МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 20 173
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Да са живи и здрави всички рожденици! От късмет и щастие да не се отърват!   bouquet

Дидке, честита кола, безаварийно да я караш и на много хубави места да идеш с нея!

Цоцоланке, женската молитва ме разсмя. Ами да - сила не ни требе!

Маминка, изкушавам се да дам датата на мъжа ми - 22 юли 1972, забременях през септември 2006. Докторите ми казват, че "ще е по-скоро момче". Твоето мнение?  Wink

Много сте изписали момичета, и все е интересно, всичко добро ви желая и прекрасен уикенд. Аз отивам пак да шетам, че трябва да си спретна гнездото за бъдещото ми пиленце.  Mr. Green. И да наготвя за вече порасналия пилчарник.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 674



Деси....мила честит рожден ден!!!! Желая ти крепко здраве и сбъдване на всички съкровени мечти!!


Честити и на другите рожденици Ясен и Тихомир с пожелание за много радости и щастие!

# 62
  • Мнения: 3 674
Дидке..стихотворението  е суууупер! Много се смях...
Деня ми започва добре... Grinning

Maminka...кашкавалките не са изядени още,много  бройки се получиха...направих две тави ....но са на свършване. Sunglasses Събуждам се днес..и гледам че вече кашкавлките бяха атакувани. Всеки награбил по една в ръката и се размотават напред назад с тях. Blush
Работата е там,че не можах да ги навия  като кифлички...та като се  надуха заприличаха на рогчета Joy. Само май трябваше да сложа повечко сиренце...сложих само 250 гр...на 2 кофички кисело млеко ...другият път

Ето сега снимки на кашкавлките..Още топли в тавата.... Вече готови за папкане...и моля заповядайте да се почерпите  виртуално  chef

Мама Цоци...хиляди благодарности за рецептата на кашкавалките.Голяма вкуснотийка са!

# 63
  • Мнения: 487
Ммммм,че вкусно изглеждат!Аз къде съм бляла Цоци като е давала рецептата.Моля и аз за нея - нали не е много трудно,че аз не съм голяма готвачка  EmbarassedMr. Green?

# 64
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.
Благодаря за пожеланията за вчерашната ни годишнина. Постепенно преодоляваме уплахата, макар че мъжът ми още в е леко стресово състояние. Снощи обаче си отживяхме - на кръчма до 3 сутринта с децата и кумовете.  Laughing  Та затова днес не мога нищо да свърша навреме.

Габи, страшни идейки за  stork-boy и  stork-girl Заболя ме коремът от смях, въпреки че май съм ги чела някъде тези "инструкции".

Maminka, моят мъж е роден на 06.09.1961 г. Казвай бързо кога може да спретне още една мома, моля те.

Розичке, ма то голяма красота по викингския край, бе.


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ясен на wright, Тихомир на renisa и Деси (dessivl)! Нека днешният им рожден ден бъде най-хубавият досега.   newsm59


За малко да забравя да ви кажа защо ме викаха вчера в училище. По геометрия учат за правоъгълник. Учителката казва определението: "Правоъгълникът е успоредник с един прав ъгъл". А моят многознайко: "Госпожо, защо един прав ъгъл? Нали и четирите му ъгли са прави?". Тя решила, че й се подиграва и ме извикала. Отивам аз и тя започва да ми обяснява случая и даже отвори учебника, за да ми чете нещо от там! Бре, да му се не види. Че моичкият си е виновен за дългия език - спор няма, ама тя на мен защо ще ми чете учебника, не можах да схвана. И взех, че й казах, че и аз съм математичка (т.е. завършила съм математическа гимназия) и знам теорията. Гледам, че мигновено й се издигнах в очите. Тя спря да ме ограмотява и най-сетне изплю камъчето. Всъщност това, че се е обадил в час, не е чак толкова голяма беда - имало и други деца, които го правят. Обаче мойто синче било "утвърден лидер" (цитирам Shocked ) и като кажел той нещо, всички други започвали да й се смеят и да му подражават  Shocked  И взе да реди колко бил умен и то пред него.... И с това разговорът приключи. Сега не знам дали е бил от полза, или не. Според мен трябваше да каже от какво е недоволна и да ме остави да си му дърпам ушите. А то се получи така, все едно тя го хвали колко е умен и какъв е организатор, само моли да не се обажда в час, че иначе и другите почвали да го правят. Не знам защо си мсиля, че той се чувства по-скоро похвален, отколкото порицан.

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 16:32 от Пролетната Фея

# 65
  • Мнения: 3 674
Ммммм,че вкусно изглеждат!Аз къде съм бляла Цоци като е давала рецептата.Моля и аз за нея - нали не е много трудно,че аз не съм голяма готвачка  EmbarassedMr. Green?

Ивка... много са лесни са за правене  Grinning Eто я рецептата..всъщност тя била на Ist. Но аз видях снимките на Мама Цоцоланка която ги беше снимала и постнала...та от там се запалих да ги направя Heart Eyes    Кашкавалки..
Успех ... Hug

# 66
  • Мнения: 3 674
Дивна Самке...ама аз съм голям шемет  и от време на време трябва да ме  bash Съвсем изключих и забравих, че ме беше питала за Мартина. Ами не я познавам лично...само съм чувала за нея Sunglasses А Венко Захариев го знам...не се познаваме лично.Беше саксофонист нали newsm78 Виждала съм го с групата  му преди около 20 години в Трондхейм в Роял Гарден хотел,ама той едва ли ме познава.Аз бях млада и новобранка в бизнеса...на 20 годинки бях.
"Га бях млада....красива  ...и умна.. Joy....сега съм  само последното" Joy  Joy  Joy

Майтап....  tooth

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 17:56 от roza66

# 67
  • Мнения: 3 674
Феичке......Да наистина,красивичко е градчето. Heart Eyes Мъничко е и е уютно.Аз трудно свикнах.Живяла съм в Пловдив,голям град,навалица,хора,коли....а тук идвам,и тишина и спокойствие. Ама свикнах вече. Но понякога ми липсва шумотевицата ...аз съм такава,обичам природата,но и обожавам да съм сред хората. ....Blush

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 17:57 от roza66

# 68
  • Мнения: 3 674
 Днес съм в много весело  настроение, напук на дъжда  навънка и на само +9 градуса студ,... но пък  ми идват разни весели  спомени...искам да споделя някои с вас.Да се посмеете и вие Grinning

Сетих се за някои липси  тук .Писахме си с Мама Цоцоланка на ЛС за разни храни,кхде какво има по света.И аз и писах че си имаме почти всичко,само дето си нямаме боза Sad  Много  обичам.

Та интересно че на моя хич не му хареса бозата като я опита за първи път Shocked.Каза че изглежда като повръщано/цвета/ Joy...и че имала"ужасно странен вкус"...сладко и газирано #Crazy Joy

На мен например  ми беше странен /в началото де /техния Брун ост... тоест кафяв кашкавал Rolling Eyes Понеже е сладък на вкус....а не солен  Crazy  Но се оказа че е супер вкусен с палачинки или с върху вите розинер болер..тоест имат едни такива сладки кръгли питки със стафиди.Разрязвам  на две половинки,намазвам с маргаринче и слагам отгоре от сладкото кафяво кашкавалче.Много вкусно нещо

Освен това имат едни такива черни бонбонки за децата.Не са шоколадови,а меки разтегливи такива. Казват се "Лакрис"... ама аз им викам" Отвратис".Такова нещо просто няма! ooooh!В бонбоните има пипер,сол и захар #Crazy...и вкуса е УЖАСЕН!!! Sick А децата тук  се късат да ги ядат,от малки.Помня бях занесла на детето преди окло 15 години.Гледам че се харчат тези бонбонки.Изглеждат черни и странни...ама сигурно са вкусни си викам.  newsm78 Та купих няколко пакетчета за малкия.Няма да забравя милия като отвори пакетчето и веднага налапа в устата 2-3 от тези черни бонбонки....и след 3 секунди ги изплю на земята.. Joy...и изсипа  целия пакет на земята...и ми вика "Мамоооо, тези бонбонки са развалеееени!!! Shocked  Joy Joy Аз му викам "Ники , е как бе мамо ще са развалени??!  Ама като лапнах едно ....и аз веднага го изплюх в ръката.Не бях очаквала....че ще са такава гадост Confused Как може децата да ги харесват,люто,сладко и солено в едно Rolling Eyes

А  и лютеница се оказа че  си нямаме.Моя като я опита и  каза че не било  нищо особено...било като по гъст кетчуп Shocked 
 Иначе на децата им харесва лютеничката Heart Eyes
Как сме можели да ядем по толкова много филии намазани с "гъст кетчуп" Joy  Joy

  hahaha Ще ме умори тоз мой викинг.... Crazy

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 18:30 от roza66

# 69
  • Мнения: 2 807
Момичета, извинявам се за офф-а, но някой да знае до колко часа работят магазините Марсел?

В 20:00 часа затварят , ако някой друг е в чуденка  Wink

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 22:40 от Maminka

# 70
  • Мнения: 3 323
Маминке, не аз се каня за бебе! Ние приключихме с тази част, че и вързахме тунелчето, да не минават оттам! Но се каня да кръщавам на Цоцоланка близнаците, ако ме покани, де!
Розе, голям смях с тия бонбони! Мерси, че си се сетила за Мартинка, ако случайно чуеш нещо за нея - искай координати, моля те!
Кифличките изглеждат супер! Ох, вие сърце - нямате! Само пишетге за разни вкусотии, а после аз - дебела! Crossing Arms

Честит Рожден Ден на Ясен и Тихомир! Да са живи и здрави, умни и щастливи!
Честит Рожден Ден на Деси! Да е най обичаната  и ухажвана жена!

Фейичке, не е постъпила правилно госпожата, според мен! И моя тиквур, така го хвалеха - леле колко е умен, леле колко е хубав, та той реши че като е такъв чарвник - що му е да учи... Зор видях!
Дидке, откъде ги вадиш тия бисири!?
Велина, кажи му на мъж ти - да готви той всеки ден по един казан, пък тогаз да те учи!
Цоци, прощавай слънце мое ненагледно, ама коя е моята опция от тази анкета?

Последна редакция: сб, 12 май 2007, 20:37 от Дивна самка

# 71
  • Мнения: 2 022
Цоци, прощавай слънце мое ненагледно, ама коя е моята опция от тази анкета?

Да се присъединя към Самчето. И аз не схващам в коя опция съм. Ама според Цоци имало възможности за всички.  newsm78

Ех, че съм Фея заспала. Чак сега вденах. Ми явно аз съм за "Любопитна да видя резултата".

# 72
  • Мнения: 11 607
Ех, че съм Фея заспала. Чак сега вденах. Ми явно аз съм за "Любопитна да видя резултата".

Фейче, ти си по напред с материал в сравнение със Сватята...Анкетата не е за българки живеещи в България, демек да се преброят по някакъв начин мамите от и в чужбина.....

Свате, любопитна си, любопитна си.....Последна опция!

# 73
  • Мнения: 2 022
Нда-а-а. Зацепих най-накрая. Като гледам от нашата група сме най-многобройни... Любопитките имам пред вид.   Joy   

# 74
  • Мнения: 487
Роза  - благодаря за рецептата Hugи благодарности на ИРК,че я е качила  bouquet.
И аз съм в числото на любопитките Embarassed,признавам си без бой  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт