При спешен случай....

  • 1 610
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Какво правите при спешен случай
счупен ток, паднала капачка, разлепена подметка, скъсан панталон, разтечен грим...
Всички изпадаме в неловки и неприятни ситуации...
Какво носите в чантичката си, което ви помага в спешните случаи...

Аз се убедих, че трябва да се носи силно лепило и пособия за шиене.... ooooh! ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 936
ми,аз не съм изпадала в такива ситуации....така,че не нося подобни неща  Crazy

# 2
  • Мнения: 21
Аз мисля, че едно от най-важните пособия за спешни случаи е безопасната игла!

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Да,безопасната игла е задължителна.
Ток ми е падал на улицата,е криво ляво се прибрах,не съм го ремонтирала на пътя,а лепило веднъж носих,но се разтече в чантата ми и се наложи да я хвърля

# 4
  • Мнения: 1 952
В такива случай нищо не правя, прибирам се криво-ляво и се оправям.
Имах един много смешен случай, скъса ми се ципа на панталона и се прибрах до вкъщи с едни дънки на майка, които тя ги носи като си оправя градината и които ми бяха и доста големи.
Минах през центъра, но никой не ме е гледал странно в интерес на истината.
Както и снощи, не можех да направя и крачка повече с новите ми обувки с висок ток и се прибрах до въкщи с едни болнични чехли.

# 5
  • Мнения: 27 524
Прибирам се  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 120
чупила съм 10см ток,едвам се прибрах
преди време си бях взела едни сладки обувчици,излезнах с тях и ми направиха целите крака в рани и кръв.не можех да направя и крачка повече,само търсех магазин да си купя възможно най-евтините и отворени обувки,та да мога да се прибера.да,но след всяка крачка ми потичаха сълзи.хвърлих обувките в най-близката кофа и трънах боса  Laughing гледаха ме доста хора,но не защото бях боса,а защото краката ми бяха в ужасни рани.влезнах в първия магазин и си взех джапанки  Joy но не смеех да взема друга обувка,все пак раните бяха пресни
та от тогава до сега винаги си взимам по нещо.миналия ден се окапах с кетчуп и хоп една блузка  Mr. Green няма да се прибирам мръсна я  Rolling Eyes лошото е,че започна да се случва често и мъжо мисли,че нарочно се капя  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 427
Прибирам се, да, няма да помъкна и помощни материали за такива случаи! Я се случи, я-не!От изброените беди ми се е чупил ток само-докуцуках си до спирката и си се прибрах по живо, по здраво!

# 8
  • Мнения: 3 211
повечето помощни материали ги имам в офиса, само дрехи за преобличане нямам, купувам си

# 9
  • Мнения: 1 120
повечето помощни материали ги имам в офиса, само дрехи за преобличане нямам, купувам си

аз винаги си нося един поларна жилетка в колата.там си седи зиме и лете.току що по някакво съвпадения,мъжо ми казва да си оставя едно потниче в колата,за спешните ми случаи  Laughing

# 10
  • Мнения: 836
Винаги в чантата си имам безопасна игла и огледало. Случвало се е да ми се скъса цип на патнталон, много неприятно...Замятам връхна дреха и се прибирам в къщи. Най-голямата излагация беше като бяхме гаджета с мъжа ми, заваля силен дъжд и макар да бяхме с чадър, спиралата ми се беше разтекла. Чак като се върнах в къщи, видях, че приличам на Алис Купър, а той си мълчи... Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 473
Винаги в чантата си имам безопасна игла и огледало.

Това важи и за мен. Преди носех и комплект конци с игла и малка ножичка, но ми писна да ги прехвърлям само от чанта в чанта и ги зарязах. Иначе ми се е случвало да нося резервен чифт бикини, в едно определено време от месеца.

# 12
  • DE
  • Мнения: 521
3 пъти ми се е случвало да чупя ток - първия път за щастие беше почти пред обущарско ателие, та ми го оправиха.
Втория път токчето остана между едни павета, докато бях на гости на мъжа ми - нямах други обувки (бях отишла само за уикенда) и го пратих да ми купи - донесе ми едни, не ми харесаха, върна ги и ми донесе нови, които бая време след това си ги носих с кеф  Laughing
Третия път го закачих на един ескалатор в събота, когато наоколо е пълно с народ - е, гледаха ме малко странно, но си докоцуках до дома... За съжаление в ситуации като тези лепилото не помага  Naughty

Иначе винаги гледам да имам лепенки за мазоли в чантата, особено когато ходя на шопинг  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 631
Веднъж на работата ми се Е разшил (не знам как Rolling Eyes Whistling) панталона точно отдолу  Shocked
Все едно са ми го порнали да ме .....  Twisted Evil
Добре че случайно предния ден бяхме намерили в единия шкаф конец и огромна игла (обущарска), та влезнах в тоалетната и се заших  Mr. Green
Иначе в чантата нищо подръчно не нося освен отварачка, че все не знам къде ще ми се наложи да си пия бирата  Joy

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Точно на две пресечки преди офиса ми се счупи токът на обувката, но си докуцуках до офиса и си обух други обувки.

А веднъж токът на ботуша ми се закачи в повгъва на палтото, докато слизах по едни стълби, освен, че щях да се пребия, се стреснах сериозно. Прибрах се в офиса пак и обух други ботуши. Имам малка мания да си държа по един-два чифта според сезона и настроението  Mr. Green

А друг път ми се скъса ципът на полата. Бях със сравнително къса блуза и постояянно я придърпвах надолу и точно този ден имах срещи, разговор с шефа и вечерен курс... И си ходих разпрана  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт