Китен

  • 9 637
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
ОК сменям дестинацията - няма значение къде - кажете къде ви е харесало и е подходящо за бебе на 8-9 месеца примерно-да е българското черноморие все пак Laughing

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Миналата годан в Магнолиите беше 180 лв. на човек инклузива Sick

# 20
  • Мнения: 82
Аз знам. 104 лв за 4овек на ден на базата all inclusive за август.Дете до 12 години при двама пълноплащащи родители бесплатнно

# 21
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
В Китен ти препоръчвам хотел "Кооптурист".Много е чИсто,не е на шумно място и не е много далеч от плажа.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата годан в Магнолиите беше 180 лв. на човек инклузива Sick

няма такова нещо...
И ние бяхме там и ние ядохме и пихме и се веселихме.  Flutter

65лв. за август (края) и 55лв. за септември беше!

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 17:21 от Шани

# 23
  • Мнения: 410
bloomnicer, за тия цени дето са ги изтипосали Рилена трябва грандиозен основен ремонт да са направили, преди 3 години там си беше откоровена мизерия съчетана с грандомания. Сигурно твоите впечатления са по-пресни, но аз скоро май няма да събера смелост за там...
Още едно място, което горе-долу става - Кремиковци. Най-големия + встрани от шумотевицата е!

Миналата година бяхме в Рилена и определено за цената която плащахме си струваше,че то направо си беше ефтиниика.Стаите са много хубави,банята е прекрасна,има телевизор и кабелна.Косура им беше,че нямаше климатици ,а нощем жегата направо е убииствена #Cussing out
Аз съм доволна от там и бих отишла там тази година с детето.ресторантчето им е приятно,а и готвача е добър,има басейн и детски кът.Аи плажа не е кой знае колко далече.Тихо е,което е най-важното,далече е от шумотевицата.

# 24
  • Мнения: 72
А какво влиза в тази цена-65 лв

# 25
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Явно "по вкус и по цвет товарищи нет" както се казва. Едни места са идеални за някои,
а за други не струват. Аз си държа , че Рилена е прилично място като съотношение между
цена и качество и най-вече наличието на басейн за мен е важно. За бебе на няколко месеца
сигурно не е.Тези Магнолии ми хванаха много окото.Как можахте да ги извадите точно
сега като вече съм капарирала морето. Crossing Arms Все пак ще си ги сейфна за догодина , но не
е лошо да разбера все пак цените.Тук предположенията варират в широки граници ,а в сайта
кой знае защо не са ги споделили.Моля някой ако добие тазгодишна информация-да свирне Rolling Eyes

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Грийн парк хотел в Китен е страхотен - миналото лято ходихме семейно от 15 -ти август. All inclusive за двойна стая беше 105 лева на ден. Храната беше много разнообразан и обслужването на ниво. Много сме доволни. В самия Китен е доста пренаселено, но хотела е уединен, с басейн 650 кв.м. и шезлонги. Плаж "Атлиман" не е далече, но не е особено чист.

# 27
  • София
  • Мнения: 250
Всеки си има изисквания, разбира се, но явно моята информация за Рилена не е актуална. Сигурно са направили ремонт, а може да са се сменили и стопаните, така че си заслужава да се хвърли едно око и на тази оферта.
Все пак щеше да ви направи впечатление, ако гардеробачето в коридора играе ролята на стена, а на закуска ви сервират вместо кафе леко кафеникава блудкавост Wink
Това, което ме притеснява за там са комарите, имаше ли ги там миналата година?

# 28
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Всеки си има изисквания, разбира се, но явно моята информация за Рилена не е актуална. Сигурно са направили ремонт, а може да са се сменили и стопаните, така че си заслужава да се хвърли едно око и на тази оферта.
Все пак щеше да ви направи впечатление, ако гардеробачето в коридора играе ролята на стена, а на закуска ви сервират вместо кафе леко кафеникава блудкавост Wink
Това, което ме притеснява за там са комарите, имаше ли ги там миналата година?

Имаше комари - доста. Предварително бяхме обурудвани с мазило и машинка Райд против комари.

# 29
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ми моите впечатления от Рилена са от 2005 г- началото на юли. Комари не си спомням да са
ме тормозили , а ако имаше то задължително щяха да изядат мен и малкия. Това с гардеробите
 newsm78 ние бяхме в апартамент , с климатик и вана / е не е 120 кв.м но бива/, 2 възрастни и
2 деца за 60 лв/вечер ми беше много прилично.Миналата година се запалих от вас за Грийн парк
и всъщност и от там съм доста доволна. Инклузивът е хубаво нещо , ама малко ми писнаха оцвете
ните сокчета и менюто- уж много неща , но са едни и същи почти винаги. За малко дете не е лошо,
но трябва да се бута доста количката до Китен , ако човек реши да се разходи до там. Май нався
къде е по- хубаво отколкото човек да седи затворен в панелните ни комплекси.Така че кой където
реши - приятно изкарване на всички. Peace

Общи условия

Активация на акаунт