бисквити

  • 2 173
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Какви бисквити давате на децата си?

Плазмон не ми вдъхват доверие - съдържат мляко и ароматизатори.
Като се зачетох по-внимателно 2 от Е-тата на обикновените бисквити са си опасни направо. "Закуска" имат и яйце в състава си. Има и турски Чичибебе - ама и в техния състав имат 2 реда щуротии.

Та взех много да се чудя и се надявам на идеи от вас.

# 1
  • Мнения: 1 701
Ми аз взех да не се втелясвам толкова и вчера й дадох обикновени бисквити на Нестле /от тези без мляко и масло/ да си гризе и беше доста щастлива!   chef Друг е въпроса, че половината от бисквитата отиде във вид на трохи из количката и дрехите...  Grinning

# 2
  • Мнения: 596
Обикновените бисквити на Нестле.

# 3
  • Мнения: 288

обикновени бисквити на Нестле /от тези без мляко и масло/
 Sunglasses

# 4
Нестле  newsm10
Преди време имаше и едни пакети бисквити-буквички,жалко че изчезнаха

# 5
  • Мнения: 178
Бисквити "закуска" не съдържат яйце,малката ми дъщеря е с алергия към яйца и затова и вземам от тях.

# 6
  • Мнения: 832
Ми аз взех да не се втелясвам толкова

И аз така, то ако трябва да се вталясвам, трябва нищо да не му давам ако гледам етикетите. Давам Закуска, Обикновени на Нестле, и с масло и без масло, Еверест с мляко, вече и какаовите. Общо взето вече почти всички бисквити, които ги има на пазара съм му давала.

# 7
  • Мнения: 6 461
Давам "Закуска" и обикновени бисквити.

# 8
  • Мнения: 772
Давам Чичибебе Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Давам обикновени бисквити,или Ревю с овесени ядки.

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Давам бисквити на Хипq ejf jepr http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=671. А тези дни ще й правя аз домашни, имам рецепта за бебешки бисквити.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 215
Никакви. Не виждам смисъл и полза от даването на бисквити.

# 12
  • Мнения: 2 677
Преди да захраня с глутен, давах Плазмон. От съвсем скоро давам "Закуска".

# 13
  • Мнения: 125
Аз давам Нipp - Baby keks, но скоро ще минем на Nestle

# 14
  • Мнения: 100
Уффф, на 7,5 месеца е човека. Знам, че няма да мога да го пазя до безкрай от боклуците, които ядем по принцип, но поне в началото много ми се иска да се опитам.

Марулка_с,  би ли ми дала рецептата за бисквитите.

Виви, с какво заместваше бисквитите. То важното е зърнени храни да се консумират. Аз попара смятам да не давам. Ако се откажа и от млякото с бисквити малко ще се затрудня с разнообразието.

Общи условия

Активация на акаунт