Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте!
Рядко ми се случва да се разочаровам до такава степен, че да ми се иска да "опетня" репутацията на дадена фирма...И все пак е добре да предупредя всички вас, на които предстои пътуване. Фирма Устрем 97, която се намира в City Centre Sofia, парадира за определението туристическа агенция, но на практика единственото, за което ги бива са празните обещания.
С приятелите ми пожелахме да пътуваме до остров Тасос и за да не чакаме последния момент се обърнахме към ТА Устрем 97 повече от един месец предварително за съдействие с резервацията за хотел. От Устрем 97 ни увериха, че няма никакъв проблем и места за хотела има. Нямаше проблем с взимането на парите единствено обаче. Една седмица преди пътуването ни се обадиха за да ни кажат, че резервацията не е направена и те не носят отговорност. За да не се налага да връщат пари ни предложиха хотел на 8 км от мястото, което искахме, далеч от всякаква цивилизация. Заради тяхната небрежност и безхаберие с една дума почивката ни се провали и ние останахме без резервен вариант. Не стига това, ами и не пожелаха да ни компенсират по какъвто и да било начин за причиненото главоболие, държаха се изключително нагло и нахално сякаш не те на нас, а ние на тях причиняваме неудобства.
Ако някой от вас има представа къде мога да внеса оплакване моля да ми пише.

# 1
Много съжалявам за провалената ти почивка. Оплакване можеш да подадеш в Агенцията за защита на потребителите на площад Славейков...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт