Името на нашето слънчице... Съвет

  • 3 891
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 576
Кристиан newsm10

# 31
  • Мнения: 9 973
и моя малък мъж ще се казва Кристиян!На баба си Христина,но не заради нея,ами го чакаме към Кръстьов ден и съвпадение!
Тъпо е да го кръщаваш на някого!Името ти харесва и му го даваш!Да не прилича на друг,а на себе си Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 362
Кристиан Peace

# 33
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Светлин е много хубаво име  Peace на галено може да му казвате  и Ети.

И на мен ми харесва Светлин,а и не е толкова популярно.
Поне,живот и здраве,като го викнеш навън-няма да се обръща половината квартал.  Joy
Разбира се,не искам да обидя никой,но дъщеря ми се казва Александра,и като я викна-се обръщат поне още 2-3 дечица.  Wink

# 34
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Гласувах за Кристиан, въпреки че и двамата ми братя се казват Светлин (единият е от първия брак на татко).

# 35
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Светлин  Peace

# 36
  • Мнения: 80
Гласувах за Кристиян. Повече ми харесва.
Имам въпрос извън темата: казваш че ти е първо детенце,а отдолу имаш лентичка на момиченце на 11 месеца. 
Лека бременност и поздрави

# 37
  • Мнения: 1 138
Гласувах за Кристиан

# 38
  • Мнения: 2 567
Въпреки, че вече е доста разпространено, името Кристиан ми харесва повече от двете.

# 39
  • Мнения: 4 965
...
Имам въпрос извън темата: казваш че ти е първо детенце,а отдолу имаш лентичка на момиченце на 11 месеца. 
...

И мен това ме озадачи  newsm78.

# 40
  • Мнения: 4 965
...
Може ли един въпрос  Embarassed виждам, че имаш бебка на 11месеца, как така след месец чакаш и момченце? #Crazy
...

При това, по-малко от месец.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Светлин-не съм суеверна Peace

# 42
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Гласувах за Кристиан

От мен поздравления, че си се решила на такава малка разлика м/у дечицата   bouquet
Даже се загледах темата да не е от мин год., и да ви е изненадала някоя мадама  Crazy

# 43
  • Мнения: 5 468
И двете имена са хубави Peace.

# 44
  • Мнения: 4 965
Въпросът не е в това, че ще има деца с толкова малка разлика, а в изказването, че това ще им е първото дете  ooooh!.
 #Crazy
Момиченцето не е ли дете?

Общи условия

Активация на акаунт