Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Вчера на консултация хисарските майки отново ме изумиха....
Една от тях даде на 1-годишната си дъщеричка да пие сода...и то го направи по съвсем естествено (явно отдавна го прави)....и детето си пийна (явно е свикнало)  Rolling Eyes
Цитирай

София

Е, какво толкова, няма да му ръждяса стомаха. Вода е, все пак.
Цитирай

София

Аз съм виждала, бебе на 1 г. в количка да смуче от сламка Кока Кола, ти си видяла такъв безобиден вариант Smile.
Цитирай

България-за сега

Аз си мисля,че газирано безалкохолно не трябва да се дава на такива малки дечица.Това си е лично мое мнение,разбира се.
Цитирай

София

То газираното не пречи, но хисарската вода е много силно минерализирана. Сигурно /и дано/ е било изключение.
Цитирай

При хората, които обичам

Лекси, хисарските бебета се раждат с имунитет към водата Mr. Green

Хелта, по-спокойно.
Гледам, че Боян е набор на Васи. Ходи ли на градина?
« Последна редакция: чт, 10 май 2007, 14:52 от ДЕ ВАня »
Цитирай

София

ъ.. след бисквити в киселото мляко на бебе на 1 месец.... това ми се вижда съвсем безобидно!
Цитирай

в Низината

Аз си мисля,че газирано безалкохолно не трябва да се дава на такива малки дечица.Това си е лично мое мнение,разбира се.

И мое също! Naughty
Цитирай

София

То газираното не пречи...

Не знам колко пречи, но не съм чула въглеродният двуокис да е полезен  Rolling Eyes, още по-малко пък да си вкарваш зорлем киселина.
Аз съм малко крайна по отношение на газираните напитки Embarassed и при малки деца го намирам за безотговорно.
Цитирай

Гледам, че Боян е набор на Васи. Ходи ли на градина?
Не,не ходи.Спряхме го ,защото много боледуваше
Цитирай

При хората, които обичам

Моите са опитвали газирано, но далеч след втората си година.
Няма да защитавам хисарските майки, но минералната вода тук е даденост и отношението към нея е същото както и към водата от чешмата. Не знаем дали е система това или е инцидентно даване...Не коментирам нещо, което не съм видяла.
Цитирай

Варна

Доколкото знам газираното вреди на зъбите. Нищо, че ще се сменят в последствие, по-добре е да не се тръгва по зъболекари от рано. Толкова ли не е имало обикновена вода?
Цитирай

София, център

Аз съм виждала, бебе на 1 г. в количка да смуче от сламка Кока Кола, ти си видяла такъв безобиден вариант Smile.

Да не си видяла моето  Twisted Evil
Цитирай

София

Чувала съм, че съставът на Кока Колата е близък като на сироп за кашлица. Като се отгазира малко и не е студена, (пак зависи от количеството и часовия пояс, заради кофеина).......какво толкова?
Цитирай

София

Да не си видяла моето  Twisted Evil
Crazy Ами ако си се навъртала из Люлин, може и твоето да съм видяла. Ааааа!!! Другият път да кажеш, че си ти, за да ти се скарам, а не само да се пуля безпомощно Laughing.

Чувала съм, че съставът на Кока Колата е близък като на сироп за кашлица. Като се отгазира малко и не е студена, (пак зависи от количеството и часовия пояс, заради кофеина).......какво толкова?
Това пък никога няма да мога да го повярвам Crazy, просто е изключено. Колата е вредна и всеки знае това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора