Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Намерих ги в един много симпатичен магазин новооткрит зад Съдебната палата. Мисля, че са изкусквена кожа, но изглеждат доста симпатични.
Някакви отзиви за тях, запаряват ли, като се олюпат отпред и издраскат, да не вземе да изглежда като картон или разръфан плат?
Цитирай

София

Това ли са: http://www.bical.com/site_gb/
Ето темата от миналата година : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100396.40
Цитирай

София

Bical - http://www.bical.com/colecao2006fr_site/index_gra.htm
Аз мисля, че са естествена кожа. Доволна съм, подметката е много мека. Всъщност моята дъщеря е още малка, не ходи, но обувките са готини и в сравнение с цените на К&К са доста по-поносими, да не говорим, че са и по-хубави.
Цитирай

София

Тези, които аз видях, бяха естествена кожа отвън, но отвътре бяха с изкуствен плат (почти наелон). Не ги купих. Иначе имат симпатични моделчета и цените са около 30 лева.
Цитирай

София, Младост 1

Аааааа, харесах си това за морето:

Виждал ли го някой накъде и на каква цена е моделчето, май райдър имат подобни, кои ли са по - добри newsm78

Извинения на авторката за малкото отклонение Embarassed
Цитирай

Миналото лято купих на дъщеря ми такива сандали. Много здрави и удобни. Цяло лято с тях изкара и са почти като нови. А хич не са скъпи - около 25 лв. си спомням, че бяха.
Цитирай

София, Младост 1

Благодаря, Фукла Hug
Цитирай

София

Намерих ги в един много симпатичен магазин новооткрит зад Съдебната палата. Мисля, че са изкусквена кожа, но изглеждат доста симпатични.
Някакви отзиви за тях, запаряват ли, като се олюпат отпред и издраскат, да не вземе да изглежда като картон или разръфан плат?

Къде по-точно ги продават?
Цитирай

До парка

Магазинчето до Съдебната палата.Улицата,която излиза до Гудис,дано си разбрала. Hug
Цитирай

В Хиполенд също има.Моделите ми харесват,но миналата година дъщеря ми разпра един чифт (маратонки) за около седмица.Подметката не беше сполучлива.Това не ми попречи да харесам сандали пак на Бикал,но за съжаление тези,които харесах,бяха само до 24.номер.
Цитирай

Sofia

Има ги  в магазин в квартала. Много съм доволна от чорапите с подметка. Сандалите също са им хубави. Маратонките са красиви, но много изкуствени, за това не бих купила.

Цитирай

София

Магазинчето до Съдебната палата.Улицата,която излиза до Гудис,дано си разбрала. Hug

Благодаря! Улицата е "Позитано". В събота купихме сандалки от там, само че не "Бикал", а "Фишер Прайс". Имаше избор, особено за момичета. Продават и хубави дрешки. Smile
Цитирай

София

Небесна, скоро видях Бикал на "пътеките", едно магазинче за детски обувки в края (близо до Стил 99). За същото моделче не гарантирам, че има, но сандалки имаше доста, цени 22-25 лева.
Цитирай

Небесна, скоро видях Бикал на "пътеките", едно магазинче за детски обувки в края (близо до Стил 99). За същото моделче не гарантирам, че има, но сандалки имаше доста, цени 22-25 лева.

И в Хиполенд в Гео Милев ги има, същият модел, но изложените бяха много мънички, та не знам до кой номер са.
Цитирай

София, Младост 1

Палечка, благодаря ти, мерихме ги там вече, но са ни малки. До 24 номер са, и леко умалени ми се струват:(
Купих й новият модел на Райдър, супер сладък е:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.