Уред против комари и бебе на 2 м.

  • 9 302
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 664
Тъй като тази нощ преследвах един комар и сигурно ще става по-зле с дъждове и това топло време, имам въпрос - уредите против комари, които се включват в контакта и са с таблетки или течност, могат ли да навредят на бебето? Ползвали ли сте и имало ли е бебето ви проблем от тях - някаква реакция, все пак е химикал, който се изпарява във въздуха. Как се справяте с комарите, ако не ползвате такъв уред. Само не ми препоръчвайте комарник на прозореца - ще се местим до 1-2 месеца и няма за кога да го слагам, в новото жилище ще има.

# 1
  • Мнения: 6 029
не бих сложила. мен ме боли глава от тях.

# 2
  • Мнения: 4 621
Не знам доколко са безопасни за бебе. Има такива на Чико, специално за бебешката стая, които са безвредни. Ние сме с мрежи против комари на всички прозорци Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 664
Не знам доколко са безопасни за бебе. Има такива на Чико, специално за бебешката стая, които са безвредни. Ние сме с мрежи против комари на всички прозорци Peace
не знаех, че има бебешки, а къде ги продават, в детски магазин или аптека?  bouquet

# 4
  • Мнения: 865
Да Chicco имат цяла серия против комари.Казва се" Zanza No".Серията включва устройство против комари за контакт,ро-лон,спрей,гел и успокояващ гел след ухапване.

# 5
  • Мнения: 5 362
Има такива на Чико, специално за бебешката стая, които са безвредни. Ние сме с мрежи против комари на всички прозорци Peace
Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 625
И ние сложихме мрежи! Купихме и една лампа със синя светлина, но ми се струва че не е ефективна иначе е безвредна!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 664
Да Chicco имат цяла серия против комари.Казва се" Zanza No".Серията включва устройство против комари за контакт,ро-лон,спрей,гел и успокояващ гел след ухапване.
Проверих в магазина на Chicco, но там имат само лосион за тяло. Някой знае ли къде има устройство за контакт?

# 8
  • Мнения: 68
Тези устройства против комари на Чико ги има в "Пиги'с хаус" и в детския супермаркет Комсет който е до Билата на бул.България......

# 9
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз знам, че не е много добре, да има такива уреди, около бебе.На моят син му купих мрежа против комари.Много е сладка и той много и се радва, една шаренка такава.И комари не могат да влезнат при него.Не знам обаче дали се продават в България

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 958
Моят син е роден през лятото и сме с уреди против комари от първите дни.

# 11
  • Мнения: 2 807
Не, никога не съм използвала.
Още когато Дани беше бебе се консултирах с педиатърката и тя каза, че не е препоръчително - добре било да се изчака поне до 3-годишната му възраст.
Аз лично не бих рискувала с уред против комари + бебе на 2 месеца  Rolling Eyes

На прозореца имаме мрежа  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6 664
Тези устройства против комари на Чико ги има в "Пиги'с хаус" и в детския супермаркет Комсет който е до Билата на бул.България......
благодаря!  bouquet а къде е пиги'с хаус? комсет го знам.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 664
Не, никога не съм използвала.
Още когато Дани беше бебе се консултирах с педиатърката и тя каза, че не е препоръчително - добре било да се изчака поне до 3-годишната му възраст.
Аз лично не бих рискувала с уред против комари + бебе на 2 месеца  Rolling Eyes

На прозореца имаме мрежа  Peace

а бебешки на chicco не може ли, нали затова е измислен? Confused

# 14
  • Мнения: 865
Да би трябвало да са безвредни!В брошурата с нови продукти на Chicco пише ,че те са подходящи и за новородени тъй като съставките им са напълно безопасни.За производството на репелените са използвани индийски люляк,джоджен и лимонова трева,а електрическите устройства прогонват комарите с ултразвук.

Общи условия

Активация на акаунт