободно време за гоблените си.
Колкото до гръдната обиколка не я знам.Знам че е чашка С
Цитирай

На края на света !

Привет на всички   bouquet
Хайде и аз да се представя
Казвам се Анелия на 27години от Петрич имам най прекрасното семейство Blush две деца едно момиче втори клас и момченце на 2 г 6м,обожавам цветята и искам да имам от всички Hugимам и други увлечения ,но цветята са на първа линия Peace
Цитирай

Банкя

Казвам се Антоанета от София  на  48г..Имам прекрасен и търпелив съпруг двама разбойници на 10  и  6,5 години.
Обичам да плета и да правя герданчета, но все не остава време.
Добре , че се ровя поне по форума.Най-често съм при кулинарките.Те много ми помогнаха-благодаря.Това се отрази и на теглото ми Mr. Green
Браво на всички които успяват с толкова много неща.
Занимавам се с будизъм.
Цитирай

И аз, и аз. Very Happy
Представям се, въпреки че в този подфорум аз съм от племето на чукча_читател и рядко писател.

_ Ана, 25 години, имам син на 6 месеца.
_ Живея в Италия и дори по_често в Швейцария, а по_точно на границата между двете.
_ В България живеех в София.
_ Занимавам се с графичен дизайн. (Този параграф сега с бебето не важи. Blush)
_ Липсва ми дипломната работа, за да се дипломирам като дизайнер.
_ Преди да следвам дизайн, следвах математика. Crazy (Родителите ми са художник и математик. Laughing Сестра ми е архитект. Laughing)
_ Привлечена съм фатално от компЮтъра си и мога да не го напускам с дни. Винаги имам по какво да цъкам.
_ Най_щастлива се чувствам, когато работя с Illustrator, PhotoShop, Flash.
_ В този форум хвърлям око по малко на всичко. Следя фотошопките какви ги вършат. Wink
_ Интереси имам всякакви.
Цитирай

Здравейте!
Новобранка си бях като открих този подфорум, такава съм и до днес....Може да се каже,че ентусиазъм в мен има много, но ...реализация... - слаба! Е все пак - пишман цветарка съм май.....И друго хоби - в готварския, и по-точно тестените вкусотии......Не съм влизала във фотографията(щото съм пълен лаик,а те там сигурно са от професионалист нагоре...),въпреки,че фотографията ми е слабост от малка,а сега и камерата.....Общо взето за всичко си трябва време,а откъде време за всичко напр. в Ани.....се чудя(то сигурно в Русе деня е от 48часа...)...Та от много столове - на земята! Но най-голямо хоби ми е форума!

Та който не ме знае още - Диана съм, движа се по линията Добрич - Благоевград, 3 броя за героя имам и това е!
Цитирай

София

Гергана, 16  Smile от София съм
-Уча в 91.НЕГ
- Баща архитект, сестра ми- учи международен мениджмънт
-Занимавам се с гоблени, салса, скубидута до скоро,чета.... и с мн др неща
-интересувам се от всичко възможно
-Зарибих се с екология и чета вс статии в нета ,на които попадна с огромен интерес
- Във форума чета навсякъде темите, които ми харесват и ги следя с интерес... пиша когато имам време да споделя моя опит и мнение най-вече за децата и в клюкарника май...
това е за сега от мен  Smile
Цитирай

Здравейте!
Казвам се Светлана и съм на 28 години. Кандидат приемен родител съм (в момента ми тече проучването). Работя като PR и графичен дизайнер в една благотворителна организация. Графичния дизайн ми е и хоби. Понякога се занимавам и с web дизайн, но не ми доставя чак толкова голямо удоволствие. Smile Обикновено отворя ли Photoshop или Illustrator забравям за всичко останало и дори не разбирам колко време съм загубила Smile
Във форума освен темите за photoshop ми хареса и декупажа, но сега го откривам като изкуство и още съм съвсем начинаеща.
Цитирай

Казвам се Ани. 30 годишна, стрелец, дъщеричка на 1 г която постепенно "зарибявам" за хоби-каузата и мъж, който отдавна е вдигнал ръце  Smile

Правя всичко ръкоделно освен изискващите тежко специализирано оборудване тип струг, оксижен и т.н.  Wink По възможност без модели и схеми! Малко съм на принципа да измислям отначало колелото, затова не съм чела и писала много до момента тук... Но като видях и тук колко мнооого още красоти могат да се направят и сърцето ме заболя от копнеж - та ще влизам редовно вече.

Какво най-много обичам да правя - проекти от типа "към копчето балтон": "Остана ми малко от това и ако пробвам онази нова техника и само му докупя малко от онова..." Като свърша, ми е останало пък малко неизползвано от "онова" за което се търси ново приложение и така до края на света  Smile

Какво най-много мразя да правя - да използвам готова купена опаковка за подарък, готова купена картичка...

С две думи, моето хоби е "да правя неща" - и като гледам съм попаднала на добра компания  Very Happy
Цитирай

София/Света на Диска

Здравейте и от мен.

За съжаление едва сега открих този подфорум Embarassed .

Казвам се Мария и съм от Пазарджик. На 24 съм и съм студентка в ПУ "Паисий Хилендарски".

Хоби са ми цветята, интериорният дизайн, гоблените, антиките, четенето на класически романи и др.

bouquet
Цитирай

там някъде

И как пък пропуснах да се набутам и тук…
Я да се цвъкна - Славина; години – някъде към 32 .. май; челядта - ей я долу в подписа; образование - детски психолог и програмист; професия …след 3години години майчинство  Flutterвече забравих, май бях нещо по информационни системи.

Та тъй, връ се аз да усъвършенствам всякакви занимания за губене на време, което никога нямам –
цветарство (след първото бебе, изгинаха половината саксии и се отърваха лесно, сега измъчвам още 15 тина);
градинарство – нова страст (наскоро се сдобихме с двор и мисля да развихря болната си фантазия идната пролет);
фотошоп – много стара страст, понякога се присещам и за нея;
книги – моя неугасваща мания, минах през период да чета поезия, криминални, документални…. щом си водя дневник на прочетеното и вадя цитати ooooh!;
археология, история, Египет– миналото ми е болна тема и много любимо хоби да събирам инфо;
Щракам (не с пръсти за ужас на семейният портфейл) –  преди няколко години открих че не само ми харесва да зяпам снимки а е хубави и да снимаш…. но не е за всеки, и се бутам и аз барабар петко с мъжете;
готварство – за нещастие на мъжо точно към това хоби бързо охладнях, останаха ми само книгите и една информационна система за бързо търсене на рецепти.

Наскоро от форума се запалих и по декупаж .., но за всеобща радост наистина нямам време за него.
ПС Аааа забравих – умрем да пиша километрични постинги Blush
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

bowuu bowuuЗдравейте!
Казвам се Мария. Неомъжена, но с гадже и две деца(татко им ми е гадже  Mr. Green35 Едно на 5 и едно на почти 2.
Обичам да плета на 1,2 куки, със сувалка(фриволите), обичам гоблените, но оригинални немски и поради скъпотията им съм се отказала от тях.
Пробвам се да готвя нещо вкусно, опитвам и красиви торти и сладки изкушения да връткам. Не успявам винаги, но нали са ми добри у дома не ме бъхтят!
Обичам цветята много, но вече няма място у дома.Подарих ги почти всички на майка ми.
Отглеждам 2 деца и риби в аквариум Wink
Цитирай

UK

Леле каква тема съм изтървала!Много ме развеселихте момичета  35.Казвам се Диана на 31г. съм, за местоживеене-лятото в Поморие, а зимата във Велико Търново.Мама на хобитчета близначета на по 1.9 месеца Марти и Алекс се казват.Подвизавам се главно в декупажната тема,но и в другите надничам,точа зъби като повечето мами на фотошопа, но като му дойде времето  newsm78.Завършила съм графика във В.Търновският университет и сега заедно със съпругът ми се занимаваме с airbrush и интериорен дизайн,правя лампи и какво ли още не.Имам си и един кокер на 6 години.
« Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 23:34 от didi mum »
Цитирай

Здравейте  wavey
Казвам се Веси и съм на 21 год., студентка съм в Пловдивския университет.
Хоби ми е интериорния дизайн и тоя пуст Фотошоп, дет колкото и да се старая не мога го науча най-накрая  Sad
Цитирай

Пловдив

Здравейте и от мен!
 И аз съм от тези, дето си мислят, че на всичко могат да се научат. Досега съм се пробвала с плетене на колкото ви хрумне куки, гоблени, книги- много книги и все хубави, но само ги чета, писането е за по-умните. Наскоро осъществихи много старо мое желание, пробвах се да тъка и за моя изненада се справих, невероятно удоволствие е. Откакто се подвизавам в този подфорум много ме изкушават декоративните свещи, декупажа и фотошоп, но май ми станаха твърде много дините начело с двете от подписа!
Цитирай

Горно нанадолнище

Казвам се Ивалина , на 34г. от Шумен, учител по физ. възп. и спорт и начална учил. педагогика Peace Имам син на 2г. и 5м. , който се казва Кристиян  bowuu Обожавам да се грижа за цветята си  Hug
Цитирай

Варна

Казвам се Елена, на 32 години съм и съм от Варна. Имам дъщеря на близо 7 години. Работя в Административен съд - Варна. От скоро хоби са ми гоблените  Laughing мъжо малко се мръщи ама  #Cussing out
Цитирай

здравейте!
аз съм Габриела от София, новак съм и всичко ми е интересно. по - често чета, рядко пиша, но пък можете да ме срещнете къде ли не. иначе плета, шия гоблени, отглеждам каквито се сетите "вътрешни" и "външни" цветя /е понякога някои малко умират/, имам син на 9г. 1м.
за друго не се сещам.
радвам се, че ви открих...
Цитирай

Pb

Аз съм Елица, почти на 27. Щастливо неомъжена за тати Румен. Имаме си един малък Данаил, за сега. Обожавам животните, мислим да се сдобием скоро с коте и пинчер (че лудницата вкъщи да стане на ниво).
Обичам да майсторя сама разни нещица, в зависимост от настроението рисувам, снимам, правя кукли от останали парчета плат, готвя (тортите са ми слабост), шия гоблени, правила съм си бижута и въобще обичам да правя всичко, което мога да сътворя с ръцете си.
Видях, че има хобитки, които правят играчки - такава тема не открих, ще ми е изключително интересно да усвоя тънкости.
Също много обичам да чета - предимно исторически, както и популярна психология.
Друга моя мания - плуването.
Има и още, ама хайде стига толкова.
« Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 00:45 от елхичка »
Цитирай

Джунгландия

елхичке, темата за играчките за мое съжаление изпадна някъде мнооого назад:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146851.0
Много бих се радвала ако бъде възобновена.
Освен това при плетачките също се случва някоя да оплете играчка.

Добре дошли на всички нови хобитки!  bouquet
Цитирай

Sofia

Ето ме и мен, Веси, на 33 години. Имам вкъщи 3ма мъже- двама сина и съпруг.
Запалена съм отдавна по гобленарство, книгите са ми страст и професия едновременно...Обичам да карам ски..Обичам и цветята, но обикновено ентусиазма ми ги убива - или ги пре-поливам или не се сещам със седмици за тях горките..Затова не се захващам вече...
 Hug  bouquet
Цитирай

Варна

Да се намъкна и аз - намък, намък....
Ралица, от Варна, на почти 35. Бракувана от цели 13 години и нещо, с двама дивака /момче на 8 и момиче на 13/, и съпруг - работохолик. Безкрайно и безвъзвратно "зарибена" от декупаж, рисуване върху стъкло и правене на свещи. И четенето на книги. И плетенето на една кука. И....айде стига, че много ще станат:-)
Цитирай

Здравейте и от мен!
Казвам се Христина,имам син на 10 месеца!
Много обичам да се грижа за цветята си и понякога
се опитвам да сътворя някоя джунджурийка,но не съм
от най-креативните! Embarassed
Цитирай

Здравейте, това ми е втория пост във форума, казвам се Лили и познайте, на 18 год. По принцип съм имала много хобита, но от около 3-4 години хобитата ми са бродиране (в сайта за гоблени ника ми е sweety, бях мод за известно време),обожавам да чета - предимно класика, отскоро се интересувам от цветя ( даже днес си купих едно без да мисля много много), изобщо много харесвам всякакъв вид изкуство и винаги съм отворена за нови такива, поради което мисля, че този раздел на форума е изключително интересен  Peace
Цитирай

Радомир

Здравейте и от мен Любляна на 24 год. със син на 4 год. и половина
мойте хобита са много но най вече шев и кройка Rolling Eyes
Цитирай
аз съм на 11 години и съм от  пловдив  хобитата ми са да уча   smile3523 smile3523 smile3523 smile3529 smile3529 smile3529 moresmileи да декорирам и да правя  партита и да . ..  newsm78
и да  пиша във форуми
Цитирай

ГР. ВАРНА

Здравейте ,
казвам се Милена,на 37г. от Горна Оряховица родом , но живееща в Варна вече 19 години.Имам двама сива Пламен на 14години и Явор на 5 години.Съпруг който много ме обича и много се грижи за нас.Въобще с трима мъже се живее и хубаво и трудно.Обичам много работи да правя в свободното си време.Плета си блузи , но само за мен защото мъжете не обичат да носят.Плета на една кука и на 5 куки все въжможни неща.След като родих втория си син 2003г. се запалих по гоблените и сега всяка свободна минута шия.Като се ядосам ставам много добра---по бързо шия де.Жалкото е че ми остава време едва вечерта и събота и неделя,така е като се ходи на работа.Отделно и децата си искат тяхното време.Не обичам да готвя.
Цитирай

Айде и аз та се плясна тук Mr. Green
Име: Теодора
Години: 29
Град: Пазарджик
Семейно положение: Омъжена
Деца: 1 -Младен
Образование: висше-магистър, , учител-физика, математика и инфорамтика Crazy
Хоби и страсти: Мода, Фотошоп, Гоблени и др.
Цитирай

Карлово

Образование: висше-магистър, , учител-физика, математика и инфорамтика
още една колежка Hug
Цитирай

Русе

...и аз
име: Деяна
години: отивам към 35
град:Русе
семейно положение:омъжена,от 9 години
деца:Яна и Дара
професия:треньор по хандбал и учител по физическо възпитание и спорт
Подвизавам се при плетачките,свещолеячките,правя и играчки от плат и прежда.Надничам при декупажа и рисуване в-у стъкло да си пълня очите.
Цитирай

Севлиево

Време и аз да се запиша тук.
Казвам се Донка, на 27год. съм, имам син Дамян на 6мес и половина. По професия и по хоби се занимавам с плетки. Умея да шия на машина, справям се и с гоблените. Влизам само при плетачките,при другите не смея, понеже много бързо се зарибявам, а нямам повече от две ръце. Сега съм се заела да "изплета света", ама нямам много време, а имам толкова идеи.
Без да искам надникнах при гобленарките и ме засърбяха ръцете, че отдавна не съм шила гоблен, даже не помня кой ми беше последния.
Цитирай

Варна

име:Мартина
години:25
семейно положение:Щастливо омъжена
деца:Работя по въпроса -искам най малко 2
професия:Управител
Интереси-всестранни многостранни.Още не съм се изявила във всички мои хобита .Може да ме срещнете във фотографската тема,фотошопа,рисуване,шиене,градинарство,цветя и всички теми за красиви неща за дома .
Цитирай

Разпиляна във въображението

Казвам се Ралица
На 29 години съм, от Плевен. Има една дъщея и очаквам втора.
Интересувам се от много неща - кино, книги, музика, гоблени, цветя, скрапбукинг и още и още.
Цитирай
Здравейте,дълго се чудех дали да се включа в този форум. Казвам се Вяра и правя някакви бегли опити да шия пачуърк. Много е трудно като задача, защото намирам много малко информация за самата техника на шиене. Ще се престраша да покажа снимки на някои от нещата, които засега съм ушила. Интересува ме откровеното и критично мнение на някой, който умее повече, за да ми даде съвет.

http://img204.imageshack.us/img204/7089/partycenterpicture065rn2.th.jpg
http://img253.imageshack.us/img253/9479/partycenterpicture073uo6.th.jpg http://img209.imageshack.us/img209/5365/partycenterpicture064ut2.th.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/3223/partycenterpicture063oo6.th.jpg  http://img517.imageshack.us/img517/1807/partycenterpicture062ol9.th.jpg http://img511.imageshack.us/img511/1748/newpic019wd4.th.jpg
http://img511.imageshack.us/img511/8961/partycenterpicture002uj8.th.jpg http://img253.imageshack.us/img253/1415/partycenterpicture003pd9.th.jpg  http://img505.imageshack.us/img505/9099/partycenterpicture004eu8.th.jpg  http://img511.imageshack.us/img511/3536/partycenterpicture061rr3.th.jpg  http://img517.imageshack.us/img517/6714/newpic018jy3.th.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/3093/newpic017km3.th.jpg
http://img504.imageshack.us/img504/250/newpic014xt9.th.jpg  http://img524.imageshack.us/img524/9650/newpic013qs7.th.jpg  http://img265.imageshack.us/img265/5899/newpic012di3.th.jpg  http://img524.imageshack.us/img524/4024/newpic001ab2.th.jpg http://img504.imageshack.us/img504/5216/newpic005zg7.th.jpg

Питанката ти не е за тази тема.
Тема: Пачуърк
« Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 15:58 от Дивиана »
Цитирай

най-шареното място

а за тази тена:
Ралица, мама на дете на 5, дипломиран икономист и пачуърк маниак за връзване.
основно занимание - правене на подаръци.
интереси - всякакви ръкоделия, дизайн, цветя и фотография, фън шуй и много други покрай тях.
Ръкоделията страдат от пачуърк манията ми, а цветята гледам да намалям / с променлив отрицателен успех за сега/.
Фотоапарат внимавам кога вземам, че снимам докато свърши картата.
Цитирай

София, Гео Милев

Здравейте, казвам се Елица:) Имам момченце на три годинки. Аз самата съм на 24 (почти 25). Завършила семестриално магистратура Експлоатация на Еектронно-Приборната Авиационна Техника. Авиацията е не само областа, в която съм си избравла да работя, а ми е и слабост... Работя...Обожавам ездата, около 2 години ходих преди да забременея. Тренирах доста време и таекуондо и тенис на маса. Сега ходя на салса. Обичам танците  bouquet
Цитирай

вече в прегръдките на любимия, и само там

здравейте и от мен, казвам се Мариана и съм от Русе, но отскоро вече съм в София, имам дъщеря на 4 годинки и прекрасен съпруг, който много ме разбира и споделя много от интересите ми, банков служител съм, на 26 години

много се запалих по декупажа, опитвам се изоснови да го изуча, много ме привлича и рисуването върху стъкло, цветята в Русе си позаминаха, но в София има много светлина в апартамента и имам възможност да облогородя повече със зеленина, започнах преди време да се главоблъскам и върху Фотошопа, но все още нямам нищо, с което да се похваля, правенето на декоративни свещи също много ме привлича - и в нея тема може да ме намерите, а с плетене на една кука се занимавам от 10-годишна, когато леля ми ми откри тайните на това умение

в общи линии преоткрих удовлетворението от собствения си труд в приложните изкуства - като аматьор, разбира се
Цитирай

зад пънчето, под трънчето

Здравейте, казвам се Виолета. Живея в София. На 32 години съм, със съпруга ми сме заедно от 14г. Имаме една дъщеря - нашето слънчице Криси.
Преподавател съм в Техническия университет - Индустриален мениджмънт.
Най-голямата ми слабост са цветята, за съжаление при раждането на дъщеря ми раздадох по-голямата част - то не бе разпитване и разследване на евентуалните нови собственици, все едно подарявах първородното си smile3518 Обичам да чета, вкусът ми е силно еклектичен, шия гоблени / вече имам сигурно около 8-9бр/, а темата за пъзелите не ми излиза от акъла, откакто я прочетох и май скоро ще се отчета и там Very Happy 
Цитирай

Бургас

Привет и от мен на всички в този толкова полезен подфорум!
Казвам се Невяна, на 29 съм, на ръст съм дребничка, а сега и килограмите ми съвсем се стопиха, бургаска варненка. Дипломиран икономист с много малко стаж и после 2 дечица Smile Едната принцеса сега ще направи 3 години, а другата - на 1 г. и 1 месец. Когато първата ми дъщеричка стана на 10 месеца, реших да се захвана с нещо полезно и си купих книга - Плетене за глупаци (нещо такова). Действа ми като наркотик - за успокоение и за повишаване на самочувствието. Когато другата ми дъщеричка стана на 11 месеца, се хванах да плета и с едната кука и много ми хареса. Така както е тръгнало, догодина ще трябва да се науча да плета без кука, а по-догодина - сигурно без прежда newsm78
Цитирай

То без баби,где ли бива!?Да се шляпна и аз.Казвам се Венеция.
Шляпук,шляпук навъртях 50 лазарника.Завършила съм предучилищна и начална училищна педагогика.Имам дъщеря Детелина 26г и син Цветомир на 22г.Обичам да майсторя разни нещица,да чета,имам много стайни и градински цветя и най-новото ми увлечение декупаж,изонит и куилинк .Гръмнало че ни събрало с моя съпруг,все майстори,запретнахме ръкави и си построихме малка виличка на самия бряг на Дунав.Седим си на верандата и си мечтаем за едно внученце,ама кой ли те чува,кариера гонели,зер тя заек да избяга.Простете на старухата,много се разприказва.
Цитирай

Сан Хосе

Здрасти, колежки по мания. Да се представя - казам се Файза, от Търново, щастливо самотна майка на най-сладкото гардже, психолог и даскал по английски. Правя разни неща от мъниста, Das, fimo, cernit. по-рано плетях, занимавам се и със скрапбукинг и нещо, което се нарича visual journaling-представлява комбинация от текст, колажи, рисунки и каквото ви дойде наум. Имам си и малък домашен зоопарк - 2 котки, хамстер и мини-заек Да, понякога дори ми остава време и за сън.
Цитирай

Пловдив

Здравейте и от мен. Казвам се Паулина, по професия съм икономист, това и работя. Имам дъщеря Белослава на 2,5 г.
Тази част на форума я открих съвсем скоро, но много бързо ме заплени. Увличам се от доста неща. С удоволствие следя фотографските теми, макар че за сега мъжа ми е фотографа в семейството. Преглеждам гоблинарския форум, този са самоделните бижута и цветарките. Наумила съм се да се пробвам с Фелтинг, една текстилна техника за която скоро научих и в монета събирам информация, инструменти и материали.
Поздрави на всички!   bouquet
Цитирай

София

Хоп и аз да се запиша ( да не остана по-назад разбира се 35)
Казвам се Весела на 25 г. от София, графичен дизайнер съм, работя в рекламна агенция,
омъжена съм от миналата година, сега ми предстои ин витро в края на юни, ами май е това от мен
хобито ми е да чета книги и най-вече да шия гоблени Mr. Green
Цитирай

Тук и сега

Хм, хайде и аз при вас! Казвам се Силвия. По професия съм журналист. Работя в сайт за строителство, инвестиции и продажба на  недвижими имоти. Имам дъщеря на 2г 5 мес. Щастливо омъжена съм.  Нещо друго ако се сетя ще добавя. Иначе по темата, моето хоби са пъзелите - колкото повече, толкова по-добре за мен! Харесва ми от нищо да правя нещо. Сега зарибявам и малката с детски кубчета и пъзелчета.
Цитирай

По света и у нас

Мой ред е-казвам се Хелга,живея в Гърция от 5 год.По форума ме зариби сестра ми,която е маминка на 8 месечна сладурана,а аз нямам деца,за сега съм в отбора на щастливите лели.На 24 съм,всестранно недоразвита,влизам и чета всичко в този подфорум,но рядко пиша.За момента хоби са ми-фотошопа,свещолеенето и всичко от типа на ''от нищо-нещо'' и ''направи си сам''.Горда притежателка на малка зоологическа градина-куче,котка и костенурка,много обичам растенията,но нищо не ми вирее,шия гоблени и плета(но това съм го поизоставила).Баш ми е драго! Blush
« Последна редакция: ср, 28 май 2008, 16:19 от agriogata »
Цитирай

София

smile3534здравейте и от мен Stop
име:Станислава
по образование съм молекулярен биолог със специалност:генно инжинерство(звучи сложно,ама не е ),сега наблягам  над английския си и над бъдещото си дете Laughing
Цитирай

Здравейте и от мен. Казвам се Ина и съм от малко градче до Силистра. На 29 г. съм, омъжена, с едно малко сладурче Тани /Стоян/ на 4 г. Слабост са ми цветарството, градинарството, макрамето по малко, риболов. По професия съм строителен техник, иначе съм счетоводител.
« Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 15:46 от инеса »
Цитирай

Бургас

Здравейте   Very Happy
Аз съм Мария, от Бургас съм и имам син на 1г.9 мес.От две години съм омъжена.
Строителен техник съм, работя в архитектурно студио.
От скоро съм се увлякла по цветарството и май от ден на ден започвам да се пристрастявам  Crazy

Цитирай

София

Здравейте и от мен! Драго ми е да се запознаем Hug
Казвам се Екатерина (Катя) на 30 г., от София. Омъжена, имам син на 2 г. и 11 м., казва се Николай. Завършила съм моден дизайн. Тук се запалих по фотошоп и в интерес на истината, благодарение на тази тема, днес работя като графичен дизайнер (там изучих и други програми разбира се), но така започнах. Благодаря на всички които ме вдъхновиха Love  bouquet
Цитирай

Сливен

Хайде и аз да се запиша.Казвам се Яна, на 27 години.Имам син на почти 6 месеца.По образование филолог, по професия продуктов мениджър в шивашка фирма.Хоби ми е шиенето.Все още само разглеждам разните теми в тоя подфорум и се възхищавам на красотите, сътворени от всички вас  bouquetНо в най-скоро време ще се присъединя към храбрите шивачи PeaceВъпреки, че като гледам какви красоти могат да се сътворят от хартия, стъкло, пластмаса и всевъзможни "ненужни" материали се замислям дали да не изневеря на шиенето newsm78 Laughing
Цитирай

Разград

Аз да се запиша и тук.
Казвам се Генка, 27 год., от Разград. Деца нямам все още, но опитваме с моя много обичан любим. Мания са ми цветята, рисувам /завършила съм дизайн / и шия гоблени, които най - често подарявам. Голяма веселячка съм и съм винаги усмихната.
Цитирай
                     Здравейте момичета и аз да не остана по назад, да се пльосна тук.
       Казвам се Силвия, 27г. от Дивия Тексас,опа исках да кажа от Перник Laughing работя в МВР по линия на детска престъпност. Щастлива мама и съпруга на двама великолепни мъже-син Мирослав/ на мама чушцита 35 и съпруг Боби/.
      Хобита са ми плетките,наметките и гоблените, като определено обичам и да експериментирам-плета кукли, шия гоблени, пирографирам картинки на дърво, а сега съм обсебена от манията-декупаж newsm78 е все още начинаеща, но скоро се надявам да се получат хубави неща 35[/color][/size][/glow][/move][/s][/img][/img]
Цитирай

София

И аз да се представя...
Аз съм на 20 години (почти - 15.11), от София, казвам се Криси. Имам приятел, с когото сме заедно от 4г. и 4м. Обожавам да шия гоблени, майка ми ме запали по тях. Не мога да плета, пробвах, ама... Smile Понякога плета гривнички, но не с игли, а с възли. Този форум ме запали по фъкането и в момента си търся подходяща по размер основа и подходящ модел за един голям килим Smile
Ами това е за мен Smile
Цитирай

бургазлиика, замъкната в Димитровград

хайде бум и аз.
Казвам се Ева, на 38 години. Омъжена щастливо за трима мъже - съпруг, син и мъжко куче. Отдавна ви наобикалям, отскоро се включвам в темите. Хоби ми е всичко което се прави с ръце - шия гоблени, плета на всички възможни бройки и видове куки, правя цветя и дървета от маниста, хартия, плат и от каквото ми попадне пред очите. Имам опити и в декупажа, картичките и опаковането на подаръци. Обичам и да кулинарствам, да си измислям рецепти. Родом съм от Бургас. Но най ми е приятно сутрин да си пия кафето с бг мама.
Цитирай

София

Здравейте и от мен -Цветалина на 37г,  от София ,икономист , с дъщеря на 13г.  и мога да се причисля към всестранно недоразвитите. Привлича ме и се паля от всичко, което е свързано с фантазия и работа с ръце - гоблени , шев на машина,макраме, готварство, цветарство , плетива и т.н. Обичам да оползотворявам всякакви отпадъци от домакинството.
Цитирай

ВАРНА

эдравейте!каэвам се виктория на 22 години от варна!омъжена с две деца!преди да иэляэа в майчински работех в омв гарата!обичам чветята и  да шия гоблени
Цитирай

Пловдив

Аз съм Маргарита от Пловдив, на 31.Бивш учител по английски, а сега преводач.С любима тема Астрономия.
Цитирай

Пловдив

Забравих да ви кажа здравейте.Много полезен форум и интелигентни потребители, майстори в най-различни области на познанието, независимо от избора на хоби.
Цитирай

Wonderland

Здравейте.
Аз съм Анелия от Пловдив, на 24 г., неомъжена. Засега - леля на близнаци. Професионалната ми квалификация е филолог (английска филология), но не работя по специалността си.
Основното ми хоби е фотошоп - занимавам се с програмата от 7-8 години.
Другите неща, по които съм запалена - декупаж (от скоро), фотография, пеене, декорация.
Като цяло обожавам красивите и изискани неща, не робувам на модни тенденции от която и да е сфера. Ако нещо не ми допада - не съм склонна да го приема. Не си падам по превзети и "всезнаещи" хора, които налагат мнението си, без то да е поискано.
Приятно ми е да чета повечето от форумите тук...намирам ги за интересни и полезни.
Благодаря за вниманието Smile
Цитирай

плевен

newsm03 Здравейте и от мен - аз съм Анелия, на 28 год. Имам съпруг и малко момченце Мартин на 2г и половина. По образувание съм предучилищен и начален учител. Избрах да уча това защото обичам децата, но сега малко съжелявам. EmbarassedХобито ми са гоблените, то направо съм си пристрастена newsm53 Да ви кажа че ме е страх да надникна в другите теми да не се пристрастя и към още нещо. #CrazyРадвам се ,че открих форума и момичета там са чудесни newsm51
Цитирай

мадрид

ако ме пуснете влизам и аз
аз съм от Враца,но ненадейно се озовах в Мадрид.
До кога?ако някой знае да ми каже.
Казвам се Надя,
по документи съм на 39,
но каква вина имам ,4е ги правят с греШки та нали се 4увствам на 19,
е...някоя и друга болежка ми напомня за тази греШка.
Омъжена по лиубов,за което не съжалявам.
имам син и дъЩеря
и с тях се сбъдна моята ме4та.той на 17 ,тя на 9
по образование  с4етоводител
по професия охранител
по хоби вси4ко за което трябва много мерак.
сладкиШи,бижута,гоблени,
дреШки за малки и големи
вси4ки с лиубов сътворени.
Цитирай

Здравейте и от мен!Казвам се Лозена и съм на 29 (все още  newsm62).От няколко месеца се запалих по изработването на фимо бижута т.е откакто случайно попаднах в"ХОБИ''.Скоро се впечатлих и от рисуване на стъкло и декупажа,но за сега само разглеждам с възхищение работата на момичетата.Надявам се че и аз един ден ще мога да пусна моите работи тук. newsm53
Цитирай

мадрид

Е...мисля ,4е ве4е се нау4их и снимки да пускам,та да ви пусна тази с наи новото ми хоби

http://nrdd.multiply.com/photos/album/9/BIJUTA
Цитирай

Разпиляна във въображението

Е...мисля ,4е ве4е се нау4их и снимки да пускам,та да ви пусна тази с наи новото ми хоби

Чудесни са. Можеш да се включиш тук - http://domoshar.net/bg
Цитирай

мадрид

забравих да кажа,4е бижутата ми са с кристали swarovski
Цитирай

забравих да кажа,4е бижутата ми са с кристали swarovski
[/quote]

Уникални са!Много ми харесаха.Сигурна съм,че трябва много време и нерви за да се получи този резолтат.

Аз съм Ваня от Пловдив на 24.Омъжена с 2 годишен син и съм се отдала изцяло на него/все още/...
Цитирай

Oddworld

Здравейте!
Аз съм Мирела от Харманли на 21 год.Имам дъщеря-Гергана,и се надявам тази година на още едно детенце.Хобито ми са ориенталските танци,както колекциониране и изработване на съответните костюми Smile  А съвсем от скоро и гоблените...
Цитирай

Казанлък(Бургас)

Хайде и аз да се представя:
Име: Яна
Години : 30 (след 9 мес,но да не бъдем педанти)
Родена и живяла в Бургас 18 години.
Доучвала и работила в София 10 години.(инженерен дизайн-демек дърводелец с висше)
От май 2007 г. живея в Казанлък и гледам моето съкровище Филип.Той е на 2г и 7 мес. Хобито му е строене на кули с конструктора и сукане.
Учила съм в художествена паралелка,откъдето идва страстта ми към рисуване(графика,живопис,батик,витраж....),обичам да шия,да плета,да снимам,даже се запалих по правенето на свещи(  bouquet на момичетата от темата за свещи),имам мерак да изуча Фотошопа(дано скоро ми остане време да се заровя в темата за Фотошоп).Но нещото ,към което съм пристрастена е реденето на пъзели. Mr. Green
« Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 10:30 от yanac »
Цитирай

в средата на мъглата

здравейте

Казвам се Десислава ,почти на 33 съм.От Ст Загора съм ,но живея в Дамаск Сирия,имам 3 дъщери-почти на 14,13 и 4.По образование съм юрист,завърших във Варна  през 2001 година.
Хобито ми са езиците-затова се записах като прилежна ученичка в турската тема,а малко след това ,с помощта на още няколко момичета отворихме и темата самоучител по арабски език.
Цитирай
Здравейте и от мен,
казвам се  Галя - на 28 съм,от 3 години и малко живея в  Бургас.
Работя като  офис-управител в една строителна фирма,омъжена съм ,но без  деца - поне засега.
Единственото ми  хоби и моя голяма страст са ЗАХАРЧЕТАТА /тези които сервират с кафето/ имам  скромна  колекциика от 9000 бр..
Идеите ми от къде да  се сдобия с нови  пакетчета вече се изчерпаха - така че  бъдещи и настоящи мами - от страната и чужбина ПОМАГАЙТЕ.
Благодаря на всички предварително  bouquet
Има ли и други със същото "сладко" хоби?
Цитирай

Привет и от мен  Hug
Казвам се София,почти на 25 години,омъжена,имам дъщеря на 1 г. и 4 месеца .
В момента не работя,в майчинство съм,а като ми свърши ще видим къде ще започна,че преди бях сервитьорка в един ресторант,но не мисля да се връщам там  Peace В момента съм и студентка-ІV курс З.О специалност Публична Администрация към ВСУ "Черноризец Храбър"  Flutter Моето хоби са спортните танци и въобще танците.  bowuu
Цитирай

София

Да се запиша и аз.Казвам се Десислава, живея в София но по принцип съм от Карлово.Деца две-Стефан(3.4м) и Венелина на(10м).На 23г и заваршвам вишето си със специалност маркетинг.Обичам цветятя и да шия гоблени и вякакви щуротии.
Темичната е много хубава.От скоро съм тук водя се новак защото все нямах време но вече няма да пропускам.Страхотни сте.
Цитирай

Здравейте,
Казвам се Виолета, имам две деца - Красимир (почти на 11 години) и Борис на 7месеца.
По професия съм икономист, в момента съм по майчинство. Хобито ми е изобразително изкуство и фотография /макро/.
Харесвам градинарството и цветарството, но борбата ми в това начинание често завършва с поражения.
Цитирай

гр.Бургас

Здравейте и от мен - казвам се Женя, на 40 г. съм от гр. Бургас, омъжена, имам една прекрасна дъщеря, която вече е на 20 г. - учи и живее в гр.София. Имам две хобита, които са причина да съм една от вас - плетиво и цветарство.
Цитирай

Здравейте, живея в Варна. Имам две деца, на 42 години съм. Едното мое хоби - шия трика за художествена гимнастика и плуване, измислям  орнаменти, разшивам ги с паети, мъниста и кристали. http://www.skatafka.com/download.php?file=899a852bf8bad8539b83a96bc71bbadd
Другото мое хоби - правя поздравителни стерео картички http://spekt.info Още обичам да подреждам градината с камък, дърво и цветя.
« Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 09:45 от mirra_ »
Цитирай

София

Да се представя и аз.
Казвам се Мариана, живея във София
Моето хоби е Фотошопа, но само като хоби - не се занимавам професионално.
Обичам цветята и имам хубава градинка на терасата.
Цитирай

Над мечтите...

Здравейте,
аз съм Теди, на 25 години - ~ Пловдив. Несемейна - за сега  Flutter
Студентка съм и скоро завършвам - Стопанско управление. Работех в Банковата сфера, но ме съкратиха и затова сега ще наблегна на този етап на ученето и след това ще търся работа пак към банките.
Хоби - всичко свързано с Photoshop(но не професионално).   typeuu
Обожавам Италианската музика  fiuuuuuu
« Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 11:14 от mechta^Relax^ »
Цитирай

София

Радо, на 25 г., софиянец. Не съм женен, нямам и приятелка. За т'ва пък се посветих на ползването на HTML като хоби (което означава непрофесионално) и разучаване на CSS. СмЕтам в скоро време да разуча как се правят и флашсайтове. Друго хоби ми е да правя клипчета и да правя музика с помощта на 4-5 програми. Първият ми HTML-проект беше този, доста по-късно се роди идеята за този, който ми отне 9 часа до сглобя във вида, който виждате и накрая се роди идеята за този проект (отваряйте го с Internet Explorer), но стигна до никъде, защото не можах да намеря достатъчно информация по темата, та да заприлича на нормален сайт. В момента работя по проект за древните култури и легенди относно смъртта (пак на непрофесионално ниво), но все още идеята не се е оформила в ума ми и за това съм стигнал само до индекса (главната страница).  Laughing  Него мисля да завърша чак, когато се науча да правя флаш страници. За него имам прекрасна идея какъв да бъде във флаш вариант.
Първият и вторият проект изглеждат доста идентични, но в действителност не са. Вторият представлява първият, но с разместени и отново наместени елементи, тъй като първият имаше някои недостатъци, които се появяваха на определени браузери. Чак след това подобрих и първия и за това сега изглеждат абсолютно еднакво като дизайн.
Цитирай

Blagoevgrad

Здравейте и от мен на 25 съм от Благоевград и тъй като не работя имам няколко хобита - фотошоп, рисуване на стъкло и редене на пъзели
Цитирай

Здравейте всички, казвам се Христина и има страшно много неща, които обожавам да правя, но за които доста често не ми остава време. Обичам да чета, да слушам музика, да посещавам интересни места, да готвя и особено много да пазарувам Embarassed. И съм голям почитател на котките и на цветята.
Цитирай

аз си падам по риболова Laughingи то съм и добар Party
Цитирай

В. Търново

Хайде и аз да се представя.Казвам се Дарина-на 31год.Нямам де4ица засега.Много оби4ам котките,а и в скоро време ще си имам хъски bowuu,така 4е по 4ести4ко ще навестявам теми4ките. Laughing
Цитирай

София

Извинявам се за офтопика, но мога ли да попитам кой модерира този подфорум и защо ми беше изтрита темата за раницата?

Благодаря
Цитирай

Вече в моята си приказка...

Извинявам се за офтопика, но мога ли да попитам кой модерира този подфорум и защо ми беше изтрита темата за раницата?

Благодаря

Мисля, че темата, която търсиш е тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397408.msg11243227#msg11243227
 Peace
Цитирай

София

Благодаря

Мисля, че темата, която търсиш е тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397408.msg11243227#msg11243227
 Peace

Aha, извинявам се, просто не съм очаквал толкова нови мнения за няколко часа  Rolling Eyes
Цитирай

Здравейте,казвам се Мариана и съм от Разград.Шия гоблени,но сега временно съм в почивка. SmileВ момента уча английски,и се занимавам с интернета,когато имам време.
Цитирай

София

Привет и от мен  Hug
В София съм по-постоянно напоследък, а от профила се вижда и възрастта ми.
Без плетене, всичко останало е  състояние да ме запали, последната ми страст е рисуването , но надничам усилено в темата да ръчно изработени кукли, че имам една много сладка племенничка  Love, мисля да се пробвам
Цитирай

Варна

Здрасти и от мен.Попаднах тук случайно като се запалих по рисуване в/у стъкло.Казвам се Елица,никнейма и прякора ми е Елинор,от Варна съм.Имам 2 деца-дъщеря на 22 и син на 19. В момента безработна,по душа дизайнер и в момента уча,за да осъществя,макар и със закъснение отколешната си детска мечта.Обичам всичко свързано с  творчество,ама без участието на игла Laughing.Най-много да си извадя нещо с нея.Адреналинка,в смисъл обожавам екстремни спортове.23 години щастливо омъжена.Айде стига съм ви занимавала с моята особа. Very Happy
Цитирай

Abu Dhabi

Другото мое хоби - правя поздравителни стерео картички http://spekt.info Още обичам да подреждам градината с камък, дърво и цветя.

какво хоби, това си е жива реклама.
Първият линк пък е невалиден.
Цитирай

Приятно ми е, казвам се Мария.Живея в малко градче, но спокойно и с чист въздух.По професия съм учителка, по призвание-също.Обичам децата и сега ,когато е ваканция чакам  с нетърпение първия учебен ден, за да ги прегърна и да видя колко са порастнали.Щастливо омъжена съм от 20 години и имам една дъщеря на 19 г.През свободното си време "потъвам" в красотата на гоблените.Обожавам и цветята, затова и у дома прилича на джунгла.
Цитирай

София

Здрасти и от мен! След месеци четене и аз реших да се включа в най-любимия си под-форум:) Аз съм на 20, от София, студентствам и поработвам:) Работата ми е предимно вкъщи, което ми помага да се занимавам и с нещата, които обичам. Плета всекидневно, успокоява ме много. Сега се уча на една кука и много се радвам:) Също така правя разни нещица (предимно за подаръци) от глина. Благодарение на форума се заех и с ръчно изработените кукли, скоро ще зарадвам едно неверояттно мъниче с един заек:) Когато чета тук, се изпълвам със страхотно вдъхновение. Обожавам да разглеждам направеното от Вас, има толкова много любов и умение във всичко, което правите! Възхищавам се на повечето от Вас и много искам някой ден да достигна до нивото Ви:) Благодаря Ви, че всекидневно ме запалвате по нещо ново и непознато, помагате ми да се усъвършенствам и да радвам приятелите си:)
Цитирай

Бургас

Преди много лета,
Дядо Боже отреди и с мъжка рожба ме дари,
три години след това с още една.
Край мама растяха и песнички пяха,
но бързо времето  лети
и голямото момче се задоми,
та докара ми снаха,
о неее,тя ми е дъщеря.
Очаквам скоро мига
да дойде и друга принцеса у дома.
Но преди това едно юначе
по Коледа у дома ще плаче,
вълнение голямо е това
ще ставам баба добра.
Но нали съм стара жена,забравих
за хоби тема е това.
Обичам цветята,колкото децата
питки красиви редя на нашата софра,
нали сме челяд голяма
рецепти вземам от форума за Мама
и да добавя еко продукти от градината вадя.
Вечер с гоблен в ръка,даже слагам очила
на врата ми лупа виси,
но ,,Възкресението'' ме вдъхнови.
А взема ли малко клъбце,засиява мойто сърце
с обръч в ръка бебешки дрешки плета.

Е момичета мили и много отзивчиви,това съм аз една българска мама,бъдеща баба и обикновена жена.
Благодаря Ви,че ви има и ми помагате.
Цитирай

между приятели

Smile
Цитирай

София

Здравейте и от мен, аз съм на 32г.от София и най-голямото ми хоби е моето семейство  family - тях си ги пиша и в графа домашни любимци  Very Happy . Със съпруга ми се познаваме от деца, от седем години сме женени и си имаме една Малечка Палчечка на 5,8 г. Имаме и проектоплан за още едно Дребосъче Бръмбазъче.
Чета ви с удоволствие и наистина тук човек може да разпуска. Май ще се подвизавам все по-често.
Моите хобита са твърде стандартни, но аз така добре си се разтоварвам с тях - обожавам да чета книги и да шия гоблени, а когато ми е паднало пердето  и ми се прави нещо нестандартно  хващам мъжа и на вилата да постреляме по бутилки. 
Приятно ми е да се запознаем   bouquet
Цитирай

Здравейте и от мен. Благодарение на вас се запалих по Fimo и от началото на годината много обичам да се занимавам с него. Също когато макар и рядко ми остава време рисувам върху стъкло, коприна, а също и малко BodiArt
Цитирай

BG

здравейте и от мен! Записвам се! Още не съм публикувала в подфорума "Хоби", но ми е интересно. Определено ще се включа при цветарките , имам много въпроси към тях. Днес направих снимки на моите китки ама съм неука и още незнам как да ги кача. Ще се науча.
Иначе съм майка на 3 пораснали момичета. Завършила съм Приложни изкуства - текстил.Занимавам се с плетиво. smile3525
Цитирай

Толбухин

Здравейте и от мен,на 28 г. съм .
Подвизавам се в хубавото време в Цветарство и Градинарство.А зимата пъзели и плетиво.
Имам опити в декупажа и декоративни свещи.
Имам две мънички момченца.Завършила съм Технически университет спец.Електроника.
Цитирай

Greece

Здравейте и от мен!Аз съм на 21,все още без деца,от София.Следвам Японистика в СУ,и аз не съм сигурна как стана така... Mr. Green Обожавам да чета и да пътувам,падам си също и по грима,а и по модата-рисувам дрехи с амбицията по някое време да ги изработя... Flutter Напоследък правя и първи стъпки в готварството,засега успешни.
Цитирай

Здравейте момичета, страхотна идея - за тази тема!!!  bouquet

Аз съм щастлива съпруга и майка на момченце на 7г. Живея в София, до скоро работех, но след като ме съкратиха, се отдадох на хобитАТА си  Mr. Green - изработвам бижута, картички, занимавам се малко с декупаж, шия гоблени, сега се уча да плета, рисувам и не на последно място ..... обожавам да готвя.
Та това съм аз, творец  Wink
Искам да ви кажа че всички сте страхотни, всяка е уникална по своему. Когато вляза тук и се пренасям в друг свят, пъстър и усмихнат
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цитирай

Шумен

Ако знаете от кога се каня да се запиша и аз тук....Добре видях rony5174,та да се престраша... Blush
Щастлива жена ,на 34 от Шумен и работя (засега)....Имам едно прекрасно  пуберитетче на 15,още едно момченце на 9 и ако всичко е ок,то след 8 месеца ще бъда горда мама на още едно съкровище....
Обожавам да шия,но за съжаление все по-малко време имам за това,а иначе творя картички и разни други занимавки за детските ни партита,които с моя съпруг организираме  ura
Цитирай

Име:Дияна
Години:38
Работа:Счетоводител
Деца:1
Име на детето:Жени
Работа на детето:Учене
Местоположение на детето:Шумен
Години на детето:9
Училище на детето:НУ "Княз Борис 1"
Поздрав към вас:Приятно ми е да се запознаем. Hug
Ако знаете от кога се каня да се запиша и аз тук....Добре видях rony5174,та да се престраша... Blush
Щастлива жена ,на 34 от Шумен и работя (засега)....Имам едно прекрасно  пуберитетче на 15,още едно момченце на 9 и ако всичко е ок,то след 8 месеца ще бъда горда мама на още едно съкровище....
Обожавам да шия,но за съжаление все по-малко време имам за това,а иначе творя картички и разни други занимавки за детските ни партита,които с моя съпруг организираме  ura

Искам да те попитам,детето ти Калоян ли се казва?(Просто питам.)
Цитирай

Варна

Здравейте и от мене,Казвам се Десислава,На 31 год,С моят съпруг си имаме 2 деца дъщеря ни Теодора на почти 11г, и синът ни Стилиян на 6г,От Варна,Обичам да пиша и споделям тукИ шия гоблени в свободното време,Беше ми приятно да се представя Hug
Цитирай

Варна/Плевен

Здравейте и от мен Smile
Казвам се Мира, на 23 години и живея във Варна.
Все още нямам деца, но се надяваме с милото скоро да имаме.
Работя в охранителна фирма като търговски представител, последна година студентка съм (туризъм)
Подвизавам се при Фотошопките, при плетачките, обичам цветя, фотография, общото ни хоби с мъжа ми са пъзелите, пиша стихове и скоро мисля да се престраша и в литературната тема.

Това от мен, приятно творене на всички  Love
Цитирай

Здравейте и от мен, казвам се Цветелина на 31г. от София. Имам дъщеря на 5г.
Цитирай

В една сбъдната мечта!

Здарвейте аз съм Стефи на 21 почти, имам дъщеричка на 2 год скоро ще навърши. Завършила съм немска езикова гимназия в София (знам английски, немски, испански говоримо) сега уча в УНСС 2 курс Регионално развитие. Родом съм от София, но живея в Разград, тъй като тука е бащата на бебка. Държим кафене с една приятелка и отделно съм управител на магазин на Глобул.
През свободното време се занимавам се с фотография,  обичам кучета и котки и цветя...и искам да се науча да плета Mr. Green Whistling
Цитирай

Здравейте  bowuu,
на 24 съм и  съм тук заради приятелката си, която много обичам.
Моето хоби е готварството (в нашата двойка аз съм човекът с черпака  hahaha  chef ) .
Вкусовете ни са различни и често се налага да готвя различни ястия, тъй като тя е вегетарианка - не консумира нищо, което е убито, вкл. риба (опитва се да превъзпита и мен Laughing)
Обичам да експериментирам, падам си по италианската и френската кухня.
Занимавам се също с гребане, планинско колоездене и туризъм.

Цитирай

Кубрат/ Пишурка

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ХОБИТКИ! нА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ И УСПЕХ ВЪВ ВСЯКО ХОБИ!

Доста време ми трябваше докато се осмеля да се запиша - като гледам все дечурлига Laughing.Но като знам колко сте умели и сръчни всички вие заслужавате огромно уважение!
Е, аз съм си златна баба на златни внучета!Имам си внук в Русе ,който този месец ще навърши 5 и внучка във Варна,която през декември навърши 3!Тъй като виждам съм доайен - на 53; увеличавам групата на даскалите като мога да допълня,че освен българист съм и с второ висше: олигофренопедагогика и от 25 години работя в Помощно училище. Работя в Кубрат (май имаше някой от Завет!),а от 4 години живея в едно село на 10 км от К-т - Беловец и пътувам всеки ден.
Влизах доста често при цветарките и градинарките,но скоро не съм имала проблеми и малко ги изоставих.Иначе търся само помощ!  Друго хоби ми са макраметата,но тук май не видях такава тема.Е, освен всичко пея във вокална група за обработен фолклор, от време на време участвам и в театралната трупа и изобщо.... артистична натура.  Май доста дълго стана, ама то обстоятелствеността е професионален дефект!
Цитирай

Да се представя и аз.Казвам се Светла и съм от Варна, имам си момченце Георги, което скоро ще стане на 6 годинки /да ми е живо и здраво /, на 31 години съм.От една година не ходя на работа-кризата си каза думата,  благодарение на форума съм запалена по изработката с мъниста-дръвчета, а вече и цветя.Доставя ми огромно удоволствие да творя и съм благодарна на всички, които се включват.
Цитирай

София

Здравейте! Аз съм Биляна, от София,  имам син на 2 годинки - Алекс. Завършила съм бизнес администрация, държавен служител в момента. Посещавам подфорум "Хоби" редовно, запалена плетачка съм, обичам да отглеждам и цветя. Общо взето доста интересни теми намирам, но по-често само чета, не се осмелявам да пиша  Very Happy 35  Тъкмо реша да питам за нещо, което ме вълнува и хоп....намирам отговора, страхотен форум  Hug
Цитирай

Пловдив

Здравейте и от мен. Аз съм Дони от Пловдив, на 24 години. Най-голямото ми хоби е фотографията. Понякога се занимавам и с Фотошоп, но все още не съм толкова добра Smile По професия съм юрист в начална степен  baby_neutral
Цитирай

Чепеларе

Привет и от мен! Казвам се Валерия,на 23 години от град Чепеларе.Омъжена съм от 2 години и 4 месеца.Нямам деца.но дано да имам скоро.Работя от малка.Работила съм като-сервитьорка,барманка,готвачка,продавала съм сладолед от машина(или май повече съм яла),продавала съм хот-дог,също и в магазин за дрехи,в хранителен магазин. Crazy Хобито ми са гоблените.Страшен меломан съм,но съм музикален инвалид.
Цитирай

Здравейте, аз съм на 30 г и доскоро живеехме в София, женени сме от 7 години и имаме дете на 4 г. Преди година се преместихме в едно близко селце на по-чист въздух. И от както заживяхме в къща с двор, живота ни се промени, сега градинарството е моята страст, и то био градинарството. Интересувам се също и от интериорен дизайн. Може би в един бъдещ момент може да се загвана и с шивачество, бабите ми бяха шивачки навремето и имах интерес, но първо трябва да си завършим къщата и да се установим.
Цитирай

гр. София

Здравей те и от мен
Казвам се Иванка и съм на 37 години имам син на 7 години. От години се занимавам с правенето на бижута за себе си, декупаж /салфетна техника/, пачуърк. От няколко месеца една колежка ме обучавам на една кука.
Цитирай

Варна

Аз съм на 33 г, от Варна, разведена от 3 год.
Котките считат ли се за хоби?
Имам бял персиец на 3 годинки и съм влюбена в него.
Цитирай

Варна - на брега на мечтите

Здравейте, да се отбележа и аз в новата темичка Smile
Казвам се Ивелина. От Варна съм, на деня на лъжата /но не на майтап/ ще навърша 30 годинки.  balloon
Все още нямам деца. Работя в една интернет зала като оператор.
Завърших социален мениджмънт и ми се искаше да работя в социалната сфера, но за сега това е положението.

Аз пиша в темата за фелтинг.
Наблюдавам изкъсо темата за куклите и хвърлям по едно ококо при гоблените /вземам само идей, не мога да бродирам/.

Правя играчки от вълна. http://picasaweb.google.com/ivelina.mihaylova/asJEXC#
 Общо взето експриментирам. Всичко ми харесва но нямам време да опитвам от всичко за съжаление.
Понякога изплаквам очи във фотографската тема и си мечтая за хубаво апаратче.

А колкото до котките и аз съм влюбена в един откачен котарак  hahaha http://picasaweb.google.com/ivelina.mihaylova/RijkoRodenNa150520 … gUNasOt31082008g#
Цитирай

Хайде и аз да се ключа.... Wink

Казвам се Биляна и съм на 23 години.
Откакто се помня, винаги съм обичала да се занимавам с ръчно изработени и измислени от мен неща. Когато бях малка, исках да стана дизайнер, по-късно мечтаех да стана художник и какво ли още не, свързано с художественото изкуство.
Дойде денят, в който трябваше да направя много важен за мен избор - къде да уча и каква специалност?
Така започна всичко. Моето малко хоби постепенно започна да се превръща в професия. През 2001-ва година кандидатствах в Средно Художествено Училище за Приложни Изкуства „Св. Лука” в София, специалност „Текстил”.
Реших да продължа висшето си образование в малко по-различна сфера, тъй като си мислех, че това, което съм научила, е добра основа за бъдещата ми реализация. Така се озовах в УАСГ, специалност „Урбанизъм” (градоустойство).

Работата. За мен работата преди всичко е удоволствие. В момента, в който това, с което се занимавам, започне да става отегчително, измислям нещо ново и интересно. От четири години изработвам ръчно рисувани сватбени покани и поздравителни картички.

Времето, в което не рисувам. ...или казано моето хоби.....Малкото свободно време, което намирам между университета, курсовете и рисуването, посвещавам на други интересни занимания,  отново свързани с ръчна изработка. Обичам да експериментирам с разнообразни материали и да правя неща, които не съм правила преди.

Ето и това което правя.....  http://pokani.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3
и моя блог http://binabanbina.blogspot.com/
Цитирай

София / London

Здравейте! Казвам се Тина, на 18 години. От София съм. Уча в Американския колеж в София, но след 15-тина дни завършвам и заминавам да уча в Абърдийн, право. Точно на днешния ден, преди 11 години, починаха родителите ми - при автомобилна катастрофа. Оттогава живея с баба си и дядо си по майчина линия.
Имам много хобита... Ето някои:
1. Писането
- Аз имам и тема с разказ тук - Мелек. В края на март ми излезе първата стихосбирка, казва се "Отвъд огледалото" и съдържа 37 стихотворения, въпреки че имам над 300. Пиша и разкази, но не са толкова, колкото стиховете. Не само на български пиша. Smile
2. Футболът
- От много мъничка играя футбол и съм пристрастена към него. Баща ми, Бог да го прости, много държеше поне да ме научи да обичам "най-великата игра на света". От 95та съм фен на Левски София, а от 97ма на Манчестър Юнайтед. Друг любим отбор ми е Реал Мадрид. Любимец от 2001ва ми е Кристиано Роналдо дош Сантош Авейро, още откакто играеше в Спортинг Лисабон. Обожавам на първо място стила му на игра, а после всичко останало. Smile
а) спортът като цяло
- играя тенис на корт вече близо 9 години, печелила съм градски състезания за деца и девойки, но... прекъснах заради операция на ръката и сега бавно наваксвам. Хоби ми е, но не мисля да се занимавам с него. Любимец ми е Рафаел Надал, харесвам също и Новак Джокович.
- волейболът ми е мания от доста време, но от почти 4 години тренирам. Голям фен съм на целия ни национален отбор: Владо Николов, Тошко Алексиев, Теди Салпаров, Пламен Константинов са ми любимци. Smile
3. Испания
- Още от много малка обожавам Испания и всичко, свързано с нея. Едва миналото лято отидох и поживях известно време в Мадрид, в който винаги съм била влюбена, а след като го видях, го обикнах изцяло. Единствено той и Истанбул мога да нарека градовете си-любови, въпреки че съм видяла доста свят за годините си. Smile
4. Езиците
- От 12 години уча английски. 8 години съм учила руски, имам сертификат, който показва, че имам знания на ниво рускиня. От 4 години уча френски. От 3 години уча испански самостоятелно, а отскоро започнах и гръцки и турски. Наскоро почнах да уча постепенно и арабски. Езиците са ми толкова голяма мания, че искам да науча още поне 2. Имам чувството, че така светът е някак по-близо до мен. Smile
5. Музиката
- Любим стил ми е reggaeton (логично, след като е испански  Rolling Eyes ). Обожавам също и r'n'b, pop, hip-hop, и, безсрамно, поп-фолк. Wink
Любима певица ми е Nelly Furtado, а от българските - Преслава. Любим певец - David Bisbal, David Civera, Luis Fonsi, Крум, Графа. Група - La Oreja de Van Gogh. Слушам много гръцко и турско. Любимци - Thanos Petrelis, Gökhan Özen, Tarkan, Giorgos Mazonakis... Smile
6. Турция и Арабският свят
- Посрещала съм какви ли не нападки заради това, че съм привързана към турците и арабите, но винаги съм се смяла откровено на тях. Да, обичам ги. И не, не съм туркиня. Very Happy Има огромна разлика между българските турци и тези в Турция. Това лято за първи (но не и за последен път) бях в Истанбул - вторият ми любим град извън България. Хората там са приятни, любезни, дружелюбни. А арабската култура е омагьосваща. Така че... Турция си ми е мания. baby_neutral
7. Религията
- Православна християнка съм. Изучавала съм задълбочено християнството (трите му вида - православно, католицизъм, протестанство), изучавам сега и исляма. Майка ми беше относително силно вярваща. Когато починаха родителите ми, аз имах чувството, че съм напълно сама (независимо, че имах баби, дядовци, чичовци и т.н. около себе си). Затова първата ми реакция беше да се обърна към Господ. Знаех, че той е до мен и, че може да ми е отнел най-ценното - родителите, но ще ме пази винаги. Три пъти съм била на косъм от смъртта и три пъти съм се измъквала невредима. Много пъти, когато съм се молила ужасно много нещо да се случи, то се е случвало. Ставали са и гадни неща, но тогава не казвам на Бог: "Няма те, защото не ми помогна", а казвам: "Така си решил, но ще видим защо." Аз май съм най-религиозният човек в семейството ни - не ходя всяка неделя на църква, защото не мисля, че човек обича Бог само ако ходи на църква. Но... не съм и от тези, които само когато имат нужда, се молят на него за помощ - той в повечето случаи не чува тези молитви, фалшиви са. Smile Аз се моля всяка вечер - да бди над мен, над семейството ми, над хората, които най-много обичам. Smile

Това е. Накратко. hahaha hahaha 
Цитирай

Здравейте, казвам се Веса и съм на 60 години.Вече пенсионерка.Обичам да плета покривки на обръч.Взимам модели и от Руския сайт.Плетенето ми доставя голямо удоволствие.Но в България трудно можеш да си купиш списание с модели на обръч, ав провинцията още по лошо. Живея в село Шипково и тук е невъзможно да си намериш модели.Моля ако някой има ненужни списания за плетиво на обръч бих ги закупила.
Цитирай

Точно където трябва

Здравейте и от мен!  Smile На 33 съм, работя в Пловдив, живея в близко село. По принцип хобитата винаги са ми свързани със създаването на красиви неща. От малка съм запалена по шиенето на дрехи,мисля, че ми се отдава да измислям стилни и уникални неща. От 2 години съм луда на тема плетене на една кука, научих се от нета. /плела съм и на 2/. Междувременно цветята и градината са ми страст! Всяка свободна минута пред РС разглеждам чужди сайтове за плетиво, а всяка свободна навън се занимавам с цветя. Бих искала някога да превърна любимите си занимания в нещото, с което да си изкарвам прехраната... Иначе съм икономист.
Между другото все си търся някой да ме научи да кроя /шия само по готови кройки/ но не намирам такива курсове  Sad
Цитирай

Казвам се Марияна . От Варна съм . На 45 г. Работя в д. градина като огняр . Имам няколко хобита . Мога да плета на една кука шия гоблени и последна ми мания е квилинга. Радвам се че съм при вас
Цитирай

София

Здравейти! Казвам се Росица, на 42 години и съм от София. Омъжена с дъщеря, която точно днес /след 10 минути/ става на 17. Отдавна чета във форума, но вече мисля да се включа. Най-често следя темите за декупаж, квилинг, гоблени. Допреди 7-8 години доста шиех гоблени и аз. По декупажа съм се запалила, даже съм накупила някои материали, но още не набирам смелост да започна. Следя и цветарския - отскоро съм завъдила цветя и ми е много полезен. Но иначе във всяка тема има по нещичко интересно за мен. На всички мами пожелавам много успехи.   
Цитирай

Талант на 2012,2013 г.

Здрасти и от мен. Аз съм Мими 135 произведено от Мария. Подвизавам се в най-хубавия квартал на София. Обичам цветята - вътрешни и външни. Отдавна ви чета, но сега реших да се включа. Семейна, с едно дете. Години преминаващи 45. Жизненост - като на 25годишна... Hug
Цитирай

Здравейте и от мен!  Smile Аз съм Борислава. На почти 30 години. Имам син на 5 месеца. Обичам да танцувам. Преди ходех на танци, но вече се отказах.  Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

Здравейте , хайде и аз да се представя .. Снежина на 29 години от Бургас , родом от София .... хобитата ми са много ... Цветята , гоблените , котките и сега най-новата страст кучето !  Омъжена съм от почти 3 години за момента си нямаме детенце .
Цитирай

Варна

Здравейте! Казвам се Росица и съм на 21 години. От Добрич съм, но уча във Варна и в момента работя тук. Отдавна ви следя, но наскоро се регистрирах.
Запалвам се по много неща едновременно - правя си бижута, от вчера почнах да боядисвам текстил, а от седмица - две правя опити и да си шия дрехи. Харесвам фотография, макар че съм абсолютно дърво в тази област. Laughing
Другата ми страст е готвенето - обичам да правя вкусотийки, да експериментирам, да правя сладкиши, кексчета и всякакви други блага за душицата  Crazy Но малко ми е позабранено вкъщи, защото било калорично  Laughing Страшно много обичам кучета - без значение породисти или не. Най-вече кокер шпаньоли, много са ми усмихнатички. Ако някоя от вас има (и е от Варна) не се чудете коя е тази луда срещу вас, която ви се усмихва и подскача от радост - аз съм!  Crazy

Забравих да допълня - маниячка съм на тема обувки  Love и заради тази моя страст май съм на косъм да изхвърча от вкъщи   smile3557
« Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 18:36 от shtelly »
Цитирай

Здравейте,
Аз съм от форум за хобита  newsm78
звучи смешно
Цитирай

София - град

Здравейте, казвам се Софи на 20 години съм, нямам деца, но се работи по въпроса.  Smile От София съм. Не уча нищо в момента, защото все още не зная към какво да се насоча, а и честно казано хич не ми се учи...  Rolling Eyes
Хоби - събирам списания Космополитан  Laughing Laughing Laughing Laughing иначеее обичам да се грижа за Орхидейте си за момента са само две защото нямаме достатъчно място, но ще станат повече!
Друго, обожавам да снимам мога това да правя по цял ден и сега отпуската така си я прекарвам. Наложи сее да снимам няколко концерта и така се сдобих с апарата си и от тогава... Не се спрях.

Иначее не съм омъжена, имам си приятел от 10 години, октомври стават 11   Love , скоро ще има сватба, но кога точно все още не е ясно.

Ами май е това  Smile
« Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 19:51 от Sofilady »
Цитирай

извинете че несъм по темата но някой ще ми даде ли линка за темата-декоративни свещи
Цитирай

Варна

извинете че несъм по темата но някой ще ми даде ли линка за темата-декоративни свещи

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256243.0
Цитирай

София

Казвам се Николета на 20 години от София.Обичам да рисивум на хартия и на нокти, да изработвам разни неща и понякога да готвя.
Цитирай

Здравейте и от мен. Smile
Казвам се Йорданка (на галено - Дани) и съм на 16 год. Сигурно се чудите, защо съм регистрирана във форума на бг майките, но от сега Ви казвам, че нямам деца (много ми е рано) Просто има много интересни и полезни теми. Уча в Бургас в испанска паралелка, но поради лошата дисциплина на класа ни, толкова го и знам испанския.
Хобита - Обичам да рисувам, да чета книги, да се занимавам на компютъра..Аз съм от хората, които обичат тишината и спокойствието, а не навалицата.
Друго не се сещам какво да кажа.  Smile
Цитирай

Варна

Здравейте Smile

Казвам се Аглика, на 22 години съм, от Варна. Много обичам да си губя времето с правенето на различни нещица, така че това определено си е мястото за мен - правя бижута, рисувам, много съм запалена по фотошопа, макар да има още много да уча... страшно много се забавлявам с тези ми хобита и мога в продължение на часове да си нареждам мъниста и перлички и да рисувам моделчета докато съвсем се схвана от седене и меко казано ми е мечта да се занимавам с това по-професионално  Embarassed

Засега толкова от мен, лек ден на всички Smile
Цитирай

.
Цитирай

.
Цитирай

Варна

От няколко години пиша във форума и чак сега се решавам да се запиша в темата.
Казвам се Лора, на 31 години от Варна. Щастливо омъжена, с един син на 4 години и половина. В момента съм домакиня и майка, но се надявам скоро да започна да уча специалността която искам.
Хобита - всичко свързано с интериорен дизайн - проектирам у дома, разучавам Аутокад, Архикад, още няколко американски програми за интериорен и екстериорен дизайн. Събирам определени списания на тази тема, чета книги. Правя макети и кукленски къщи ( за радост на децата около мен, защото ги подарявам). Обичам често да променям дома си и от стари вещи да правя нещо ново.
Отскоро имам котка, така че съм в групата на котколюбките  Smile
Цитирай

София

здравейте. Казвам се Нора.Пиша отскоро в този сайт.На 26 години съм.  Бих искала да се занимавам с информационни технологии. Това възнамерявам да запиша следващата учебна година. Чета книги слушам музика,
но имам една голяма страст искам да стана фризьорка.
Цитирай

Здравейте и от мен 55
Казвам се Лора и съм на 31 години от София. С приятеля ми сме заедно от 13 години, от 7 живеем заедно. Нямам деца, надявам се скоро и това да стане Smile От около 2 години започнах да се занимавам с цветя. Искам  тази година да се захвана сериозно и с конна езда. Когато имам повече време правя и макети. Правя украси, мартеници и т.н., защото това страшно ме разтоварва. Голяма страст са ми животните и най-вече кучетата Smile Има много неща, с които искам да почна тепърва да се занимавам, но все не ми оставя време Smile
Цитирай

Здравейте, казвам се Пепа на 38 ( почти 39 ) майка на две прекрасни деца - кака Деница на 15 и половина и малък Веси ( Веселин) на 3г и 10м. Щастливо омъжена от 17 години ( лелеее как лети времето). По професия детска учителка. Свободното ми време е изцяло посветено на децата, а когато успея да открадна малко време и за себе си обичам да чета - всъщност мисля, че не е минал ден откакто съм се научила да чета без книга. Обичам да рисувам, а най - голямата ми мечта е да напиша детска книга и горещо се надявам да осъществя тази своя мечта. Също обичам да пътувам и да се разхождам - може и по улиците Cool - защото докато вървя успявам да видя много повече.
Цитирай

някъде

Елена, приятно ми е.
На 28 и 1/2г  Rolling Eyes, с дете на 2г.
По професия съм служител по сигурността на информацията. По душа- творец на малки неща.
Обичам да плета, предимно за дребната.
Цитирай

София

Здравейте   bouquet
Светла на 28 години. Още нямам дете.
Занимавам се с консултантска дейност, твърде широкоспектърна.
И когато имам време от задачи, чета ужасно много книжки и по-малко шия гоблени и плета на две куки.
Някога умирах и за пъзели, но в момента липсата на пространство у дома ме спира да започна един с 4000 масти.
Цитирай

Здравейте,
Да се представя и аз - казвам се Таня, на 33 съм и имам дъщеричка на 1 г.
От Стара Загора съм, по образование филолог (немска филология), понастящем в майчинство. Голям фен на фентъзито, меломан и бивш (засега) танцьор (латино).
Много ми е приятно да се запозная с всички вас и толкова съжалявам, че чак сега откривам този форум!
 newsm51
Цитирай

Здравейте,
ето го и моят ред Smile Казвам се Анелия на 25 години от Пловдив Smile Работя много и се забавлявам много  Wink Обичам да пътувам, да практикувам екстремни спортове - като скокове с бънджи и алпинизъм, да сърфирам из нета и кибича във социалната мрежа фейсбук.
Цитирай

Здравейте,
казвам се Габриела, на 21 години съм, студентка. И аз се регистрирах в сайта, заради интересните теми и съвети, които откривам. Живея с приятеля ми и прилагам в дома ни доста интересни идеи от темите за хол, баня и кухня Smile Запалена фенка съм на фентъзито било то под формата на книга или кино. Обичам много животните -  сега имам куче(порода самоед) и рибки, преди това се грижех за зайчета и коте. Отскоро проявявам интерес и към темата с хобита - благодарение на нея съживих 4 стайни растения и ще пробвам по обясненията в темата да накича оригинално пиефлора с цвета за подарък Party
Цитирай

Здравейте и от мен smile.Казвам се Ивелина на почти newsm59    19 години от Русе съм.От миналата година пиша в този форум.Занимавам се със рисуване.Обичам  да слушам музика,да чета списания,вестници,книги,да стоя на лаптопа,да се излизам на вън със фр,обичам пътуванията,природата.Колиекцинирам списания,вестници,плакати,картички,календарчета,салфетки 
 Имам 2 вълнисти папагаллчета Mr. Green.Ако някой иска може да се сприателим да ми пише ЛС(лично съобщения)
« Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 15:22 от malkata_pisanka »
Цитирай

Аз обожавам да се занимавам с цветя, никога не ми стигат тия в къщи Laughing Мъжът ми каза, че ще ме прати при мама, ака не останело място за живеене от китки. Very Happy Много обичам и да снимам, но съм си само любител Embarassed Плета даста добре, ааа и.... танции, мога да танцувам с часове 35
Цитирай

Чак сега виждам тази тема за запознанства. Откривам много общо с толкова хора  Very Happy Хубава идея.
Аз съм Диди, на 27, от София (но живея в Бостън). Омъжена, все още без деца. Минавала съм през много от хобитските теми но поддържам присъствие главно в котешката, не мога да им смогвам на всички. Освен котката имам и аквариум с риби, и голяма любов към сръчковски занимания - украси, майсторене, шиене. Когато не ме мързи, обичам и да плета. Артистична натура съм и обичам да рисувам, да моделирам или просто да снимам красиви неща. По професия съм художник илюстратор/аниматор, и работя във фирма за образователна медия за деца. Приятно ми е да се запознаем!
Цитирай

Здравейте. Казвам се Али, на 21 години съм. С годеника ми сме заедно от почти 6 години, нямаме деца. Обичам да рисувам, харесвам да правя скрапбукинг. Почитател съм на животните, в частност - кучетата, въпреки, че съм имала най-различни. Запалих се по гоблените, и с помощта на момичетата тук, започвам лека по-лека да навлизам в нещата. Харесвам всичко свързано с изкуството. Не ми се отдава да плета, освен най-обикновена плетка. Падам си малко завеяна, та лесно се паникъосвам. Не преценявам сложността на дадена задача и после си се ядосвам на себе си.  Разучавам различни компютърни програми, но това става бавно и славно Smile
Цитирай

Sofia

Здравейте! Аз съм Ваня ,на 20години.Нямам деца.Отдавна чета форума ,но вчера си направих регистрация и мисля да се включвам отвреме навреме.Студентка съм и уча в Музикалната академия в София Smile
Цитирай

Здравейте! Аз съм Станислава, но ми викат Таничка. На 14 години съм. Искам да стана дизайнер, но пък и ми се занимава със сладкарство. Обичам да слушам музика, да чета, рисувам, шия и приготвям някой друг сладкиш. Занимавам се със спорт близо от 6 години. Също се запалих да правя всякакъв вид десерти, заради майка ми и момичетата от този форум.
Цитирай

предимно София

Здравейте и от мен  Hug
На 27г. от скоро омъжена, без деца Rolling Eyes По професия ландшафтен архитект, по душа - цветар Smile Опитвам се да събудя темата за рязан цвят, а (най-често тайно) следя темите за градинарство, ръчно направени съкровища, фотография и много други  Smile
Цитирай

София

Здравейте!  smile3504
Казвам се Невена (Нефи), на 20г. съм, студентка (английска филология в Софийския Университет).

Отдавна следя раздела за здраве и красота тук, но наскоро взех много да се застоявам в Хоби и се престраших да се регистрирам. Опитвам се да следя едва ли не всичко тук с малки изключения (иронията - не обичам цветя). Всички тук са страхотни и с удоволствие черпя идеи и опит  Love
Цитирай

Здравейте, аз съм Вики! Нова съм тук, но щом видях, че има тема за любими занимания, веднага реших да се включа  Wink
Моето хоби е да се занимавам с мода, както и с развитието на блогове и сайтове, затова наскоро си направих собствен моден блог. Голяма маниачка съм на тази тема  Laughing Laughing Laughing
Главната ми цел е да превърна хобито си в сериозна работа!!!
Цитирай

Здравейте, казвам се Пепа на 38 ( почти 39 ) майка на две прекрасни деца - кака Деница на 15 и половина и малък Веси ( Веселин) на 3г и 10м. Щастливо омъжена от 17 години ( лелеее как лети времето). По професия детска учителка. Свободното ми време е изцяло посветено на децата, а когато успея да открадна малко време и за себе си обичам да чета - всъщност мисля, че не е минал ден откакто съм се научила да чета без книга. Обичам да рисувам, а най - голямата ми мечта е да напиша детска книга и горещо се надявам да осъществя тази своя мечта. Също обичам да пътувам и да се разхождам - може и по улиците Cool - защото докато вървя успявам да видя много повече.

Мечтата ти е прекрасна  Wink Само искам да ти кажа, че ако наистина тове е нещото, с което наистина искаш да се занимаваш- действай!!! Никога няма да има перфектен момент да започнеш, така че сега е момента. Пожелавам ти успех Wink
Цитирай

...miracle...

Не мислите ли, че е крайно време и в този подфорум да си направим темичка, в която да се запознаем виртуално? Преди време фотошопките си спретнахме такова представяне и беше много забавно.
Да започна аз, нали?

Казвам се Мария, на почти 32 години, от Карлово. Имам дъщеря Мартина на 1г и 6м. Учител по математика и информатика съм. Определено от тук се запалих по Фотошопа. Друга страст са ми цветята-и стайни, и градински.
Здравейте!
Много хубава тема.
Аз съм Съншайн- Съни. От скоро семейна. Сега мечтая семейството ми да става все по-голямо. Дано скоро мечтата ми за бебе се сбъдне. Обичам да се занимавам с много неща мисля, че няма нужда да ги изброявам.
Обичам понякога да пиша в форума, а понякога спирам да пиша защото взимам всичко присърце и така си вредя.
В момента хобито ми е да разхождам кучето си и да го обичам. Мъжът ми работи на смени и се налага да стоя самичка доста дълго време.
Надявам се много неща да се променят в живота ми в най-скоро време към по-добро. Защото си мисля, че винаги след злото идва доброто иначе какъв е баланса.
 Това е за сега от мен.  bouquet
Цитирай

здравейте  Laughing  Laughing  Laughing казвам се Галя, работя и живея във Велико Търново. На 42 г. съм. Имам 2 деца - момиче и момче. Обичам да се занимавам с цветя и ръчно плетиво. Наскоро се регистрирах и сега реших да се включа и аз.
Цитирай

София

Здравейте, да се представя и аз - по-добре тук, отколкото във всяка тема, която следя Smile
Аз съм на 24 и живея в София, бременна съм с първото ми дете и като безработна си уплътнявам времето с бродиране, плетене на една  две куки, рисуване, готвене, редене на пъзели (в скоро време) и четене тук!  Hugмного е приятно при вас!  bouquet
Цитирай

Здравейте и от мен, то май други мъже тук няма, но все пак ... Аз съм Джак и съм на почти 27 години . От 4 години съм татко на една вече 8 годишна госпожица , а от 8 години съм горд стопанин на кученце без порода . Освен това с детето всяка пролет съдим цветя на балкона . Колекционирам календарчета и етикети от дрехи . Обичам и да снимам , но не се смятам за особено добър , а и не ми се занимава да обработвам снимките обикновено . Не съм женен по закон , но сърцето ми е подарено от 7 години насам Smile
Цитирай

Здравейте! Следях повечко темите за красота и малко съм пропуснала хобито, но занапред доста ще се включвам, та... Казвам се Силвия, на 25, с приятеля ми живеем на семейни начала, все още нямаме деца, но по план и това предстои да премине на по-горно ниво. Smile

От съвсем малка се занимавам с ръкоделие - шия на шевна машина от 12-годишна, рисувам, правя бижута и аксесоари от всякакъв вид и модел, изработвам украси за дома си и всякакви такива щуротии. По принцип съм фен на "от нищо нещо" и за почти никакви пари да изработвам всякакви проекти. Обичам да снимам, като цяло имам много изчанчен поглед върху нещата и много идеи. Покрай новата ни малка сладка квартирка и покрай апартамента, в който живеех с родителите ми преди това, се научих от първа ръка как се боядисват стаи с латекс и фасаген и как можеш да внесеш разнообразие в дома си чрез тези средства, пък и като цяло как да разнообразя интериора.

Това ми е хоби, разбира се, тъй като работя като мениджър на лаборатория и освен всичко останало съм и студентка (карам магистратура). Напоследък ми се прииска да си имам и цветя, но там някак си нещата не ми се получават.  newsm78 Имам нужда от много помощ и съвети по случая, както и за плетенето, защото много ми се иска, ама хич не мога.  35
Цитирай

Здравейте, аз съм Тони. На 22 години и все още съм студентка. Като хоби ми се явява фотографията и за това мисля скоро да си спртнка курс-самообучение по фотошоп. Виждат ми се доста свързани двете неща! Smile Иначе много обичам да чета и да се занимавам с разни ръкоделия.  Smile
Цитирай