МНОГОДЕТНИ МАМИ 16

  • 20 194
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 740
Брей, че сте бъбривки! Един ден ме няма - и 4 страници отхвърчали!

Честит Рожден Ден на Ясен!
Честит Рожден Ден на Тихомир!
Честит Рожден Ден на Деси!

Да сте живи и здрави и много, много щастливи!
Честити возила на Дидка и дидуш! Както е тръгнало по Дидки, Цоцоланке, ти си следващата!

Феичке, дойдохте ли на себе си? Не оставяй мъжа ти да си мисли, че инцидентът е заради каръщина. Просто стават такива неща.
И никой повече да не преживява подобни случки!

роза, миналото лято се бяхме засилили към фиордите на Северна Норвегия, но в Дания, въпреки че много ни хареса, ни се видя достатъчно хладно и дъждовно, та обърнахме към Италия да си греем кокалите. А и разстоянията при вас са направо космически. Но като гледам снимките ти, може все пак да се престрашим някой път. Wink

Самке, и аз имам прекрасни спомени от белите нощи на Ленинград (така се казваше тогава). Наталия, ти откъде си?

Оливети, погледни на нещата от добрата страна - така имаш по-малко да переш. Mr. Green И е вярно, че през пубертета започва голямото преобличане. Вече взех да вдигам гири за панталони, хвърлени за пране след два часа носене. Ох, май и Каменчо навлиза в пубертета. Започна да си мие зъбите без напомняне... Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 3 674
Здравейте мами  Hug
Жалко за България че не взехме 1-во място Sad Но пък бяхме в  топ 5.  bouquet
Ние утре заминаваме за столицата Осло....Най-после ЩЕ СИ ВИДЯ СИНЧЕТО!!!! Heart Eyes Много съм щастлива  newsm18
Чака ни около 7 часа път Shocked  С натоварена  до горе кола  с багажи.Уххх..... тази държава е голяма и дълга .Ще се побъркаме от път,но  няма как. Rolling Eyes

Отивам да си лягам....лека нощ на всички!  smile3524

Желая ви една супер готина и слънчева неделя Hug

...... Sleeping..... Sleeping.....

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 02:15 от roza66

# 77
  • Мнения: 710
Цитат
Наталия, ти откъде си?
Аз съм родена в Тюмен,но израснах на границата на Северния поларния кръг.
Ямало-Ненецкий автономен окръг
Салехард
едно от селата
още едно село
Ямал
Зимата започва
Това е коренно население
Преносими къщи на коренно насаление,които пасат еленски стада
Много съм щаслива сега,ако не беше въпроса от къде съм,сигурно нямаше да се сетя да търся в интернет,сега намерих местен вестник и ще мога да следя новините newsm68

# 78
  • Мнения: 710
Тук можете да видите снимки по градове
Това е Северно сияние
на живо е съвсем друго,но да придобиете представа
Северни танци
ядем сурова риба и хайвер  eat
храната
 А това са ледени градчета с фигурки и пързалки,построяват се всяка година нови и остават така докато не дойде пролет и не са разтопят снеговете и ледовете


Последна редакция: нд, 13 май 2007, 08:24 от natalia_viktorovna

# 79
  • Мнения: 710
Момичета,последно включване,да не ставам досадна ,ама маминка си нямаше друга работа та ме попита Laughing
Разгледайте и това,те са 4 страници,да видите елени,какви ягоди и гъби берем,зима,северно сияние,риболов,Уралски планини и т.н.Мисля че тези снимки показват най-добре,какво значи Север
Ако щракате върху снимката,те стават големи,това важи и за предните постове.
Природа
Лек ден на всички   bouquet

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 08:38 от natalia_viktorovna

# 80
  • Мнения: 393
Natalia, мястото където си израстнала е стархотно! Предполагам много ти липсва. Някои от снимките ми напомнят на Канада и Аляска, някои на местата които посещаваме през зимата. Гордей се със страхотната природа  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 470
   Наталия,имате страхотна природа,и най-важното сте я запазили!А ние тук губим всеки ден декари красота,за сметка на криворазбраните удобства и лукс. Cry Cry Cry

# 82
  • Мнения: 710
Сибир е необятна,има много места,където човешки крак не е стъпвал още.Когато бях малка идваха учени от Канада да сравняват природа,култура и бита на месните жители,та няма разлика между нашите и северните индианци.И едните и другите имат шамани със същите ритуали даже.Единствената разлика между Северна Канада,Аляска и Севера беше в цивилизацията.Не беше толкова хубаво,освен природата,когато аз съм живяла там,защото парите отиваха към Москва,сега те остават в окръга и така се подобриха условията на живот.

# 83
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
                                                                   bouquet      на  Ясен   на wright
                                      bouquet на Деси   dessivl                                         bouquet  на   Тихомир    на renisa
          Hug малко закъснял  Hug но от  Heart Eyes сърце е моят поздрав
  roza66   как пътувахте
Дивна самка на тоз бисер попаднах случайно и  newsm78 как да не го споделя с приятели  Mr. Green просто ме сърбяха пръстите
  Hug Благодаря за поздравите за возилото ни  newsm01 малкият така се е влюбил в новата кола,че не ни дава да ходим никъде без него  Joy
 newsm78 май прочетох нещо и за дидуш...ако е така ЧЕСТИТА придобивка-дълго,безаварийно и безпроблемно каране по нашите и чужбински пътища най-вече Hug

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Наталия - страшно ме впечатлиха снимките - не мога даже да си представя - как се живее на толкова сняг и студ!

А ти каза че северното сияние на живо е различно - какво е различното?

С нетарпение ще чакам да разкажеш  Hug

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Червена щапчице - много са интересни имената на дечицата ти! - ще ни разкажеш ли как ги решихте да са такива? newsm78

# 86
  • Мнения: 710
Полярно сияние
Разгледах много снимки на сиянието,казвам различно заради цветовете и също тази светлина се движи,като широка лента ,наподобява движеща змия.
А студът не толкова страшен когато вътре сме по къс ръкав newsm53

# 87
  • Мнения: 293
привет момичета  newsm03 нещо много съм пропуснала. Наталия сиянието е супер. напоследък съм доста заета та  не успявам да се разпиша- само малко попрочитам и.....тичам все на някъде. вчера цял ден бях с децата-големите в пловдивска общ. телевизия-имат предаване за млади таланти ,а моити свирят в духовия оркестър към общ. дет.център , та имаха изява- моите гарджета на първи ред- нали са ми най-убави  newsm53 даже Митко го питаха някои неща и той направо... Embarassed а днес отсутринта ни почна едно..... smile3550ужас първо каката после аз-изопщо се изпонатръшкахме исъм спала цели три часа-аз дето не моиш ме накара да легна наобяд.но вече сме малко по- добре та съм пред компа преди лягане, че пак ми се спи   smile3524  Дидка честита кола да я карате безавариино  smile3521 еми....... лека нощ   newsm03

# 88
  • Мнения: 1 470
   В моите представи,онова време,е било време на благородни постъпки,авантюристичен дух,но оправдан,гордост от това че се наричаш българин и пр.,и пр.Та ми се искаше някак да предам усещането и на децата си,пък ако може и да закачат малко от величието на мъжете по онова време... Grinning Wink
   А иначе,Преди да се роди Калоян много търсихме с мъжлето.И в един момент си представих бебето си как го държа,а то се казваше Калоян.Предложих името,и на всички много им хареса.Хубаво но в последствие се оказа че без да искаме сме го кръстили на починалата ми свекърва.Тя се казвала Иванка,пък Калоян от гръцки на български означавал Хубав Иван.И когато забременях вторият път,майка започна тайно да се надява да го кръстим този път на нея.Тя се казва Стефка.По принцип от малка се бях зарекла че децата си на никого няма да ги кръщавам,но понеже майка е единственният човек който ни помага от както сме женени,накрая кандисах,и го кръстих подобно на нейното име,но пак взето от оновна велико време.Третият път вече мислихме,мислихме и накрая решихме че така и така сме ги кръщавали до тук на родителите си,та поне и последният да носи първата буква на дядо си-Пламен,и го кръстихме Преслав.Моят мъж си няма татко.Та сега са уважени всички,за да няма сърдити.

# 89
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден на Велизар(9г.)  на  Мама То и Страцимир(7г.)  на Червената шапчица!


Да сте живи и здрави, момчета, много да радвате мама и тати, да бъдете силни и умни, и страхотни кавалери един ден! Много подаръци и весел празник!

Мама То и Червената шапчица,честит празники  на вас  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт