НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ВРАТИ ОТ ЕРГОН !!!!!!!!!!!!

  • 21 022
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко става по български.В началото се стараем,а след като наберем скорост - `и с вас и без вас -все тая...` ooooh!
Точно това и аз имам впредвид!

# 16
  • София
  • Мнения: 11 698
Ние си поръчахме гаражна врата в Солид.Доволни сме,засега!Наши приятели също си поръчаха гаражна врата при тях,не съм чула да се плакват.
Местоработата на съпруга ми е е в пряка близост до цеха на Солид и казва,че такова огромно количество врати се изнася ежедневно... Явно наистина имат много поръчки и не смогват.

# 17
  • Мнения: 794
Тъй като това е негативната тема за производителите на врати, бих искала да ви посъветвам: НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ВРАТИ И ОТ ФИРМА "Лаутра"...

Първоначално си поръчахме при тях входна блиндирана, интериорна и пвц за банята..

Горе-долу бяха на време доставени (само 2 седмици закъснение), което както се оказа за този бранш е нищо...
Входната врата на външен вид е ок, само че няма насрещник, а те се опитаха да пробият 4 дупки, естествено, не се получиха равни и т.н. вследствие на което решиха да ги изрежат всички и да има вместо 4 - една голяма.... Адски грозно стана..

За банята - вратата ни има заключващо устройство отвън!!!!!!

За спалнята интериорната - прагчетата са много нестабилни!!...

И освен това бяха забравили бравата  и нямахме 2 месеца, сложихме една временно и в резултат вратата се надраска... новата

Няколко пъти се обаждах да дойдат , накрая нямаха една елементарна отверка, а идват да монтират!

Уговорихме се допълнително за прагчетата, защото трябваше да се залепят със силикон, но така и не реагираха - във вторник се прибрахме до 19 в къщи и ги очаквахме, прекосихме цяла София пряко сили само и само да сме навреме, а впоследствие се оказа, че са забравили!

Обадих се на един гсм - попитах кой е на телефона, а ми бе отговорено 'кой ти трябва'... при положение , че това е номер на служебна визитка.. нито ти се представят, нито те питат с какво да помогнат...  #Crazy  #Crazy


Няколко пъти ни демонстрираха отношение към клиента равно на нула!!!

Личното ми мнение, че с този манталитет ще си останат една обикновена гаражна фирма

Общи условия

Активация на акаунт