Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Здравейте,
понеже ми свърши Мустелата за стрии и не мога да дам пак толкова пари за нов флакон,дали мога да продължа например с нещо друго ефикасно като например зехтин или крем за лице newsm78 #Crazy ама такъв който няма да сложа на лицето си?
И дали има някакви по-евтини кремове срещу стрии?
Забравих да спомена че съм в 34 седмица все пак.
Мерси Love
Цитирай

Варна

На "Дева" крема против стрии
Цитирай

София

Зехтин. Използвай полезните му съставки... Иначе с каквото и да се мажеш (стига да е мазно) ще има ефект!
 Peace
Цитирай

Sofia

На "Дева" крема против стрии

newsm10
Цитирай

София

newsm10 newsm10
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Аз се мачех освен с Мустела и с крема на Кокона и Мама + едно олио за бременни, но то беше от Германия подарък. Така че може да си купиш нещо от този род.
Цитирай

София

И аз съм за Дева, много добро кремче, а и почти без пари  newsm10
Цитирай

Аз пък се мазах с ... краве масло hahaha Незнам от него ли е или до кожа, но нямам нито една стрия.
Цитирай

BG

и аз с дева се мажа. малко трудно го намерам по магазините обаче и като престанах да се мацам 1 седмица ми избиха лилави линии по бедрата  Sad
Цитирай

На Икаров против стрии. Има нужните за колагена съставки и е евтин.
От един дерматолог знам една рецепта за стрии която много прилича на масажното масло на Икаров. Лошото е само в миризмата му. Не е много приятна но аз свикнах.    Smile
Цитирай

Стара Загора

Аз ползвам различни две опаковки Дева и при двата изби нагоре и си го доизмазвах като го изтисквах не през отвора където е капачката, а от другия край, много се нервирах.
Галеник, и Лиерак са много хубави, но и цената им си я бива и редувам скъп с по - евтин.
На Икаров маслото много ми  миреше на лавандула и ми става гадно.
Мустелата за колко време стига горе долу?
Цитирай

BG

Аз ползвам различни две опаковки Дева и при двата изби нагоре и си го доизмазвах като го изтисквах не през отвора където е капачката, а от другия край, много се нервирах.
и аз така, но само с оранжевата опаковка. със зелената опаковка не ми избива. от вчера пак се мажа с оранжевата, не е избило. дано да е биля накаква кофти партида и да се е изчерпала вече
Цитирай

Стара Загора

Точно с оранжевата опаковка, и двата пъти. С първата бременност помня че беше зелена, помислих че са я променили, сега не съм виждала със зелена. Ще потърся
Цитирай

днес тук, утре там...

И аз ти препоръчвам Дева  Peace
Цитирай

София

....Мустелата за колко време стига горе долу?
Ползвала съм само Мустела от четвъртия месец до раждането - 4 броя, но съм се мазала обилно и поне по два пъти на ден. Най - важното е да не се оставя кожата суха. За това както съм написала по горе - зехтина върши чудесна работа!
 Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора