Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 май 2007, 08:48 ч.
  • Преглеждания  1 538  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 2 016
Привет!
Дъщеричката ми след 2-рия прием Цефцил (който беше в 8 часа сутринта) по обяд и се появиха червени петна по личицето. Занесох я педи да я погледне - прегледа я цялостно и каза че е от слънцето  Rolling Eyes
Вчера вечерта дадохме поредната доза от АБ и тая сутрин като станахме петната по личицето и са станали много по силни и вече има и по гърдичките и гръбчето (но там са по ситни и бледи). Никъде другаде няма.
Възможно ли е това да е алергична реакция от АБ?
Сега звъня на педи, но не ми вдига  Sad

Имам в наличност Калциев - Глюконат лактат, но не знам дали е подходящ като антиалергетик в момента  Rolling Eyes

Реклама
# 1
  • Там някъде
  • Мнения: 1 113
На дъщеря ми Цефзила също не й понася. При нея непоносимостта се изразява с повръщане. Не давай следваща доза докато не я види лекар.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 230
Една от реакциите  е обрив.
Ако може го спри.

# 3
  • Мнения: 2 016
Да, тая сутрин не и го дадохме.
Ей сега успях да се чуя с педиатърката и - по обяд сме при нея да я види отново, и тя също каза да спра АБ.

Ох, дано всичко е наред че покрай тоя вирус дето лепна миличката много се напати  Praynig

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт