Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Варна

На моя племеник му откриха киста на мозъка.Някой знае ли нещо за това.Ще чакам отговори.Предварително благодаря.Един доктор каза че трябва да се оперира,а друг че не било наложително.
Цитирай

Враца

Аз мога да ти пожелая само много късмет... и ще стискам палци...! Praynig
Цитирай

София

Имам братовчед, който преди повече от 20 год. го оперираха от киста.

Какво точно те интересува.Ако искаш да разбереш какви са прогнозите и търсиш успокоение за това - имаш го.Братовчед ми си е жив и здрав и до днес.На 37 год. е.

Сега е още по напреднала медицината отколсото преди 20 год. и ви пожелавам много късмет Praynig.Аз лично не се притеснявам от такава диагноза, защото не е нещо нелечимо.
Цитирай

София, "Младост 3"

тук има мам на дете с киста
имаше такива дето се наложи д ги оперират , а тази за която ти говоря - само следят кистата
зависи каква е кистата и къде е и ...бе докторите знаят ама да попаднеш на добър
майката на детенцето с киста е Мая Стоицева -
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=3760
това е нейния профил - ако искаш й пиши и на ллс, но като МОД на форума сигурно ще види темата ти и ще ти пише
успех
Цитирай

София

Здраве на детенцето и намиране на правилният начин на лечение - това са моите най-искренни пожелания!!!
Цитирай

София

catnadeen ти е казала много точно - зависи къде е кистата и каква е. Къде ви преглеждаха?
Цитирай

Варна

Преглеждаха го във Варна но в понеделник е на преглед в София.
Цитирай

Варна

Моето мнение е да не се доверявате на докторите във Варна.Особено ако сте ходили на консултация при неврофирург.Във Варна няма добри такива.Ние ходихме при Сурчев.Той работи в Свети Иван Рилски.Пожелавам ви успех
Цитирай

Варна

Благодаря на всички за отговорите.В неделя снаха ми и племенника ми заминават за София и в понеделник в 8 часа са на преглед в Пирогов.Още един път ви благодаря.
Цитирай

София / Пловдив

В Пирогов сигурно ще ги прегледа д-р Захаринов, който е добър лекар.

Но моето предложение е, така и така ще са в София, да отидат и до детската неврохирургия на Александровска болница - намира се в клиника "Св.Иван Рилски", вдясно от Военна блоница. Пеша от Пирогов е на не повече от 10 мин. Докторите, които мога да препоръчам там са д-р Георгиев, д-р Сурчев, доц.Маринов.
Цитирай

Варна

Здравейте пак.Мога ли да помоля за телефоните на проф.Бусарски или на д-р Кирил Георгиев може и на лични да ми пишете.Благодаря ви.
Цитирай

София / Пловдив

jasi, пратих ти телефоните на ЛС.

Георгиев миналата седмица не беше в България, но вече трябва да се е върнал.
Непременно потърсете консултация и в ""Св.Иван Рилски"!

Стискаме палци  Praynig и чакаме да пишеш какво са казали за детенце!
Цитирай

Варна

Ок.Веднага ще ви информирам когато разбера.
Цитирай

Варна

Здравейте!Обещах ви като има някакво развитие по въпроса да ви пиша.Е ходиха на лекар и засега няма да я оперира,а ще я следят дали нараства и през 6 месеца ще ходят на скенер,но трябва много да се пази и да не си удря главата.Още един път ви благодаря за информацията и подкрепата ви.Желая на всички много здраве.
Цитирай

Аз чак сега виждам темата: желая ви да се оправите! Нека не расте, а да намалява кистата!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора