Какво бихте правили, ако ...

  • 3 099
  • 83
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Попаднете в друго измерение, епоха и хора?

Помечтайте си за времето, в което бихте желали да живеете Simple Smile Отпуснете си въображението - как сте попаднали там, първоначалния шок, как ви се е усмихнал късметът и какво се е случило впоследствие Simple Smile

Аз винаги съм си мечтала да съм живяла в средновековна Италия, да бъда единствената дъщеря на някой дож в Генуа и на празненството за пълнолетието ми да идват принцове - кандидат женихи от далечни и незнайни държави с големи кораби и ценни дарове...

Точно в този момент - във вихъра на празненството, на буйни танци, морни виночерпци, опиянени аристократи с блеснал взор, на мястото на прекрасната дъщеря се появявам аз  Shocked В същите одежди, коси до кръста, вълшебни очи и устни...

От малка си мечтая да живея в дворец, да се къпя сред белоснежен мрамор и снажни евнуси  Mr. Green Стройни девойки косите ми да разплитат и с благовонни масла да ме обливат...

Помечтайте и вие Simple Smile Наскоро ми казаха, че на ден трябва поне три пъти по 5 пет минути да си помислиш и помечтаеш за нещо хубаво Simple Smile Това бяха моите следобедни 5 минутки Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 999
Никакъв шок няма да преживея - световната литература и  кино са ме подготвили добре за този вариант. Единствено ще ме тревожи въпросът дали и как ще се върна.
А за мястото и времето нямам претенции - навсякъде ще ми е интересно, стига да не съм роб.

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз щях да съм Торкемада.
Край на включването. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 134
И аз в средновековието... Щях да съм съдържателка на публичен дом. Пищна, принципна и авторитарна.

Сега не става. Други са времената. Само "мама" станах, "ан" върви за друга епоха.

 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 183
И аз веднъж се размечтах, покрай "Атинянката Таис"-хетера, само по хитончета и сандалки...
Но...без паста и четка за зъби поне, не-благодаря.

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 10:39 от Ел

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз щях да съм Торкемада.
Край на включването. Mr. Green

Торкемада, великият инквизитор? ... Не-е-е, не ти вярвам.

Кажи поне, че ще си тайната любовница...

# 6
  • Мнения: 4 841
Никакъв шок няма да преживея - световната литература и  кино са ме подготвили добре за този вариант.
Това със сигурност!

А по принцип бих искала да преживея някои от най-великите сражения или битки в Световната история. Бунтове, революции, войни - такива неща.

# 7
  • Мнения: 7 474
Искам да съм Екатерина Велика за един месец примерно  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 806
аз внимавам отскоро какво си пожелавам Simple Smile

затова таквиз мечтания избягвам - току виж се сбъднали...

миналото е тъмно, а бъдещето, както го виждам, още по-.

май тук си е най-шаренко, т.е. сега...

# 9
  • Мнения: 3 423
Аз щях да съм Торкемада.
Край на включването. Mr. Green

Торкемада, великият инквизитор? ... Не-е-е, не ти вярвам.

Кажи поне, че ще си тайната любовница...

Тайните не са ми в стила. Торкемада! Точка!

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Замислям се дали да се върна много назад и да съм Мария Магдалена Blush или там някъде, преди Втората световна...да съм Мария Кюри. Имам слабост към изотопите...

# 11
  • Мнения: 1 937
Учен ще съм/ бих била. От неразбраните.
Един луд такъв, с внезапни прозрения.

# 12
  • Мнения: 6 991
Мисля, мисля и не мога да измисля какво да съм Rolling Eyes

Самодива някаква...? Ама те по кое време са живели Joy
Та представям си как случайно попадам в гората сред още едни такива диви и красиви като мен, че си магически способности. Иха Laughing

# 13
  • Мнения: 686
бих искала да живея в епохата на Клеопатра

# 14
  • Мнения: 410
Единствената жена пират,да обикалям моретата и да плечкосвам,каде какво ми падне Mr. Green
С огнени коси,с онези корсети,които извайват фигурата,с красивите бели ризи дълги до коленете,разкошните рокли,отрупани с мъниста,дантели и тем подобни джиджавки.
Да съм пират под прекритие.Най-красивата дама,с потекло,но с душа на дявол Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт