Весела нова седмица 28 февруари - 6 март

  • 1 477
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
Успех на всички начинания тази седмица!
Wa-wa стискам палци всичко да е ОК.Както и при всички момичета.
На мен ми казаха да се пазим от бременност поне 3 месеца още,защото ми правиха рентгенова снимка и било опасно.Много ми е тъпо Sad

# 16
  • Мнения: 1 612
Ва съжелявам да чуя, че имаш толкова сериозни проблеми.
Но за напред си взимай хапчетата редовно.
Бъди добричка!
Трябва да се слушат докторите.

# 17
  • Мнения: 697
Здравейте момичета,
При мен нещата не вървят добре както винаги. На 19 ти ден от началото на цикъла има един фоликул 20мм и той нещо не иска да се пука даже. И това е след стимулация с Клостил 100мг. Отчайващо положение. Ако не се спука до 2 дена няма да правим инсеминация и това ще е поредната пропиляна стимулация. Ама какво да се прави.

# 18
  • Мнения: 147
mimitarnovo
Миличка от сърце ти стискам палци , представям си какво ти е. Много кураж ще се моля за теб.
Поздрави

# 19
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и успех на всички и от мен.И аз тази седмица съм по изследвания-подготвям си документите за ин-витро.Стискайте ми палци всичко да е наред, че ако излезе нещо....... Cry Е за сега вече излезе че единият ми хормон -пролактин е висок, но ще видим.Така че успешна седмица и приятна почивка през идващите дни, а те са цели 4 (поне за мен) Simple Smile

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 201
пета, успех!
Аз да ви кажа нищо не свърших. За мой късмет вчера бил първия ден, в който са раздавали новите документи от касата на личните лекари, та лекарката беше в ЗК. Освен това се оказа,ч е още не съм влязла в списъка и като пациент, сгеа ще чакам другата седмица, дано вече съм в тоя списък. Ей много ме ядосват, рипаха за тези осигуровки, платих ги и хайде пак нямам права и пак да си плаща, добре мислех, че предпочитам да си платя и да знам за какво, ама кой ли ме пита Thinking
Иначе тук е арктически студ, прехвърча сняг и имаме режим на водата. Блях #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Искам пролееееееееееееет

# 21
  • Мнения: 4 324
wa_wa пак нещо не ти е наред със  здравните осигуровки. Баща ми и той не беше ги платил и в началото на годината реши да се издължи на държавата. Обаче след като внесе сумата за последните 14 месеца (може и 12 да бяха, не помня вече) и му издадоха удостоверение, че вече е здравно осигурен, с което удостоверение МОЖЕ да ползва услугите на здравната каса.

Ти нямаш ли такова чудо бе миличка.

А иначе и тук вали сняг и от два дни и две нощи не е спирал. Добре, че вали по мъничко, но пък за сметка на това натрупа - е не е като на Пампорово, но си имаме сняг  Wink И тук е ужасно студено  #Puppy dog

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Таничка, имам такова, но предичната ни лична реши да си прекрати практикат аиа з се записах в началото на февруари при нова. Тя ми каза, че прехвърлянето трае около месец, през който ако ми се наложи тя ще ме преглежда, но нямам право на направления! А на мен ми трябва точно направлени иначе ще трябва да си платя 12 лв за единия преглед, което ми е една вноска

# 23
  • Мнения: 249
Здравейте момичета и от мен! Честита баба марта с малко закъснение! При мен нищо ново. Е, като се изключи, че най-сетне избрахме лекар - ще правим инвитрото при доктор Стаменов. Но до тогава има доста време. Да ви кажа от сега - септември като си идваме мнооооого искам да си направим една среща! Ама МНООООГО! Ех, как нямам търпение да минат тези месеци!!! Но... няма как! Ще чакам:)
WA_WA силно стискам палци всичко да се оправи! Послушай Лали за спанака и ядките - и аз съм чувала че помага!
Mimitarnovo - ти не се отчайwай миличка! Стискам палци всичко да мине добре и да не пропускате този шанс...
Хайде за сега толкова от мен, че работата ме зове! Поздрави и до писане!

Общи условия

Активация на акаунт