koga se razbira kak 6te rajdame?

  • 675
  • 6
  •   1
Отговори
molq vi kajete mi koga 6te razbera kak 6te rajdam iskam sekcio no o6te nikoi ne mi kazva ni6to v 33 gs sum

# 1
  • Мнения: 205
И аз съм като теб, в 32 но лекаря каза, 4е след като влияза в 37 ще вземе рещение и 4е сега е рано  Rolling Eyes Ще гледат бебето как е пораснало и от това зависи явно, маи е добре да не бързаме  Simple Smile

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз до последно бях за нормално раждане, но 7дни преди термин се оказа, че трябва да родя секцио. Така че 3дни преди термина родих с упойка.
Моля те, пиши на кирилица!

# 3
  • Мнения: 362
ами щом искаш секцио направо кажи на лекаря,плащаш и получаваш  Peace

# 4
  • Мнения: 173
Ами и аз чакам да вляза в 37 седм. за да разбера как ще раждам, но при мен има вероятност за секцио понеже тазът ми е тесен и зависи от това колко е пораснала главичката на бебо. А иначе може и пожелание, щом така искаш само, че се плаща. Аз ще раждам в частната клиника пък там и раждането и секциото се плаща. Ако е в държавна болница се плаща секциото, ако е по твое желание.

# 5
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Малко ме обърква въпроса ти  newsm78. Разбирам, че искаш секцио по желание. В този случай няма кого да чакаш нещо да ти каже, ти трябва да кажеш  какво искаш и съответно да си платиш, защото секциото по желание се плаща до колкото знам  newsm78. .... ако не е по-желание секциото ... как  ще раждаш ще разбереш в деня на раждането ако няма някакви изрични показания за секцио преди това ... всичко се случва в посления момент. Аз влязох за нормално раждане и след 13 часа родих секцио така че ...  Peace

# 6
  • Мнения: 311
Аз съм малко по-напред в седмиците и лекарката с която имам уговорка ми каза че ще ме прегледа на 21.05. (термина ми е на 09.06.07) ище реши как ще раждам. Прегледа ще е освен за бебето и генекологичен, за да види, кое раждане е по-подходящо за конкретния случай.

Успех

Общи условия

Активация на акаунт