Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Понеже още не съм, а според една приятелка на майка ми, която работи  в МОН, можело между 1-ви и 15-ти юни само...
Цитирай

Не би трябвало да имаш проблем. Ако самото училище няма зададени срокове, можеш да го запишеш по всяко време, дори да си избереш госпожата. Подава се молба и акта за раждане, а по късно удостоверението за завършена подготвителна група. Така беше при нас.
До колкото си спомням крайния срок беше 15.09.
Цитирай

София

Много от училищата ще започнат да приемат молби след 24.5. Гледай да не закъснееш, ако изчакаш началото на юни. Зависи дали има много кандидати за това училище.
Цитирай

София

СуперТеди, тоест в момента не приемат? 125 СОУ ми е целта - май е доста желано училище.. Никъде в сайта на МОН и РИО София град нищо не пише:(
Цитирай

някъде ... тук ...

Молби се приемат, но официално записването е от 1 до 15 юни. Виж тук и тук Peace
Цитирай

София

А защо не провериш в самото училище? Не е необходимо да ходиш - намери от 144 телефона на училището и се обади.
Не съм напълно сигурна, но май в училището на дъщеря ми вече приемат молби.
Цитирай

София

Яснооо разбрах. значи може да се подаде молба сега, а записването е само между 1-ви и 15-ти юни.
Цитирай

някъде ... тук ...

Да, ние подадохме само молба и копие от акта за раждане на Ради. Записаха го в една тетрадка - списък. На 7.06 сме на родителска и тогава ще кажат подробностите по самото записване Cool
Обади се в училището да питаш за по-сигурно Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.