Познайте кого видях?

  • 2 391
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Живата модка на мен направи отново ноктопластика и черен лак тип вещица, и аз много се фукам.

# 16
  • Мнения: 6 992
Слънчев я, как се прецаках да ида на упражнение след цяла седмица излежаване, да стана в 7 и ни колеги, ни преподавател Crazy Остана ми разходката до СУ Joy

# 17
  • Мнения: 157
Блонди , усмихни се , и ти имаш хубаво слънчице до теб. yes

# 18
  • в Низината
  • Мнения: 705
Помислих си, че пак някой е видял задника на еди-кой си ли пък че ще обсъждаме кой и откъде си е купил обувки, а пък то...

И от мен успешен ден на всички и търпение - до края на работния ден остават някакви си 6-7 часа. newsm53

# 19
  • Мнения: 54
Хайде и от мен: лек за работещите; приятен за нас, професионално разхождащите се!
  bouquet  bouquet  bouquet
лек и много усмихнат да е  newsm51

# 20
  • Мнения: 503
Хубав ден и от мен! До 8 ч. се опитвах нищо да не виждам, но народа вече щъкаше наоколо newsm32  261uu, а слънцето проби пердетата...   smile3507

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Запчнах деня си с хубаво настроение, но преди малко установих, че едната ми обица я няма. Стана ми гадно, не заради стойността, но са ми скъп подарък от мама. Дано е паднала още вкъщи. Развали ми се настроението и сега цял ден това ще мисля.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Хубав ден на всички и от мен!  bouquet
 Аз също днес започнах с настроение деня си и ми е едно такова приятно превъзбудено - не мога да не споделя с вас, че днес се очаква да стана леля  Crazy
Моля се всичко да мине добре и до края на деня да се радваме на живо и здраво бебче Praynig
Стискайте палци!

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 11:07 от soff

# 23
  • France
  • Мнения: 726


Вързах се. Хитро! Това ли е петъчната тема?

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 11:24 от pechovska

# 24
  • Мнения: 2 353
  Шегувах се за кафето  bouquet

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да, вярно е слънчево и ведро вън...
Но за мигрената няма пречки  Tired

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Софи, веднага си поправи грешката!!!!!!!!!!!!!!!!!!
не живо

Вързах се. Хитро! Това ли е петъчната тема?

Леле, благодаря!!!  Embarassed
Надявам се НА живо и здраво бебче и съм сигурна, че ще е така!!!
Така е като все забравям да ползвам ПРОВЕРКА ПРАВОПИС  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 569
Хубав ще да е денят. Като знам, че утре заминаваме на тийм билдинг в Търново и ми става още по-хубаво.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Внимавай с тия тийм-билдинги, че точно там най-често стават неща, за които после се пускат теми в "Дом и семейство"  Naughty

# 29
  • Мнения: 503
soff, чудесно! Пожелавам на племенничето ти да излезе по най- лекия за него и мама начин! После да се похвалиш.

Общи условия

Активация на акаунт